پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی قیمت خودرو آنلاین

کارشناسی قیمت خودرو آنلاین چیست؟ برای تعیین قیمت خودرو بالاخص خودرو های کارکرده بهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به کارشناسان خبره و متخصص می باشد. از آنجایی که قیمت اتومبیل تحت تاثیر پارامتر های مختلفی مشخص می شود  لذا تنها با تکیه بر سال تولید آن نمی توان قیمت درستی بر آن اعلام نمود. در نتیجه نیاز به وجود کارشناسانی در زمینه تشخیص قیمت منصفانه خودرو همواره احساس می شود.

خرید آنلاین خودرو

برای این منظور مراکزی در اقساء نقاط شهرها ایجاد شده اند تا بتوانند بهترین خدمات را برای این قشر از جامعه ارائه نمایند. این مراکز با نام مرکز کارشناسی خودرو در کشور شناخته می شود. در این مراکز خودرو مورد نظر را به لحاظ کیفیت و سلامت قطعات، بخش های فنی و بدنه بررسی می نمایند. این مراحل به کمک تجربه و به صورت چشمی و هم توسط ابزارآلات خاص و دقیقی صورت می گیرد.

در نتیجه کارشناس با بررسی این موارد در پایان برگه ای تحت عنوان برگه کارشناسی به متقاضی ارائه می کند که در این برگه قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر زیر ذکر می گردد. سپری کردن این مراحل در خودرو های کارکرده و همچنین خودرو های صفر انجام می شود. این در صورتی است که برای خودرو های کارکرده از اهمیت بالاتری برخوردار است.

 

تعیین قیمت خودرو به صورت آنلاین

با اینکه برای تعیین قیمت خودرو و کارشناسی دقیق آن همواره روش حضوری پیشنهاد می شود اما می توان از خدمات غیر حضوری نیز برای این منظور استفاده کرد. افرادی که می خواهند ارزش و قیمت کارشناسی شده ماشین خود را به دست آورند می توانند از طریق ارتباط با مراکز مربوطه به طریق زیر اقدام نمایند.

  • برای این منظور ابتدا وارد سایت شده و اطلاعات خودرو مورد نظر را وارد نمایید.
  • در بخش های مختلف پرسش نامه سوالاتی برای تکمیل اطلاعات وجود دارد و شما باید آن ها را با دقت پر کنید.
  • پس از تکمیل و ارسال فرم به کارشناس قیمت کارشناسی آن به متقاضی فرستاده می شود.

خرید آنلاین خودرو

این نوع قیمت گذاری ها صرفا با در نظر گرفتن اطلاعات صحیح وارده از سمت فروشنده انجام می شود چرا که خودرو از نزدیک بررسی نمی شود. قیمت این نوع خدمات بسیار پایین تر از قیمت کارشناسی خودرو می باشد. خدمات آنلاین این امکان را به متقاضی می دهد تا در هر نقطه از کشور که باشد در هر ساعت از شبانه روز قیمت خودرو مورد نظر را در کمترین زمان بدست آورد.

کارشناس رسمی قیمت گذاری خودرو

اگر به دنبال مرکزی مطمئن برای قیمت گذاری خودرو مورد نظر خود هستید، تابش خودرو گزینه مطمئن می تواند برای شما باشد. کارشناسان رسمی و خبره در این مرکز اماده ارائه خدمات به شما می باشند. در این مرکز با دقت بالا به کمک ابزارآلات دقیق با حساسیت بالا کلیه بخش های:

  • رنگ و بدنه
  • فنی و بخش مکانیکال
  • بررسی سیستم سیم پیچی و الکترونیک
  • تست عملگرها

توسط کارشناسان مجرب مورد بررسی قرار می گیرد و در پایان قیمت خودرو مورد نظر تخمین زده می شود. همچنین در این بخش خدمات آنلاین نیز ارائه می شود. برای این منظور اگر قصد تعیین قیمت خودرو خود به صورت آنلاین را دارید می توانید از سامانه تابش خودرو اقدام نمایید. همچنین در این مجموعه کلیه خدمات خرید و فروش خودرو در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت انجام می پذیرد.

بنابراین اگر قصد خرید و فروش خودرو را دارید و یا در حوزه داد و ستد خودرو فعال می باشید. همواره نام تابش خودرو را به یاد داشته باشید.

لیست قیمت روز خودرو کارکرده

قیمت خودرو جدا از بخش های فنی و بدنه که مهم ترین عوامل در تعیین قیمت آن محسوب می شوند با رنج قابل ملاحظه ای در حال افزایش است. در نتیجه به بیان دیگر حتی اگر قیمت کارشناسی شده ماشین تعیین شده باشد نمی توان آن را برای روز های آینده تضمین نمود. به بیان دیگر نوسانات در قیمت خودرو بالا می باشد در نتیجه اگر قصد خرید خودرو را دارید بهترین زمان، زمان حال می باشد.کلیه عزیزان می توانند برای استعلام قیمت روز انواع خودرو از طریق راه های ارتباطی با همکاران ما در بخش مربوطه تابش خودرو در تماس باشند.

در سایت تابش خودرو لیست قیمت کارشناسی شده به همراه اطلاعات کلی انواع خودرو های صفر و کارکرده قرار داده شده است. کلیه مشتریان گرامی می توانند با ورود به سایت این اطلاعات را مطالعه نموده و در صورت تمایل ثبت سفارش نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *