پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناس سیار خودرو تهران

کارشناس سیار خودرو تهران به بررسی وضعیت بدنه و فنی خودرو که توسط کارشناس و متخصص در این حوزه انجام می گیرد کارشناسی خودرو گفته می شود.

با اینکه هیچ اجباری در کارشناسی خودرو وجود ندارد لذا افراد خریدار و فروشنده برای اطمینان از کیفیت خودرو خریداری شده خودرو خود را به مراکز کارشناسی می برند.

کارشناس سیار خودرو تهران

در این مراکز جدا از بررسی و شرایط خودرو، قیمت کارشناسی خودرو نیز اعلام می شود. به صورت کلی کارشناسی خودرو شامل بررسی رنگ، بررسی بدنه خودرو من باب رنگ شدگی، تعویضی و یا تعمیری بودن، مشخصات فنی و آپشن های خودرو، تست رانندگی و غیره می باشد. همان گونه که گفته شد بر خلاف معاینه فنی هیچ اجباری برای کارشناسی خودرو وجود ندارد و افراد در قبال پرداخت هزینه مشخص اقدام به این کار می نمایند.

در پایان نیز به مشتری برگه کارشناسی داده خواهد شد که شامل نتایج بررسی های انجام شده است. مدت اعتبار این برگه محدود بوده و و پس از اتمام زمان در صورت نیاز باید مجددا به این مراکز مراجعه شود.

در کارشناسی خودرو چه چیزی مورد بررسی قرار می گیرد؟

یکی از مهم ترین بخش های کارشناسی خودرو، کارشناسی فنی خودرو می باشد. در این مرحله اصلی ترین بخشی که مورد بررسی قرار می گیرد موتور و اصطلاحا قلب تپنده خودرو می باشد. موتور خودرو سیستم محرکه آن می باشد و با توجه به هزینه بالای تعمیر و تعویض آن تاثیر مستقیم بر قیمت نهایی خودرو دارد.

در نتیجه اگر به دنبال خرید خودرو دست دوم باشید وضعیت سلامتی آن را باید بررسی نمایید. دیگر مواردی که در بخش فنی موتور مورد بررسی قرار می گیرد شامل:

تست دیاگ، وضعیت گیربکس، تست رانندگی و غیره

بخش دیگری که در کارشناسی به آن توجه می شود کارشناسی بدنه خودرو می باشد. در این بخش رنگ بدنه، اتاق تعویضی، تعویض درب ها و غیره را مورد بررسی قرار می دهند. تشخیص رنگ شدگی مجدد بدنه به نوعی نشانگر تصادفی بودن خودرو و در نتیجه احتمال ایرادات فنی خودرو می باشد.

در نتیجه به صورت کلی با توجه به اهمیت بالای کارشناسی توصیه می کنیم قبل از اینکه اقدام به خرید هر نوع خودروی کارکرده ای نمایید حتما از کارشناس خبره در این زمینه کمک بگیرید.

در کارشناسی خودرو چه چیزی مورد بررسی قرار می گیرد؟

کارشناسی سیار خودرو در تهران

به طریق های مختلفی می توان خودرو مورد نظر را کارشناسی نمود. اولین گزینه در این امر مراجعه به مراکز کارشناسی و محیط مربوطه می باشد. در این مراکز خودرو مورد نظر جدا از استفاده از دستگاه های تخصصی و بروز برای انجام تست های مختلف در شرایطی قرار می گیرند که با توجه به زاویه و نور تابیده شده می توان به صورت دقیق خودرو را بررسی نمود.

اما در برخی موارد برای اکثر ما امکان مراجعه به این مراکز مقدور نمی باشد. در نتیجه بهترین گزینه در این مواقع دعوت کارشناس به محل می باشد. برای این منظور از طریق راه های ارتباطی می توانید با مرکز مورد نظر در تماس بوده و درخواست کارشناس نمایید.

در گام بعدی مرکز با توجه به آدرس مشتری نزدیکترین کارشناس خود را به محل اعزام می کند. مورد سوم که بیشتر برای قیمت گذاری مورد استفاده قرار می گیرد، کارشناسی آنلاین خودرو می باشد. در این موارد وارد سایت مورد نظر شده و اطلاعات خودرو را به صورت دقیق و صحیح وارد می کنید.

همکاران ما در سراسر ایران از طریق بررسی اطلاعات وارده از جمله تعداد تصادفات، مدل خودرو و غیره قیمت آن را برآورد می کنند.

کارشناسی سیار خودرو در تهران

بهترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران

تهران به علت جمعیت بالا و در نتیجه متقاضیان زیاد برای کارشناسی دارای مراکز متعددی در اقساء نقاط خود می باشد. با این وجود مهم است که خودرو خود را به مراکز معتبر و متخصص ببریم. از جمله یکی از بهترین مراکز تخصصی در حوزه کارشناسی خودرو تابش خودرو می باشد. در این مجموعه کلیه خدمات سیار، حضوری و آنلاین توسط تیم خبره انجام می پذیرد.

در نتیجه اگر ساکن تهران و یا حومه باشید می توانید از مزیت های کارشناسی حضور در محل این مجموعه بهره مند شوید. همکاران ما، در تابش خودرو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

کارشناسی سیار خودرو در تهران

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟

هزینه کارشناسی خودرو در قبال خدمات دریافت شده بسیار ناچیز می باشد. این هزینه شامل بخش های متفاوتی شامل تعیین قیمت، بررسی رنگ و بدنه و کارشناسی فنی خودرو می باشد. قیمت کارشناسی با توجه به قیمت و مدل خودرو تعیین می شود. به نوعی که هزینه کارشناسی خودرو های گران قیمت و شاسی بلند بیشتر از خودرو های مدل پایین می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *