خرید خودرو

خرید خودرو

خرید خودرو

خرید خودرو

 ما در این متن قصد داریم تا به خریدار نکاتی را توصیه کنیم که یک خودروی بدون ایراد و به صورت امن خریداری کند.

خرید خودرو به دلیل اینکه افرادی سودجو قصد کلاهبرداری از شما را دارند مقداری مشکل است ولی شما می توانید این کار را به ما بسپارید.

اگر قصد خرید خودرویی را دارید می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید و کارشناسان ما خودرویی را که مورد نظر شما می باشد را برای شما پیدا خواهند کرد و به همراه تنظیم قولنامه و عقد قرارداد با شما و مشاوره رایگان یک خرید به صورت امن را تجربه خواهید کرد و اگر خودتان دنبال خودرویی هستید موارد زیر را بخوانید تا کلاه سرتان نرود.

خرید سفارشی خودرو

۱- اولین اقدام برای خرید یک خودرو گشتن در سایت و برنامه های معتبر می باشد و دومین اقدام برای خریدن خودرو مراجعه به نمایشگاه ها و مراکز خرید و فروش خودرو می باشد تا یک خودرویی که مدنظر شما هم از لحاظ قیمت و نوع خودرو و مدل خودرو است را پیدا کنید.

۲- هنگامی که یک خودرو مورد نظر خود را پیدا کردید حالا نوبت بررسی مدارک خودرو توسط خود شما می باشد. شما نیازی نیست که به جعلی یا اصلی بودن مدارک خودرو پی ببرید چون این کار دفاتر اسناد و مراکز تعویض پلاک است شما فقط نگاه کنید که مدارک خودرو با ماشین همخونی داشته باشد.

۳- در مرحله سوم خودتان یک بررسی اولیه روی خودرو انجام دهید به عنوان مثال دو تا دور خودرو بچرخید و مشاهده نمایید که آیا خودرو خط و خش و جایی روی بدنه موج دارد یا نه و بعد از این کار یک دور با ماشین بزنید تا برای شما مشخص شود که سواری خودرو چگونه است.

خریدن خودرو

۴- همیشه قبل از این که بخواهید خودرویی را خریداری کنید از یک کارشناس خودرو درباره وضعیت فنی و بدنه آن کمک بگیرید تا بتوانید یک خودرویی که مورد پسند شما می باشد را خریداری کنید

۵- هنگامی که خودروی مورد پسند خود را با کمک یک کارشناس ماشین پیدا کردید مرحله بعدی مراجعه با مدارک خودرو و به همراه فروشنده در مراکز تعویض پلاک می باشد. به خریدار توصیه می شود که اول تعویض پلاک انجام شود و بعد به دفتر اسناد رسمی مراجعه کند.

۶- مراجعه به دفاتر اسناد رسمی برای انتقال مالکیت خودرو، و برای پرداخت هزینه خودرو شما می توانید یک چک بین بانکی از بانکی که در آن پول خودرو را گذاشته اید داشته باشید.

 

 

آخرین مقالات