پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

5 نکته درایو تست برای کمک به شما در یافتن بهترین اتومبیل

رانندگی با آزمون اتومبیل بخش مهمی از یافتن یک ماشین مناسب است. در اینجا 5 نکته وجود دارد که باید هنگام درایو تست یک ماشین برای چرخش به خاطر بسپارید.

هنگام خرید اتومبیل جدید درایو تست یکی از مهمترین جنبه های انتخاب است و به شما این فرصت را می دهد تا از خرید خود مطمئن شوید.

هنگام خرید یک ماشین شما می روید تا آن را برای چرخش بیرون بیاورید و زندگی جدید خود را به عنوان صاحب آن ماشین تصور کنید. شما با انرژی قدم به داخل می گذارید و درگیر همه ویژگی های براق و جدید آن می شوید. شما در جاده قرار می گیرید و همه چیز را تست می کنید.

این سناریویی است که در بین خریداران خودرو در سراسر کشور بسیار رایج است. اگر می خواهید از این تجربه جلوگیری کنید و از درایو تست خود بیشترین بهره را ببرید در اینجا 5 نکته برای کمک به شما آورده شده است.

  1. از حواس پرتی خلاص شوید

اگرچه ممکن است فروشنده در نمایندگی خودرو در درایو تست شما را همراهی کند اما بهتر است در صورت امکان از این کار خودداری کنید. همراه داشتن شخص دیگری برای سوار شدن می تواند حواس پرتی بزرگی باشد.

مرکز کارشناسی خودرو

تمرکز شما را از ماشین خارج می کند و با افکار و عقاید شخص مقابل بمباران می شوید. سعی کنید تا آنجا که ممکن است از حواس پرتی جلوگیری کنید و به خود اجازه دهید در طول رانندگی آزمایشی خود کاملاً حضور داشته باشید.

  1. به دنبال نقص باشید

در هنگام خرید اتومبیل جابجا شدن آسان است. به نظر می رسد که آن ها از هر لحاظ بی عیب و نقص هستند اما محتاط هستند. ممکن است نقص یا نقصی در خودرو وجود داشته باشد که در نگاه اول متوجه آن نشوید. این امر به ویژه در صورت خرید خودروی دست دوم صادق است.

در صورت داشتن هرگونه مشکل و تاریخچه گذشته حتماً از نمایندگی در مورد وضعیت خودرو سوال کنید. حتماً بیرون و داخل ماشین را بررسی کنید.

  1. راحت باشید

پس از ورود به داخل ماشین کمی وقت بگذارید تا موقعیت پیدا کنید. صندلی و آینه ها را تنظیم کنید. با شماره گیری های رادیویی، فرمان و مکانی که همه چیز در آن قرار دارد آشنا شوید. اتومبیلی که خریداری می کنید باید مانند یک دستکش مناسب باشد. اگر رانندگی در آن احساس سفتی یا تنش می کند مورد مناسب شما نیست.

  1. اندازه را در نظر بگیرید

وقتی در حال رانندگی با اتومبیل رویایی خود هستید نکته بزرگی که باید بخاطر بسپارید اندازه آن است. فضای داخلی چقدر بزرگ است؟ چند نفر می توانید درون آن جای بگیرید؟ آیا قرار است در گاراژ شما جای بگیرد؟

  1. قدرویژگی های فنی ماشین را بررسی کنید

این واقعیت بسیار مهم دیگری است. شما باید اطمینان حاصل کنید که ماشین به خوبی رانندگی می کند و از رانندگی آن لذت می برید. قدرت مانور ماشین را در نظر بگیرید. آیا می توانید به راحتی آن را در فضاهای تنگ وارد و خارج کنید؟ چگونه در مورد دید. آیا می توانید به راحتی از همه آینه ها و از هر زاویه دید را ببینید؟

شما همچنین می خواهید ترمزها را بررسی کنید. برخی از اتومبیل ها بدون فشار زیاد به پدال گاز ترمز می کنند بسیار سخت است در حالی که در بعضی دیگر ممکن است خودتان را فشار دهید تا ترمزها را فشار دهید تا متوقف شود. قبل از تصمیم گیری به طور کلی از نحوه رانندگی ماشین مطلع شوید.

این 5 نکته را هنگام درایو تست با اتومبیل بعدی خود بخاطر داشته باشید و از هیجان خرید ماشین حواس تان پرت نشود. سر را مرتب نگه دارید و مراقب هرگونه پرچم قرمز باشید.

این به شما کمک می کند از تجربه خود بیشترین بهره را ببرید و خودروی مناسب خود را پیدا کنید زیرا همه چیز به همین نتیجه می رسد. یافتن اتومبیلی که مناسب شما و نیازهای شما باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *