پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو چری تیگو 5

کارشناسی خودرو چری تیگو 5:برای انجام کارشناسی خودروی چری تیگو 5 در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو چری تیگو 5
کارشناسی خودرو چری تیگو 5

پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد. اگر از جمله افرادی هستید که به دنبال خرید خودرو کارکرده و دست دوم می گردید مسلما به یک مرکز کارشناسی خودرو احتیاج پیدا خواهید نمود.

اما منظور از مرکز کارشناسی خودرو چیست و با اینکه هیچ اجباری برای اینکار وجود ندارد ولی افراد خرید خودرو به همراه کارشناسی را ترجیح می دهند؟!

علت این امر راحتی در معامله و ایجاد حس اعتماد بین فروشنده و خریدار است. چرا که در مراکز کارشناسی خودرو مورد نظر به لحاظ بدنه و فنی توسط کارشناس و به کمک ابزار الات دقیق و حساس برسی می شود و در آخر گزارشی از سلامت خودرو به مراجعه کننده داده می شود. در این بررسی قیمت کارشناسی خودرو نیز با توجه به سلات فنی و بدنه خودرو تعیین می شود و به خریدار و فروشنده در جهت معامله منصفانه کمک می کند.

هزینه کارشناسی خودرو خارجی

اهمیت کارشناسی شاید در هنگام خری خودرو ارزان قیمت خود را نشان ندهد. اما این مسئله زمانی اهمیت می یابد که فروشنده قصد خرید خودرو خارجی با قیمت بالاتری را دارد.

خودرو های خارجی به لحاظ اینکه از نظر طراحی و آپشن های موجود با نمونه های داخلی تفاوت دارند. در نتیجه اگر به درستی و توسط کارشناس خبره مورد بررسی قرار نگیرند امکان دارد خسارت هنگفتی بر دوش خریدار بگذارند. بر این اساس همواره توصیه می شود اولین موردی که در خرید و حتی فروش خودرو خارجی باید در نظر گرفت کارشناسی آن باشد. هزینه کارشناسی خودرو های خارجی به نسبت خودرو های داخلی بالاتر است.

اما این میزان هزینه در قبال خدماتی که ارائه می شود اصلا به چشم نمی آید. در کارشناسی خودرو قیمت کارشناسی خودرو را تعیین می کنند که بدین صورت خودرو راحتتر بفروش رسیده و راحت تر خریدار پیدا می کند.

کارشناسی خودرو چری تیگو 5

کارشناسی خودرو چری تیگو 5

از نمونه خودرو های چینی که از سال 95-96 توسط مدیران خودرو به بازار ایران راه پیدا کرد خودرو چری تیگو 5 است. داشتن آپشن های بالا و راحتی در رانندگی به همراه قیمت متناسب با کیفیت باعث شد این خودرو بتواند با وجود تنوع در بازار جایگاه خود را کسب کند.

لذا همانگونه که اشاره کردیم وجود آپشن های بالا و طراحی منحصر به فرد آن باعث می شود که نیاز به کارشناسی دقیق و تخصصی داشته باشد. مرکزی که هم بتواند وضعیت موتور و بخش فنی را به دقت کنترل کند و هم سلامت بدنه را مشخص نماید.

بیشتر بخوانید: سایت قیمت خودرو

کارشناسی رنگ خودرو چری تیگو 5 در محل

یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت خودرو چری تیگو 5 و دیگر خودرو های خارجی و مدل جدید تاثیر می گذارد، رنگ خودرو است. بر این اساس خودرو را به منظور هر گونه رنگ شدگی در بدنه، بخش های صافکاری شده، لکه های آفتاب سوختگی، خط و خش عمیق و سطحی  را ورد بررسی قرار می دهند. لذا بخش هایی که این خدمات را ارائه می نماید مراکز کارشناسی خودرو هستند.

امروزه جدا از چشم غیر مسلح می توان به کمک دستگاه های مدرن به صورت دقیق بخش های رنگی و دستکاری بدنه را تشخیص داد. انجام این خدمات و مشخص شدن وضعیت بدنه خودرو باعث شفاف سازی بین خریدار و فروشنده می شود.

کارشناسی خودرو چری تیگو 5

کارشناسی خودرو آنلاین

با توجه به دغدغه هایی که افراد روزانه با آن سروکار دارند افراد ترجیح می دهند به امورات خود سرعت ببخشند. در این میان اینترنت و دسترسی آنلاین به خدمات مورد نیاز به کمک بشر امده است. این مزیت در کلیه حوزه ها از جمله خرید و فروش خودرو فعال است. همان گونه که اطلاع دارید خودرو های کارشناسی شده راحت تر از دیگر خودرو ها بفروش می رسند.

در نتیجه افرادی که امکان مراجعه به مراکز کارشناسی و تعیین قیمت کارشناسی خودرو را ندارند. می توانند در هر مکان و زمانی به صورت انلاین قیمت کارشناسی خودرو خود را تعیین نمایند.

بیشتر بخوانید: قیمت خودرو کارکرده

کارشناسی خودرو چری تیگو 5
کارشناسی خودرو چری تیگو 5

معتبر ترین مرکز کارشناسی خودرو خارجی

مراک کارشناسی زیادی در سطح کشور فعال می باشد که در زمینه ارائه خدمات کارشناسی فعالیت می کنند. از جمله معتبر ترین مراکزی که می توانید قیمت کارشناسی خودرو خود را به صورت انلاین یا حضوری انجام دهید مرکز تابش خودرو می باشد.

در این مرکز خودرو مورد نظر توسط کارشناسان تخصصی ما به لحاظ اطلاعات موجود تعیین قیمت می شود. کلیه عزیزان می توانند برای برخورداری از این خدمات از طریق راه های ارتباطی با مجموعه تابش خودرو در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *