پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو هوندا

برای انجام کارشناسی خودروی هوندا در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد. پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد.

زمانی که شما اقدام به خرید خودرو میکنید؛  مواردی هستند که باید آنها را مد نظر قرار دهید تا خیالتان راحت باشد خودرویی خریدید که قیمت آن بالاتر از چیزی که باید، نیست. اما در این مسیر خودتان نمی توانید تمام موارد را به تنهایی بررسی کنید. پس نیاز به کارشناسی با تجربه و متبحر دارید که می تواند تمام ویژگی ها و تجهیزات خودرو را بررسی کند. در این مقاله نیز تصمیم گرفتیم راجع به کارشناسی خودرو هوندا صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم.

کارشناسی خودرو هوندا
کارشناسی خودرو هوندا

کارشناسی خودرو هوندا چگونه انجام می شود؟

زمانی که شما تصمیم به خرید می گیرید، حتماً باید حواستان به کارشناسی ماشین باشد. قبل از خرید، حتما باید از خودرو بازدید انجام شود. قبل از اینکه درخواست برای کارشناسی هم داشته باشید، باید اول خودتان خودرو را از نزدیک ببینید و از لحاظ ظاهر باید ایراداتِ را پیدا کنید؛ مثلاً هر گونه خط و خش، برجستگی یا به اصطلاح قور شدگی خودرو را باید بررسی کنید. اگر فکر کردید که از لحاظ ظاهر گزینه مناسبی است، به سراغ مراحل بعدی بروید.

در مرحله بعدی می توانید از یک کارشناس سیار کمک بگیرید. اگر عجله دارید، کارشناس سیار می تواند به شما کمک کند؛ یعنی بعد از این که شما خودرو را از لحاظ ظاهری می پسندید و خودتان ایرادی پیدا نمی کنید، می توانید یک کارشناس بالای سر ماشین بیاورید تا خودرو را دقیق تر برایتان بررسی کند.

البته این موضوع برای زمان هایی هست که عجله دارید؛ اما توصیه ما این است که به سراغ خدمات تخصصی کارشناسی خودرو بروید‌. یعنی به مراکز معتبر مراجعه کنید که مخصوص کارشناسی خودرو هستند و کارشناسان مجرب در این زمینه، ویژگی‌ های مختلف مانند بدنه، فنی، کارکرد و آپشن ها را بررسی می کنند و یک گزارش کلی در مورد کارشناسی در اختیار شما قرار خواهند داد.

کارشناسی خودرو هوندا
کارشناسی خودرو هوندا

چه مواردی را در کارشناسی مد نظر قرار می دهند؟

زمانی که اقدام به انجام کارشناسی خودرو هوندا میکنید، موارد زیادی هستند که باید به آنها توجه شود تا خیالتان راحت باشد که خودرو مشکلی ندارد. ماشین و یا خودرو را از لحاظ فنی، موتور و گیربکس بررسی می‌ کنند. حدود ۲۷ مورد و آپشن در این شرایط مورد بررسی قرار می‌ گیرد. سپس به سراغ بررسی تجهیزات جانبی و آپشن ها می روند که حدود ۸۶ مورد است.
بعد از آن به سراغ تست دیاگ و تست رانندگی می‌ روند. اگر تمام موارد بالا درست و دقیق سر جای خودشان باشند، ویژگی هایی مانند لاستیک، جلوبندی، بدنه و شاسی مورد بررسی قرار می گیرد که خود بدنه و شاسی ۳۸ مورد را در بر می گیرد.
بعد از این که تمام اقدامات انجام شد، شما باید قیمت خودرو بازار را استعلام کنید و با توجه به آن، قیمت جدید برای خودروی خود را پیدا کنید. البته کارشناسان در این زمینه می‌ توانند به شما کمک کنند و قیمت مناسب را تعیین نمایند تا شما و فرد فروشنده هیچ ‌کدام متحمل ضرر و زیان نشوید و یک توافق عالی صورت بگیرد.

البته شما می‌ توانید به طور جداگانه به مرکز تشخیص رنگ خودرو هم مراجعه کنید و فقط خودرو را از لحاظ رنگ و بدنه بررسی کنید. با انجام این کار خیالتان راحت تر خواهد بود و مطمئن هستید که خودرو قبلاً مشکلی نداشته و آسیب خاصی ندیده است.

کارشناسی خودرو هوندا
کارشناسی خودرو هوندا

کلام آخر

در این مقاله متوجه شدید که کارشناسی خودرو هوندا چگونه انجام میشود و چه مواردی مورد بررسی قرار می‌ گیرد. در نتیجه احتمالا مجاب شده اید که کارشناسی این خودرو را در سریعترین زمان ممکن به انجام برسانید تا در آینده متحمل ضرر زیان و آسیب نشوید و بتوانید استفاده خوبی از خودرو داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *