پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو رنو کپچر

کارشناسی خودرو رنو کپچر:برای انجام کارشناسی خودروی رنو کپچر در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد. پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو رنو کپچر
کارشناسی خودرو رنو کپچر

از موادی که در خرید و فروش خودرو به آن توجه می شود، قیمت خودرو است. خریدار دوست دارد تا حد ممکن خودرو ورد نظر را به بهترین قیمت بازار بخرد و در مقابل فروشنده نیز به دنبال فروش خودرو خود با بیشترین قیمت است.

لذا برای اینکه هر دو طرف معامله از قیمت خودرو اطمینان حاصل کنند و مطمئن باشند که با منصفانه ترین قیمت معامله انجام می شود قیمت کارشناسی آن را مشخص می کنند. با اینکه هیچ اجباری در بردن خودرو به مراکز کارشناسی وجود ندارد لذا افراد به علت خدماتی که در این مراکز دریافت می کنند به این کار تمایل نشان می دهند.

منظور از کارشناسی خودرو چیست؟

به بررسی صفر تا صد خودرو به کمک دستگاه ها و بررسی چشمی گفته می شود. این عمل شامل کارشناسی رنگ و بدنه، بخش فنی خودرو، آپشن ها، تست رانندگی خودرو و غیره می باشد. این موارد برای تعیین سلامتی و ارزش واقعی خودرو انجام می شود. انجام این موارد در مراکز مخصوص کارشناسی خودرو صورت می گیرد و به خریدار و فروشنده کم می کند تا با اطمینان خاطر معامله را جوش دهند چرا که خرید و فروش خودرو به قیمت کارشناسی شده آن و کاملا منصفانه انجام می شود.

در انتهای مراحل کارشناسی برگه ای تحت عنوان برگه کارشناسی به مشتری می دهند که وضعیت خودرو را به همراه قیمت مشخص می کند. اعتبار این برگه نیز محدود است.

کارشناسی خودرو رنو کپچر
کارشناسی خودرو رنو کپچر

قیمت خودرو رنو کپچر در بازار

از نمونه خودرو های فرانسوی با برند رنو که توسط ایران خودرو به بازار ایران راه پیدا کرد، رنو کپچر است. هم اکنون سری پیشرفته این کراس اوور ها در ایران از محبوب ترین خودرو های خارجی بشمار می رود و متقاضیان زیادی دارد. طراحی زبا و منحصر بفرد، رانندگی نرم و راحت، آپشن های بالا و امنیت بالا از مهم ترین مزیت های برتری این خودرو نسبت به نمونه های مشابه در بازار می باشد.

از آنجایی که بازار خودرو در ایراد چه خودرو های داخلی و چه خودرو های خارجی در افت و خیز شدیدی است. لذا قیمت این خودرو در بازار با رنج متغیری معامله می شود لذا عزیزانی که به دنبال خرید و اطلاع از قیمت های روز این خودرو هستند. می توانند از طریق راه های ارتباطی با مشخص نمودن مدل خودرو از قیمت کارشناسی آن اطلاع یابند.

بیشتر بخوانید: قیمت خودرو کارکرده

کارشناسی خودرو رنو کپچر
کارشناسی خودرو رنو کپچر

کارشناسی رنگ خودرو رنو کپچر

از مهم ترین و حساس ترین بخش های کارشناسی خودرو، کارشناسی رنگ خودرو است. در این بررسی به استفاده از پارامتر هایی از قبیل بازتابش نور، ضخامت رنگ بدنه، قدرت جذب آهنربا و غیره بخش های رنگ کاری خودرو را تشخیص می دهند.

این عمل کمک می کند تا ما به خوبی تشخیص بدهیم که بدنه خودرو رنگ یا تعویضی است یا خیر. اهمیت این موضوع در خرید خودرو های صفر و خودرو های تصافی بیش از دیگر خودرو ها نمود پیدا می کند. از آنجایی که هر چقدر خودرو مدل روز باشد رنگ بدنه و هر نوع خط و خشی می تواند سبب افت قیمت بیشتر آن شود. لذا فروشنده سعی در پنهان کردن این عیوب دارد.

اما در مراکز کارشناسی به دقت می توان این موارد را شناسایی کرد. همچنین خودرو های تصادفی را رنگ کاری و یا در صورت لزوم تعویض بدنه می کنند که شاید افراد عادی در نگاه اول متوجه این موارد نشود. اما هر برخورد و تصادفی به نسبت شدت ضربه به بخش فنی خودرو اسیب وارد می کند. و ممکن است خسارات هنگفتی بر دوش خریدار باقی بگذارد.

کارشناسی خودرو رنو کپچر
کارشناسی خودرو رنو کپچر

خدمات کارشناسی قیمت آنلاین خودرو

یکی از بهترین و سریع ترین مراکزی که می توانید قیمت کارشناسی خودرو را تعیین کنید مراکز کارشناسی آنلاین خودرو می باشد. در این مراکز در هر زمان و مکانی که هستید بدون مراجعه حضوری می توانید مشخصات و اطلاعات خودرو را در سامانه مورد نظر وارد نموده و منتظر جواب کارشناسان باشید.

کارشناسان مربوطه در اسرع وقت به نسبت اطلاعات تکمیلی در فرم می توانند قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر را تعیین نمایند. از جمله تخصصی ترین و معتبر ترین این مراکز محموعه تابش خودرو می باشد. در این مراکز انجام خدمات کارشناسی کلیه خودرو های داخلی و خارجی از جمله کارشناسی خودرو رنو کپچر به صورت دقیق و به کمک ابزار آلات حساس انجام می شود. همچنین به کمک این مرکز می توانید به ثورت آنلاین قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر را تعیین نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *