ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیر

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

بهترین سوالات زمان خرید وسیله نقلیه

خرید خودرو هرگز کار ساده ای نیست و وقتی در واقع زمان جستجو و خرید اتومبیل فرا می رسد (چه خودرویی جدید و چه دست دوم) همه چیز خیلی زود پیچیده می شود. به همین دلیل است که باید بدانید که به دنبال چه چیزی می گردید. بهترین سوالات زمان خرید وسیله نقلیه میتوانید لیست کنید تا چگونه به نحو احسن این کار را انجام دهدی.

لیست بهترین سوالات زمان خرید وسیله نقلیه

در اینجا لیستی از بهترین سوالات زمان خرید وسیله نقلیه بپرسید آورده شده است.

چقدر می توانم هزینه کنم؟

قبل از اینکه جستجو کنید باید بودجه خود را بدانید. همچنین این به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا باید به دنبال تأمین مالی باشید یا خیر.

چه اندازه از ماشین نیاز دارم؟

این به شما کمک می کند تا بر اساس مواردی از قبیل بزرگ بودن خانواده، اگر نیاز به حمل وسایل زیادی دارید یا اگر در خیابان های باریک رانندگی می کنید آن را محدود کنید.

چگونه از این ماشین استفاده می کنم؟

بسته به نیاز خود ممکن است به یک نوع یا نوع خاص اتومبیل نیاز داشته باشید.

آیا می توانم آن را تست کنم؟

همیشه مطمئن شوید که ماشین را قبل از خرید امتحان کرده باشید.

چه هزینه هایی علاوه بر قیمت پرداخت خواهم کرد؟

شما هرگز فقط قیمت ذکر شده را پرداخت نخواهید کرد. ممکن است هزینه های فروش، مالیات و غیره وجود داشته باشد.

چه نوع تأمین مالی می توانید برای من فراهم کنید؟

اگر ماشین را از نمایندگی خریداری می کنید به احتمال زیاد آن ها می توانند گزینه های مالی را به شما بدهند. اگر آن را از شخصی خریداری می کنید باید در مورد وام به یک بانک مراجعه کنید.

پوشش گارانتی چگونه است؟

اتومبیل های جدید معمولاً نوعی پوشش گارانتی دارند بنابراین مطمئن شوید و می دانید چه چیزی دریافت می کنید.

چند سال دیگر این ماشین چقدر ارزشمند خواهد بود؟

اگر با در نظر گرفتن یک فروش مجدد خرید می کنید و این یک سوال عالی است که باید بپرسید. اگر فکر می کنید خیلی سریع ارزش زیادی از دست می دهد تصویب ایده خوبی است.

بهترین سوالات زمان خرید وسیله نقلیه دست دوم

چگونه ماشین نگهداری شده است؟ آیا مالک قبلی از آن مراقبت کرده است؟ آیا آن ها مرتباً چکاپ و نگهداری می کردند؟

آیا تصادف کرده است؟ ممکن است بتوانید یک نسخه از گزارش را از فروشنده بگیرید یا آن را به صورت آنلاین پیدا کنید. در غیر اینصورت حتماً سوال کنید و تا می توانید پاسخی صادقانه بگیرید.

چرا ماشین را می فروشید؟ دریابید که آیا آن ها آن را به یک دلیل شخصی می فروشند یا به این دلیل است که مشکلی جدی در ماشین رخ داده است.

چرا آن را با این قیمت می فروشید؟ این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا فروشنده فقط یک قیمت تصادفی را انتخاب کرده یا در واقع تکالیف خود را انجام داده است تا ببینید ماشین چه ارزشی دارد. فقط به این دلیل که کسی می گوید این چیزی است که ارزشش را دارد، بهایی پرداخت نکنید.

آیا می توانم ماشین را برای بازرسی به مکانیک نشان دهم؟ این یک حرکت هوشمندانه برای اتومبیل های دست دوم است و فقط برای اطمینان از اینکه همه کارها منظم است و فروشنده مشکلی جدی را از شما پنهان نمی کند.

چند کلیومتر ماشین کار کرده است؟ بدیهی است که کیلومتر های بیشتر به معنای احتمال بروز مشکلاتی در آینده است.

آیا نشانه هایی از سیگار کشیدن یا حیوانات خانگی وجود دارد؟ این موارد اولویت های شخصی است اما ممکن است در تصمیم گیری شما هنگام خرید خودرو تأثیر بگذارد.

آیا همه چیز به درستی کار می کند؟ چراغ های داخلی ، چراغ های جلو ، پنجره ها ، قفل ها ، قفل صندوق عقب ، تهویه مطبوع ، رادیو و غیره را بررسی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *