پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو پاسداران

کارشناسی خودرو پاسداران :مبحث مربوط به کارشناسی خودرو مبحث مهمی است که قبل از خرید یا فروش خودرو حتما باید در مورد آن فکر کرده باشید و با اطمینان خاطر بیشتر این کار را به انجام برسانید. زمانی که می‌ خواهید خودرویی را خرید و فروش کنید، حتماً باید اقدامات مربوط به کارشناسی را روی آن انجام دهید. مراکز مختلفی هستند که در این زمینه می‌ توانند به شما کمک کنند. تیم ما در تابش خودرو در این زمینه سابقه طولانی دارد و می تواند دقیق ترین و بهترین کارشناسی خودرو پاسداران را برای شما انجام دهد تا هم در آینده متحمل ضرر و زیان نشوید و هم اینکه قیمتی تعیین کنید که هر دو فروشنده و خریدار از آن رضایت داشته باشند.

آیا مراجعه نکردن به کارشناس خودرو مشکل‌ ساز می‌ شود؟

در مورد کارشناسی خودرو پاسداران باید به شما بگوییم زمانی که یک خودروی جدید خریداری می‌ کنید، باید به اندازه کافی از صحت و سلامت آن باخبر باشید. درست است که خودتان از ماشین بازدید می کنید اما قطعا نمی توانید از روی ظاهر خودرو متوجه ایرادات درونی آن بشوید. حتی گاهی اوقات خودرو از قبل تصادف دارد اما هیچ کس جز خود فروشنده از این موضوع آگاهی ندارد، زیرا همه چیز آنقدر تمیز از آب در آورده شده است که شاید یک کارشناس تازه کار هم متوجه این موضوع نشود. به خاطر همین است که به شما توصیه می‌ کنیم به کارشناسان ماهر و متبحر در این زمینه مراجعه کنید که کارشناسی خودرو پاسداران در تیم ما این کار را برایتان انجام می دهند.

کارشناسی خودرو پاسداران
کارشناسی خودرو پاسداران

همچنین گاهی اوقات بعضی از ایرادات در خودرو وجود دارد که اگر بعدا متوجه آن شوید و بخواهید اقدام به تعویض یا تعمیر کنید، هزینه گزافی برایتان خواهد داشت. مثلاً اگر بعدا متوجه شوید که گیربکس اتومات مشکل دارد، باید هزینه خیلی بالایی را پرداخت کنید، در صورتی که در کارشناسی خودرو متوجه این موضوع می شوید و تصمیم می گیرید که با قیمت پایین خودرو را خریداری کنید یا اینکه اصلا باید از خرید خودرو صرف نظر کنید.

کارشناسی خودرو شامل چه مواردی می شود؟

تمام اطلاعات مربوط به خودرو در کارشناسی مشخص خواهد شد؛ یعنی اگر موتور، بدنه یا گیربکس هر ایرادی داشته باشد، توسط کارشناسان مشخص خواهد شد. البته همه چیز به نظر کارشناس وابسته نیست و یکسری دستگاه ها هم وجود دارند که خودشان به صورت اتوماتیک برای شما تست و آزمایش انجام می‌ دهند و متوجه ایرادات ماشین خواهید شد.

تست رانندگی هم در کارشناسی خودرو انجام می دهند تا شما از سلامت همه چیز آگاهی داشته باشید. همچنین تمام آپشن هایی که در خودرو وجود دارد که مخصوصا این ویژگی در خودروهای گران قیمت بیشتر حائز اهمیت است، مورد بررسی قرار می‌ گیرد. اگر کوچکترین ایرادی وجود داشته باشد، به شما گزارش خواهد شد. سپس با توجه به ایراداتی که وجود دارد، قیمت مشخص می‌ کنند که شاید خیلی پایین‌ تر از قیمتی باشد که از قبل توافق کرده بودید و در نتیجه شما تصمیم می‌ گیرید که اقدام به خرید خودرو بکنید یا خیر.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو پاسداران
کارشناسی خودرو پاسداران

برای کارشناسی خودرو باید چه کار کنیم؟

بالاتر هم برایتان توضیح دادیم که مرکز ما با عنوان تابش خودرو در این زمینه سابقه طولانی مدت دارد. زمانی که به سایت ما مراجعه می کنید و وارد صفحه اصلی می شوید، راه های ارتباطی با ما، آدرس، شماره تلفن و ایمیل در پایین صفحه درج شده است. شما می توانید با ما تماس بگیرید، فرم مربوط به درخواست کارشناسی خودرو پاسداران را پر کنید،‌ سپس محل انجام کار برای کارشناسی مشخص می‌ شود و تیم ما در عرض نیم ساعت خودشان را به شما می رسانند و کارشناسی را برایتان انجام می دهند و قیمت دقیقی برای شما مشخص خواهند کرد.

کارشناسی خودرو پاسداران
کارشناسی خودرو پاسداران

کلام آخر

کارشناسی خودرو یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از خرید و فروش خودرو باید آن را به انجام برسانید. در این مقاله به افرادی که در پاسداران زندگی می کنند، کمک کردیم و برایشان توضیح دادیم که چگونه کارشناسی خودرو پاسداران را به انجام برسانند. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که به تیم تخصصی اطمینان کنید و کارشناسی را به هر کسی نسپارید، چرا که کار بسیار حساسی است که شما را از خریدتان راضی یا ناراضی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *