پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو چانگان CS35

کارشناسی خودرو چانگان CS35 :کارشناسی خودرو در مواقعی که شما می‌ خواهید یک خودرو جدید خریداری کنید و نمی ‌دانید که از لحاظ فنی یا موتوری چه مشکلاتی دارد به کارتان می آید. علاوه بر این کارشناسان توانایی تشخیص تصادفی بودن خودرو، رنگ بدنه، ضربه خوردگی و دیگر ایرادات را نیز دارند. و هنگامی که قصد خرید یک خودرو وارداتی را دارید این مسئله کمی حساس تر و ریسک پذیر تر میشود؛ زیرا افراد کمی تخصص کافی و لازم برای انجام کارشناسی خودرو های وارداتی مثلا کارشناسی خودرو چانگان CS35 را دارند. اگر به دنبال کارشناسی هستید که با خیال راحت خودرو خود را به او بسپارید می‌توانید از تیم تابش خودرو کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو چانگان CS35

نحوه کارشناسی ماشین ها به چه صورت است؟

کارشناسی خودرو چانگان CS35 به این صورت است که پس از بررسی یکسری از قطعات و وضعیت ظاهری خودرو به صورت جزئی تر خودرو شما تست می شود‌. انواع تست هایی که هنگام انجام کارشناسی اجرا می‌شوند عبارتند از ، تست دیاگ، تست لاستیک، تست رانندگی خودرو یا فرمان و تست آپشن ها و تجهیزات جانبی.

علاوه بر همه این موارد یک مسئله بسیار مهم درباره خودرو های وارداتی که تاثیر بسیار زیادی بر روی تعیین قیمت خودرو شما دارد تست رنگ خودرو است. تشخیص رنگ با یکس ری از ابزار های پیشرفته و تخصصی انجام می شود تا هر گونه رنگ یا خط و خش جزئی مشخص شود.

اگر خودرو در قسمت های خاصی از بدنه رنگ شدگی داشته باشد؛ احتمال تصادف یا برخورد شدید برای آن وجود دارد و به همین خاطر قیمت آن افت می‌ کند. معمولا مراحل انجام کارشناسی خودرو چانگان CS35 به ۴ مرحله تقسیم می شود که در ادامه به طور کامل این مراحل را شرح داده ایم:

بررسی ظاهری

در این مرحله سلامت ظاهر خودرو از نظر ضربه نخوردن کاپوت و صندوق، شکسته نبودن چراغ، رنگ شدگی و غیره بررسی می شود. هر کدام از این موارد به دقت یا با یکسری از ابزار های خاص انجام می شود که با توجه به مهارت و تجربه کارشناس نتایج دقیق بررسی ها مشخص خواهد شد. در مورد خودرو چانگان و طراحی بدنه این ماشین، از آنجایی که یک خودرو چینی است اگر تصادف یت برخوردی اتفاق افتاده باشد به سادگی خودش را نشان می ‌دهد و هر چقدر به خوبی صافکاری یا نقاشی شده باشد غیر قابل تشخیص نیست.

بیشتربخوانید: قیمت خودرو کارکرده

بررسی داخلی

مرحله دوم از بررسی هایی که صورت می‌گیرد بررسی داخل خودرو و سلامت یکسری از امکانات و تجهیزات نصب شده در داخل خودرو می باشد. به طور مثال می ‌توان به بررسی سلامت علائم هشدار داخلی خودرو ، ترمز دستی ، کیلومتر و فرمان اشاره کرد.

بررسی موتوری

بررسی موتوری و فنی خودرو یکی از آن مراحلی است که حتما باید از یک کارشناس خبره و با تجربه کمک بگیرید. اگر موتور خودرو مشکل داشته باشد یا اینکه به اصطلاح پلمپ آن باز شده باشد و قطعات تعویضی داشته باشد باید به آن رسیدگی شود. زیرا این نوع مشکلات بسیار دردسر ساز است و حتی ممکن است خوردو غیر قابل استفاده شود. پس هنگام بررسی موتوری خودرو باید تست های مختلفی روی خودرو انجام شود تا با اطمینان بتوان گفت خودرو از لحاظ فنی و موتوری سالم است.

بررسی کیفی

بررسی کیفی خودرو شامل کیفیت خودرو یا به اصطلاح سواری آن است. به طور مثال در این مرحله تست رانندگی گرفته می شود که این تست مشخص می‌کند آیا خودرو انحراف فرمان دارد یا خیر ‌ همچنین اگر خودرو مشکل جدی داشته باشد سواری خوبی را با آن تجربه نخواهید کرد و ممکن است متوجه یکسری از صداهای آزار دهنده یا تکان های غیر عادی شوید.

بیشتر بخوانید: کارشناسی ماشین

کارشناسی خودرو چانگان CS35

سخن پایانی

در مجموع اگر شما می ‌خواهید خودرو چانگان خود را بفروشید یا یک خودرو چانگان خریداری نمایید باید دقت کنید که حتما یک کارشناس خبر کنید تا ارزش دقیق خودرو و سلامت آن مشخص شود. کارشناسی خودرو چانگان CS35 نیز در هر مرکزی انجام نمی‌ شود و اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید با کارشناسان تابش خودرو در ارتباط باشید. فراموش نکنید که خودرو هایی با برند وارداتی معمولا با قیمت های بالاتری در بازار معامله می‌ شوند و این تنها وظیفه یک کارشناس خوب است که روی خودرو شما قیمت بگذارد. به همین خاطر هیچ گاه در دام افراد سودجو در بازار خودرو نیفتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *