ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

معرفی سریع ترین خودرو های جهان | ۱۲ خودروی پرسرعت

امروزه در دنیای خودرو چندین مسئله مورد توجه و ملاک قرار می گیرد. زیبایی، استحکام،  قدرت محرکه و دیگر آپشن ها که یک خودرو را تبدیل به کالای دلخواه هزاران نفر می کند. امروزه خودروسازان بزرگ جهان با استفاده از طراحی های زیبا و تولید موتورهای قدرتمند در این بازار رقابتی به جذب مشتری بیشتر می پردازند. در این مقاله ما به معرفی سریع ترین خودرو های جهان می پردازیم. در حقیقت لیستی از این خودرو ها را برای شما ارائه می کنیم.

معرفی سریع ترین خودرو های جهان

شرکت های بزرگی در دنیای خودرو سازی هستند که ملاک را بر موتورهای پر سرعت بنا نهاده اند. آن ها از این طریق به دنبال تسخیر بازار و جذب مشتریان خاص هستند. این خودروها علاوه بر سرعت دارای مزایای خاص دیگری نیز هستند. اما سرعت سرلوحه کار این خودرو ها می باشد. ازاین رو طرفداران خرید خودرو ها نیز زیاد هستند. برخی از این شرکت های خودرو ساز دراین گروه عبارتند از:

اس اس تاتورا

ساخت کشور آمریکا با موتور Vشکل و حداکثر سرعت531 کیلومتر بر ساعت! این شرکت اولین و پر سرعت ترین خودرو را به نام خود به  ثبت رسانده است. موتور این خودرو هشت سیلندر و دارای 1750 اسب بخار قدرت است. موتور این خودرو 5900سی سی حجم دارد و برای تقویت آن از چندبن توربو شارژ و مواد خاص استفاده شده است. گفته می‌شود از این خودرو فقط100 دستگاه تولید و تحویل مشتری خواهد شد. این خودرو رتبه یک در لیست معرفی سریع ترین خودرو های جهان می باشد.

خودروی شرکت بوگاتی دومین در لیست معرفی سریع ترین خودرو های جهان

این خودروبه نام شیرون سوپر اسپرت 300پلاس ساخت کشور فرانسه می باشد. با حداکثر سرعت 490کیلومتر در ساعت! شرکت بوگاتی با ارتقاء این خودرو سرعتی باور نکردنی را ثبت کرد. البته کارشناسان خودرو پیش بینی کردند که امکان دارد شرکت بوگاتی برای خودرویی قدرتمند تر از این مدل نیز گام بردارد. البته تا کنون هیچ اقدامی انجام نشده و مدیرعامل بوگاتی اعلام کرده که فقط 30 عددازاین خودرو را تولید خواهد کرد.

خودرو هنسی ونوم اف فابو

این خودرو نیز ساخت کشور آمریکا است. حداکثر سرعت این خودرو484 کیلومتر بر ساعتمی باشد. بیشترین تمرکز سازنده این خودرو بر سرعت پایه گذاری شده و بدنه ای از جنس الیاف کربن دارد. این خودرو تنها در کمتر از 10 ثانیه از صفر به300 کیلومتر در ساعت می رسد.

خودرو کوینیخزگ اگرا در لیست معرفی سریع ترین خودرو های جهان

خودرویی ساخت کشور سوئد با حداکثر سرعت447 کیلومتر برساعت یکی دیگر از خودروهای پرسرعت در لیست معرفی سریعترین خودرو های جهان می باشد. از خصوصیات جذاب این خودرو می توان رینگ های بسیار سبک ساخته شده از فیبروکربن و رنگ آبی بدنه و ترمزهای کربنی سرامیکی اشاره کرد.

 

خودرو هنسی ونوم جی تی

با حداکثر سرعت434 کبلومتر برساعت، ساخت کشور آمریکا است. این خودرو دارای گریبکس دستی می باشد و همین باعث گردیده نسبت به رقبای خود از قیمت پایین تری برخوردار باشد.

خودرو بوگاتی ویرون سوپر اسپورت

این خودرو در لیست معرفی سریع ترین خودرو های جهان  باحداکثرسرعت 430 کیلومتر بر ساعت پیش می رود.  ساخت کشور فرانسه است. این خودرو دارای موتوری چهار توربو شارژ می باشد. مهندسان بوگاتی از این خودرو فقط 30 دستگاه را تولید کرده اند.

خودرو ریماک سی تو

این خودرو ساخت کشور کرواسی باسرعت 415 کیلومتر برساعت می باشد. جالب است بدانید این خودرو دارای 4موتور الکتریکی مستقل است که هرکدام نیروی یک چرخ را تامین می کند. برای رسیدن سرعت صفر تا سیصد کیلومتر بر ثانیه به 11ثانیه زمان احتیاج دارد. این خودرو با یک بار شارژ مسافتی نعادل 650 کیلومتر را طی خواهد کرد.

خودروی اس اس سی التیمیت ائرو در لیست معرفی سریع ترین خودرو های جهان

این خودرو ساخت آمریکا  با حداکثر سرعت 412کیلومتر بر ساعت می باشد. این خودرو از موتور دو قلوی توربینی 8سیلندر بهره می برد. صفر ت اصد را درهفت ثانیه طی می کند. این خودرو در زمره ایرودینامیک ترین خودرو های جهان جای دارد.

خودروی گوئنیگزگ اگرا ار

این خورو در لیست معرفی سریع ترین خودرو های جهان ساخت سوئد می باشد. حجم موتور این خودرو 5 لیتر است. خودرو دارای موتور با قدرت1140 اسب بخار می باشد. تنها در دو و نیم ثانیه به سرعت 60 کیلومتر در ثانیه می رسد حداکثر سرعت این خودرو ۲۷۳ کیلومتر بر ساعت است.

خودرو هنسی ونوم جی تی

خودرو ساخت کشور آمریکا  است. صفر تا شصت این خودرو3 ثانیه به طول می انجامد. تنها در 14 ثانیه به سرعت 200 کیلومتر در ساعت می رسد. این خودرو یکی از جذاب ترین ها در معرفی سریعترین خودرو های جهان می باشد.

بوگاتی ویرون اسپورت در لیست معرفی سریع ترین خودرو های جهان

خودرو ساخت شرکت بوگاتی فرانسه. این مدل توانسته مرز 250 کیلومتر را رد کند. حجم این موتور 8 لیتر و قدرت موتور آن 1106 اسب بخار است. حداکثر سرعت این خودرو 268 کیلومتر برثانیه است. سرعت 0تا60 کیلومتر را در 2.4 دهم ثانیه طی می کند.

خودرو FFGTR

خودرو ساخت کشور آلمان می باشد. ظاهر آن شبیه فراری911 است. حجم موتور آن  4لیتر است و قدرت موتور1120 اسب بخار می باشد. حداکثر سرعت این خودرو 257 کیلومتر بر ثانیه است. این خورو در 16 ثانیه به سرعت 190 کیلومتر بر ثانیه می ‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.