ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

تقویت کننده اکتان چیست؟

محصولات بسیاری برای خرید وجود دارد تا خودرو شما خوب نگه دارد. تقویت کننده اکتان اهداف زیادی را دنبال می کند و هرچه عدد اکتان سوخت بیشتر باشد، سوخت فشاری بیشتری می تواند قبل از انفجار آن بایستد. خرید بهترین محصول به وسیله نقلیه شما در بهره وری بالاتر، موتور روانتر، عملکرد بهتر و همچنین افزایش فشرده سازی سوخت کمک می کند.

مزایای تقویت کننده اکتان

  1. افزایش عملکرد موتور

تقویت کننده های اکتان برای بهبود فشرده سازی سوخت موتور شما قبل از انفجار کار می کنند. در نتیجه قدرت موتور خودرو برای کارایی بالاتر افزایش می یابد.

  1. اسب بخار را افزایش دهید

موتور شما برای کارایی کارآمد موتور به سطح اکتان بالایی نیاز دارد. افزایش نسبت تراکم سوخت با اکتان بالا باعث افزایش اسب بخار خودرو نیز می شود.

  1. به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک کنید

تقویت کننده های اکتان به کاهش آلایندگی کمک می کنند که در نهایت باعث تجمع کربن در موتور می شود. تجمع کربن زیاد در موتور خودروی شما می تواند منجر به عملکرد ضعیف و حتی متوقف شدن شود.

  1. از کوبیدن موتور جلوگیری کنید

ضربه موتور در اثر احتراق قبل از مخلوط سوخت و هوا در سیلندر وسیله نقلیه شما ایجاد می شود. استفاده از تقویت کننده های اکتان در مقادیر مناسب به عملکرد صحیح موتور ماشین شما کمک می کند و احتمال آسیب دیدن موتور را از طریق ضربه بیش از حد کاهش می دهد.

کارشناسان ما به شما در امر فروش خودرو کمک میکنند از عیب یابی کامل موتور، تا بررسی امنیت و …

نقش تقویت کننده های اکتان

اکتان سوخت به ثبات سوخت خودرو تحت فشار کمک می کند. به عنوان مثال درجه بندی اکتان بالاتر نشان می دهد که شما مقاومت بهتری در برابر انفجار و ضربه موتور دارید. خرید تقویت کننده اکتان به شما کمک می کند تا خودروی شما در برابر مشکلات اکتان کم محافظت شود. این امر همچنین باعث می شود که راندمان کلی موتور خودرو بهبود یابد و اطمینان حاصل شود که سوخت موجود در سیلندر روش مورد نیاز را روشن می کند. افزودن این محصول به موتور اطمینان می دهد که ماشین شما بهترین درجه سوخت را برای حداکثر خروجی و توان دارد.

تثبیت کننده سوخت

وقتی سوخت بیش از 30 روز در ماشین راکد بماند شروع به تجزیه به چندین جز می کند. این فرآیند باعث آسیب پذیری در برابر آلودگی هایی می شود که در نهایت منجر به مشکلات موتور می شوند. تثبیت کننده های سوخت دارای آنتی اکسیدان هایی هستند که به تجزیه سوخت کمک می کنند و برای مدت زمان طولانی آن را در شکل خوب نگه می دارند. تثبیت کننده ها برای محافظت از موتور شما در برابر سوخت کهنه بدون نیاز به تخلیه آن استفاده می شوند. آن ها همچنین به محافظت از موتور خودرو در برابر آسیب ساختاری و خوردگی که اغلب ناشی از سوخت جامد است منجر می شود.

ویژگی های کلیدی تقویت کننده اکتان

بسته به محصول مورد نظر هرکدام میزان سوخت شما را تا درجه خاصی افزایش می دهند. اگر می خواهید وسیله نقلیه خود را به درجه عملکرد بسیار بالایی برسانید باید به دنبال تقویت کننده اکتان باشید که این مورد را ارائه می دهد.

  • عناصر

روش های مختلفی برای دستیابی به اثر مطلوب وجود دارد. تعداد کمی از مواد شیمیایی قادر به دستیابی به همان نتیجه هستند اما اثرات منحصر به فرد به طور معمول یکدیگر را همراهی می کنند. مهم است که این اطلاعات را قبل از خرید بررسی کنید زیرا می تواند بر وسیله نقلیه شما تأثیر بگذارد.

  • سازگاری

قبل از اینکه به بهترین تقویت کننده اکتان رضایت دهید باید نوع وسیله نقلیه متعلق به خود و نوع موتور آن را در نظر بگیرید. موتورهای مختلف نیازهای متفاوتی دارند. مطمئن شوید که تقویت کننده بنزین مناسب برای وسیله نقلیه خود تهیه کرده اید.

  • دفعات استفاده

قبل از خرید یک محصول مهم است که به دفعات نیاز به استفاده از آن توجه کنید و در طولانی مدت چه تاثیری بر روی وسیله نقلیه شما بگذارد. بخاطر داشته باشید که تقویت کننده اکتان محصولی نیست که برای یک بار استفاده شود. هزینه ها می توانند تکرار شوند.

  • عملکرد

مهم است که بررسی کنید آیا تقویت کننده اکتان که می خواهید ویژگی مورد نیاز شما را تأمین کند یا خیر. بسته به تولید کننده از معیارهای متفاوتی برای تبلیغ محصولات آنها استفاده خواهد شد. با این حال بهترین نشانگر عملکرد محصول روی وسیله نقلیه شما عدد اکتان است.

اگر باز هم به راهنمایی و کمک بیشتری نیاز داشتید کارشناسان تابش خودرو در خدمت شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.