پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو چانگال CS35

برای انجام کارشناسی خودروی چانگال CS35 در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد. پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد. یکی از مهم ترین پارامتر هایی که در خرید خودرو مخصوصا خودرو های دست دوم باید در نظر بگیریم سلامت فنی و بدنه خودرو است.

لذا با توجه به اینکه فروشندگان خودرو به دنبال فروش خودرو با بالاترین قیمت هستند در نتیجه در برخی مواقع از بیان ایرادات خودرو جلوگیری می کنند. بر این اساس ما همواره به مرکزی نیاز داریم تا بتوانیم با اطمینان خاطر خودرو مورد نظر را خرید و فروش کنیم. مرکز کارشناسی خودرو از جمله این مراکز می باشد.

در این مراکز خودرو مورد نظر را به لحاظ مشخصات فنی و بدنه با کمک دستگاه های تخصصی بررسی می کنند و قیمت کارشناسی آن را تعیین می کنند.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو چانگال CS35
کارشناسی خودرو چانگال CS35

کارشناسی خودرو چانگال CS35

شرکت خودرو سازی چانگال از قدیمی ترین شرکت های خودرو سازی چینی است. که در حال حاضر در چین رتبه چهارم خودروسازی را به خود اختصاص داده است. این شرکت با تولید خودرو های شاسی بلند شهری از جمله خودرو چانگال CS35 توانست به بازار های جهانی راه پیدا کند.

این خودرو برای اولین توسط شرکت خودروسازی سایپا در ایران مونتاژ و به بازار تزریق شد. اما با شدت گرفتن تحریم ها در حال حاضر تولید این خودرودر ایران متوقف شده است. و نمونه هایی که در بازار خرید و فروش می شوند کارکرده می باشند.

بر این اساس اگر شما نیز از متقاضیان خرید خودرو چانگال CS35 هستید باید در خرید آن دقت کافی را داشته باشید. چرا که خوردو های خارجی به علت دارا بودن آپشن ها و طراحی های خاص خود و همچنین قطعات بکا رفته در آن ها در صورت کوچکترین ایرادی افت قیمت پیدا می کنند و توسط تعمیرکاران متخصصص و حرفه ای تعمیر می شوند. بر این اساس همواره مراجعه به مراکز کارشناسی خودرو چانگال CS35 در هنگام خرید توصیه می شود.

کارشناسی خودرو چانگال CS35
کارشناسی خودرو چانگال CS35

هزینه کارشناسی خودرو چانگال CS35

هزینه ای که برای کارشناسی هر گونه خودرویی پرداخت می کنید به نسبت مدل خودرو و سال تولید و اندازه  آن متفاوت است. این در صورتی است که کارشناسی خودرو های خارجی نسبت به خودرو های داخلی گرانتر می باشد. با این وجود هزینه ای که به این منظور پرداخت می شود در مقابل خدمات ارائه شده بیسار مناسب می باشد.

کارشناسی خودرو چانگال CS35 در برخی مراکز کارشناسی خودرو انجام می شود. که یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین این مراکز مجموعه تابش خودرو می باشد.

کلیه عزیزان می توانند برای انجام کارشناسی فنی و بدنه خودرو به صورت حضوری و انلاین از طریق راه های ارتباطی با همکاران ما در ارتباط باشند.

کارشناسی خودرو چانگال CS35
کارشناسی خودرو چانگال CS35

نکاتی که قبل از خرید خودرو دست دوم باید توجه کرد

خرید خودرو دست دوم مخصوصا با افزایش قیمت ماشین شاید در گذشته یک ریسک محسوب می شد. علت این امر نیز عدم تخص کافی در خصوص شناخت و بررسی کارکرد خودرو بود.

چرا که خودرو وسیله ای مصرفی است و از نظر ظاهر نمی توان ایرادات فنی آن را شناسایی کرد. این در صورتی است که همه افراد نیز امکان خرید خودرو صفر را ندارند. اما امروزه با توجه به روی کار آمدن دستگاه های حساس و دقیق و تعمیرکاران خبره در زمینه بررسی تخصصی تر خودرو دیگر خرید خودرو دست دوم راحتتر شده است.

در مراکز کارشناسی خودرو خودرو را به لحاظ مواردی از جمله:

  • کارشناسی رنگ و بدنه

  • تعیین کارکرد خودرو

  • بررسی مشخصات فنی خودرو

  • تعیین قیمت کارشناسی خودرو

مورد بررسی قرار می دهند که در خرید هر گونه خودرو دست دوم باید در نظر داشته باشیم.

کارشناسی خودرو چانگال CS35
کارشناسی خودرو چانگال CS35

خرید خودرو چانگال CS35 دست دوم

اگر شما نیز به دنبال خرید خودرو شاسی بلند شهری با امکانات بالا هستید. مسلما خرید خودرو چانگال CS35 می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

این خودرو از نمونه خودرو های چینی کم مصرف است که در بازار ایران متقاضیان زیادی دارد. با اینکه نمونه صفر این خودرو ها در حال حاضر در بازار موجود نمی باشند اما با انتخاب هوشمندانه می توانید بهترین کیفیت این خودرو را با مناسب ترین قیمت کارشناسی خریداری نمایید.

از جمله معتبر ترین مراکزی که می توانید برای خرید نمونه های دست دوم این خودرو ها اقدام کنید مجموعه تابش خودرو می باشد. در مرکز انواع خودرو های خارجی و داخلی را با قیمت کارشناسی شده و با بهترین کیفیت نسبت به بازار های آزاد می توایند خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *