پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

20 نکته برای خریداران اتومبیل دست دوم

اتومبیل های دست دوم یک انتخاب هوشمندانه برای افراد با بودجه کم هستند و گرچه بسیاری از موارد در مورد خرید اتومبیل دست دوم همان خرید اتومبیل جدید است اما تفاوت های مهمی نیز وجود دارد. تابش خودرو برای کمک به خرید اتومبیل دست دوم شما با چند نکته از متخصصان خرید ماشین های دست دوم داخلی ما در اینجا است.همینطور میتوانید از بخش کارشناسی ماشین ما نیز استفاده کنید.

 1. ابتدا بودجه خود را مشخص کنید.
 2. لیستی از خواسته ها و نیازهای خود را در یک ماشین دست دوم تهیه کنید و برای خرید اتومبیلی که 80 درصد نیاز شما را برآورده می کند برنامه ریزی کنید.
 3. لیستی هدف از اتومبیل هایی که ممکن است بخواهید بخرید تهیه کنید. با تکمیل تحقیقات خود لیست را به سه وسیله نقلیه دست دوم محدود کنید تا روند خرید طاقت فرسا نباشد.
 4. برای صرفه جویی در هزینه، خرید یک اتومبیل ردیف دوم را از تولیدکنندگان کمتر محبوب اما هنوز قابل اعتماد در نظر بگیرید.
 5. بررسی ویراستاران و مصرف کنندگان تابش خودرو در مورد اتومبیل های دست دوم را بخوانید تا توصیه هایی دریافت کنید و مزایا و معایب خودرویی را که در نظر دارید مشاهده کنید.
 6. ویژگی ها یا بسته های ضروری و رنگ های دلخواه خود را مشخص کنید.
 7. اگر انتخاب های رنگ و گزینه های شما در یک ماشین دست دوم معمول نیست ممکن است نتوانید به همان اندازه پرخاشگرانه درباره قیمت مذاکره کنید. همچنین در این حالت آماده باشید تا کمی بیشتر جستجو کنید و حتی کمی دورتر سفر کنید تا ماشین مورد نظر خود را تهیه کنید.
 8. برای کشف محبوب ترین فروشندگان اتومبیل در منطقه خود، بررسی های فروشندگان را بخوانید.
 9. از قیمت کل اتومبیل دست دوم که قصد خرید آن را دارید آگاه باشید.
 10. مزیت خرید ماشین های دست دوم در نمایندگی های اتومبیل جدید این است که تقریباً همیشه به یک بخش خدمات متصل است که وسایل نقلیه را دوباره تعمیر می کند و برای تعمیر اتومبیل های دست دوم خود (به طور معمول از همان مارک) در دسترس است.
 11. مزیت خرید در قطعات مستقل اتومبیل دست دوم این است که آن ها اتومبیل هایی با قیمت پایین تر حمل می کنند که بسیاری از فروشندگان اتومبیل های جدید به دلیل سنشان موجودی خود را حمل نمی کنند.
 12. خرد متعارف می گوید که خریداران باید از اتومبیل های اجاره ای دست دوم اجتناب کنند زیرا توسط رانندگان مورد سواستفاده قرار گرفته اند. با این ، قیمت اتومبیل های اجاره ای رقابتی است و ضمانت نامه ها همچنان پابرجا هستند.
 13. هنگام خرید غیرحضوری خودرویی محتاط باشید. در این مورد روند معاملات پیچیده تر است و شما می توانید هدف کلاهبرداران باشید.
 14. برخی از اتومبیل های دست دوم که در تبلیغات طبقه بندی شده اتومبیل ذکر شده اند توسط فروشندگان ماشین فروشی به فروش می رسند. این مرواریدها اتومبیل هایی را که از انواع منابع سطح پایین خریداری کرده اند دوباره می فروشند.
 15. قیمت خرده فروشی فروشنده معمولاً قیمتی است که در نمایندگی خودرو روی شیشه جلو اتومبیل نصب می شود. این یک قیمت مشابه در حوزه خصوصی است و محل آغاز مذاکرات است.
 16. وقتی فروشندگان اتومبیل در مورد قیمت مذاکره می کنند معمولاً شامل مالیات فروش و هزینه های مختلف فروش نمی شوند. بنابراین قبل از موافقت با یک معامله قیمت تمام شده معامله را بخواهید تا بدانید دقیقاً چقدر باید هزینه صرف کنید.
 17. برای هر اتومبیلی که علاقه جدی به خرید آن دارید گزارش تاریخچه خودرو را دریافت کنید. اگر گزارش منفی است دیگر با ماشین پیش نروید.
 18. هرگونه فراخوان باز در اتومبیل را بررسی کنید. این موارد باید در گزارش تاریخچه خودرو ارائه شود اما همچنین می توانید از طریق VIN اتومبیل در سایت فراخوان که توسط اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی نگهداری می شود فراخوانی کنید.
 19. لیستی از گزینه ها و ویژگی هایی که می خواهید در طی تست رانندگی خود از نزدیک بررسی کنید تهیه کنید. بدون چک لیست فراموش کردن موارد مهم بسیار آسان است.
 20. هنگام تنظیم رانندگی آزمایشی با یک فروشنده طرف خصوصی که نمی شناسید از عقل سلیم استفاده کنید. در نظر داشته باشید که یک دوست یا یکی از اعضای خانواده همراه شما باشد.

برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید اتومبیل دسته دوم می توانید به سایت تابش خودرو مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *