پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو رنو داستر

کارشناسی خودرو رنو داستر:برای انجام کارشناسی خودروی رنو داستر در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد. پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد.

بیشتربخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو رنو داستر
کارشناسی خودرو رنو داستر

در هنگام خرید خودرو های گران قیمت و دست دوم مهم ترین و اولین اصلی که باید رعایت نمایید مبحث کارشناسی خودرو است. کارشناسی خودرو در اصل دکتر خودرو است. چرا که شما با مراجعه به این مراکز می توانید به کلیه عیب و ایراد خودرو را که به ظاهر قابل تشخیص نیست پی ببرید.

در مراکز کارشناسی به کمک تجهیزات و دستگاه های حساس و دقیق خودرو مورد نظر به لحاظ دور رنگ بودن و وضعیت بدنه و همچنین بخش فنی خودرو مورد بررسی و تست قرار می گیرد.

با اینکه کارشناسی خودرو در هنگام خرید خودرو های دست دوم انجام می شود اما خدرو های صفر نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در نتیجه توصیه می شود در هنگام خرید خودرو صفر مخصوصا خودرو های گران قیمت نیز خودرو را برای کارشناسی به مراکز مربوطه منتقل کنید.

کارشناسی خودرو رنو داستر
کارشناسی خودرو رنو داستر

مرکز کارشناسی خودرو رنو داستر

داچیا داستر یا رنو داستر خودرویی است که در سال 2010 توسط شرکت خودرو سازی رنو به بازار های جهانی معرفی شد. این خودرو ها به عنوان خودرو شاسی بلند ارزان قیمت وارد بازار شد که به نسبت قیمت بسیار مناسب آن نسبت به نمونه های مشابه توانست در بازار های جهانی فروش بالایی داشته باشد.

به دنبال استقبال جهانی این خودرو در جهان این نمونه توسط نگین خودرو به بازار ایران راه پیدا کرد. هم اکنون خرید و فروش این خودرو در ایران رواج دارد و نمونه های کارکرده و مدل های جدید این خودرو را می توانید خریداری نمایید.

لذا هوشمندانه ترین گام قبل از خرید نهایی خودرو مخصوصا خودرو های خارجی از جمله رنو داستر بررسی کارشناسانه آن است. مرکز تابش خودرو یکی از تخصصی ترین و معتبر ترین مراکز کارشناسی خودرو های داخلی و خارجی در کشور می باشد. کلیه افراد می توانند برای دریافت خدمات از این مجموعه از طریق راه های ارتباطی با مجموعه تابش خودرو در ارتباط باشند.

بیشتربخوانید: قیمت خودرو بازار

کارشناسی خودرو رنو داستر
کارشناسی خودرو رنو داستر

قیمت خودرو رنو داستر

قیمت خودرو های خارجی نیز همانند خودرو های داخلی با افزایش و کاهش زیادی همراه است. علت این امر نیز به عوامل مختلفی مربوط می شود. رنو داستر از نمونه خودرو های خارجی شرکت رنو فرانسه است که در بازار ایران نیز خرید و فروش می شود. با توجه به اینکه اکثر مدل های موجود در بازار از نمونه خودرو های کارکرده می باشند لذا نمی توان قیمت دقیقی برای آن تعیین نمود. چرا که قیمت خودرو تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می شود و نمی توان قیمت ثابت برای آن مشخص کرد.

  • سال تولید

  • مدل خودرو

  • دور رنگ بودن

  • وضعیت فنی خودرو

مواردی است که بر قیمت خودرو تاثیر می گذارد. لذا اگر به دنبال خرید خودرو رنو داستر با بهترین قیمت و مطمئن ترین کیفیت هستید حتما آن را به قیمت کارشناسی خریداری کنید. از جمله یکی از معتبر ترین مراکزی که می توانید انواع خودرو داخلی و خارجی خود را با بهترین قیمت خرید و فروش نمایید، تابش خودرو است. این مجموعه یکی از معتبر ترین مراکز موجد در کشور است که با ارائه خدمات انلاین می تواند به سراسر کشور خدمات ارائه کند.

بیشتربخوانید: قیمت خودرو کارکرده

کارشناسی خودرو رنو داستر
کارشناسی خودرو رنو داستر

هزینه کارشناسی خودرو رنو داستر

بهترین توصیه ای که قبل از خرید خودرو مخصوصا خودرو دست دوم به شما پیشنهاد می کنیم خرید خودرو کارشناسی شده است. لذا برای برخی افراد این سوال مطرح می شود که هزینه کارشناسی خودرو چند است؟! باید بدانید که شما در قبال هزینه ای که برای کارشناسی پرداخت می کنید خدماتی دریافت می کنید که می تواند باعث شفافیت در معامله شود.

در نتیجه با اطمینان خاطر می توانید معامله را جوش دهید چرا که در اکثر مواقع عیوب خودرو به خریدار گزارش داده نمی شود. هزینه کارشناسی خودرو ا به نسبت اندازه خودرو و مدل آن متفاوت است. به بیان دیگر خودرو های خارجی و شاسی بلند هزینه کارشناسی بیشتری نسبت به خودرو های داخلی دارند. برای اطلاع از هزینه کارشناسی خودرو به نسبت مدل و سال تولید می تواندی از طریق راه های ارتباطی با مجموعه تابش خودرو تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *