پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی ماشین تصادفی در محل

کارشناسی ماشین تصادفی یکی از مهم ترین پارامتر هایی است که باید در هنگام خرید ماشین کارکرده و دست دوم باید به آن توجه کرد. اگر شما نیز قصد خرید خودرو دست دوم را دارید باید قبل از تکمیل فرایند خرید از مشخصات فنی و بدنه خودرو اطمینان حاصل نمایید.

چرا که برخی از فروشندگان برای به فروش رفتن سریع تر وسیله مورد نظر خود از بیان عیب و ایراد کامل خودرو خودداری می کنند. در این میان بهترین گزینه مراجعه به کارشناس خبره و متخصص در این حوزه برای بررسی و کارشناسی ماشین تصادفی یا سالم می باشد.

کارشناسان مربوطه در این امر به کمک تجربه و با استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات تخصصی کیفیت خودرو مورد نظر را بررسی نموده و آن را ارزیابی می کنند.

همه ما در تجارت به دنبال خرید محصول باکیفیت با مناسب ترین قیمت هستیم که در حوزه ماشین آلات نیز کاملا صادق است. در نتیجه افرادی که قصد خرید ماشین دست دوم را دارند پیشنهاد می کنیم حتما از مراکز معتبر در جهت کارشناسی اصولی ماشین مورد نظر بهره ببرند.

در این مقاله از سایت تابش خودرو اطلاعات تکمیلی در خصوص کارشناسی ماشین های تصادفی و همچین مراکز معتبر فعال در این حوزه خدمت کلیه همراهان ارائه شده است. توصیه می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

 

در کارشناسی ماشین تصادفی و سالم چه مواردی بررسی می شود؟

آیا اطلاعاتی از برگه گزارش و ضمانت کارشناسی ماشین شنیده اید؟! این برگه توسط کارشناسان مربوطه در بخش های مختلف کارشناسی ماشین پس از بررسی های لازمه پر می شود و اعتبار آن به مدت 24 ساعت می باشد. از جمله مهم ترین بخش هایی که در بررسی ها به آن پرداخت می شود شامل موارد زیر می باشد:

  • بررسی فنی و موتوری ماشین

قسمت فنی و موتور ماشین در اصل مهم ترین بخش ماشین است که باید قبل از خرید حتما ارزیابی شود.

  • بررسی رنگ و بدنه خودرو

خودرو های تصادفی و چپ کرده بعد از صافکاری رنگ زده می شوند اما این تنها ظاهر قضیه است. خودروی رنگ شده می تواند بیانگر مشکل اصلی در قسمت داخلی و فنی ماشین باشد، چرا که گویای این قضیه است که خودرو مورد نظر تصادفی بوده و دچار آسیب شده است. در نتیجه توجه به این مقوله بسیار حائز اهمیت است و باید توسط کارشناسان خبره بدنه خودرو برسی شود.

  • بررسی کارکرد کیلومتر

کیلومتر شمار ماشین بیانگر میزان کارکرد ماشین است. اما در برخی موارد این پارامتر توسط افراد دستکاری می شود تا کارکرد ماشین را پایین نشان دهد. در نتیجه در اینجا وظیفه کارشناس می باشد تا آن را تشخیص دهد.

  • تست دیاگ

امروزه کلیه ماشین ها مجهز به سیستم کامپیوتری می باشند که اطلاعات کلی مربوط به عملکرد خودرو در آن ثبت می شود. این اطلاعات توسط دستگاه دیاگ که به اتومبیل وصل می شود قابل خواندن می باشد.

کارشناسی و تشخیص تصادفی بودن ماشین چگونه صورت می گیرد؟

همان گونه که اشاره شد خرید ماشین دست دوم ریسک بالایی دارد. با این وجود از آن جایی که برای کلیه افراد امکان خرید خودرو صفر مقدور نمی باشد،لذا در این بین بهترین گزینه ماشین کارکرده می باشد. در این بین وجود مراکز کارشناسی خودرو و کارشناسان خبره می تواند این نوع خرید و فروش ها آسان کند.

کارشناسی و تشخیص تصادفی بودن ماشین

در این مراکز خودرو مورد نظر از لحاظ کلیه ویژگی های ظاهری و فنی بررسی می شود، تا هم خریدار و هم فروشنده معامله شفافی را انجام دهند. یکی از معتبر ترین این مراکز مرکز تخصصی و کارشناسی خودرو تابش خودرو می باشد.

 

وجود کارشناسان زبده و متخصص در این مرکز در کنار سیستم مدیریتی قوی سبب شده است. این مرکز به یکی از معتبر ترین مراکز در حوزه کارشناسی خودرو تبدیل شود. شما عزیزان نیز می توانید برای بهره مندی از خدمات این مرکز از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

 

تفاوت معاینه فنی و کارشناسی خودرو سالم و تصادفی

در معاینه فنی هدف بررسی قسمت فنی خودرو به لحاظ مرتبط بودن با استاندارد های تعریف شده می باشد. و برای کلیه خودرو ها الزامیت دارد و در صورتی که خودروی مورد نظر از این فرایند رد شود خودرو جریمه می شود. اما کارشناسی ماشین کاری کاملا اختیاری بوده و شامل بررسی:

تفاوت معاینه فنی و کارشناسی خودرو

مشخصات فنی و ظاهری و به صورت کلی ویژگی های ظاهری و باطنی خودرو مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین کارشناسی خودرو اصولا در هنگام خرید و فروش خودرو مورد نظر انجام می شود. در صورتی که معاینه فنی این گونه نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *