پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو در محل تهران

کارشناسی خودرو در محل تهران : اگر من جمله مشتریان خرید خودرو دست دوم می باشید کارشناسی خودرو پروسه ای است که توصیه می کنیم قبل از ثبت خرید و فروش نهایی آن را بگذرانید.

در کارشناسی ماشین کلیه قسمت فنی، موتوری و بدنه ماشین بررسی می شود و میزان سالم بودن آن تایید می شود. این کار بنا به خواست خریدار یا فروشنده انجام می پذیرد و بر عکس معاینه فنی یک گزینه انتخابی می باشد. مهم ترین فواید کارشناسی خودرو جدا از اطمینان خاطر بخشیدن به خریدار و فروشنده به علت شفاف سازی کارکرد و عملکرد ماشین، ماشین مورد نظر سریع تر خرید و فروش می شود.

امروزه به علت شفاف سازی های صورت گرفته در مراکز کارشناسی افراد رغبت بالایی برای این کار از خود نشان می دهند. در نتیجه برای تامین نیاز مردم و ارائه خدمات بهتر مراکز کارشناسی در نقاط مختلف شهر های بزرگ و کوچک ایجاد شده است. با این وجود باید در نظر داشته باشید که مکانی که برای کارشناسی خودرو خود یا خرید خودرو کارشناسی شده مراجعه می کنید یک مرکز معتبر با کارشناسان خبره و متخصص باشد.

با اینکه وقتی سخن از کارشناسی ماشین به میان می آید اصولا منظور خودرو های کار کرده است. اما اتومبیل های صفر نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

کارشناسی خودرو در محل تهران به صورت آنلاین

خدمات و ارائه سرویس آنلاین و از راه دور امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. چرا که عصر ارتباطات و دغدغه های روزمرگی افراد را بر آن داشته است
تا در کمترین زمان و بدون محدودیت مکانی بتوانند خدمات لازم را دریافت نمایند. این مشخصه در حوزه کارشناسی ماشین به نوعی عملی می باشد.

بدین صورت که خودرو مورد نظر با یقین بر صحت اطلاعات وارده از طرف فروشنده خودرو مورد نظر بررسی می شود. اصلی ترین هدف از کارشناسی آنلاین خودرو تعیین قیمت به نسبت اطلاعات وارده می باشد. لذا برای بررسی نهایی و تعیین سلامت بدنه و بخش های فنی خودرو، خودرو مورد نظر باید از نزدیک توسط کارشناسان مربوطه و به کمک ابزار آلات تخصصی بررسی شود.

کارشناسی خودرو در محل

در کارشناسی ماشین به چه مواردی پرداخت می شود؟

آیا تا به حال توجه کرده اید:
چرا توصیه می شود خودرو کارشناسی شده خریداری نمایید؟! با مطالعه این بخش از مقاله به اهمیت آن پی خواهید برد. با اینکه کارشناسی خودرو یک گزینه انتخابی برای خریدار و فروشنده می باشد، اما اگر به اهمیت آن پی ببریم آن را به یک الزام تبدیل می کنیم.

خودرویی که برای کارشناسی به مراکز مربوط برده می شود کلیه سیستم برقی، موتوری و فنی و حتی بدنه و رنگ بدنه آن مورد بررسی قرار می گیرد. هدف از این کار تعیین کیفیت و قیمت منصفانه خودرو مورد نظر است. این کار هم به نفع خردار و هم فروشنده می باشد، چرا که خودرو های کارشناسی شده معامله راحت تری دارند.

در کارشناسی خودرو موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

  • بررسی بخش فنی و موتوری خودرو

این قسمت شامل آنالیز و بررسی کارکرد موتور، روغن سوزی آن، بررسی گیربکس، باتری و… می باشد.

  • چک کردن رنگ بدنه

رنگ بدنه و شناسایی قسمت های رنگ شده خودرو به این منظور صورت می گیرد تا تصادفی و چپه بودن ماشین مشخص شود. زیرا اصولا در برخی موارد فروشنده برای اینکه خودرو خود را سریع تر و با مناسب ترین قیمت بفروشد از بیان عیب و ایراد آن خودداری می کند که توسط کارشناسان خبره و با دستگاه های مخصوص قابل تشخیص می باشد.

  • بررسی کارکرد کیلومتر

این تست برای اتومبیل هایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که کیلومتر شمار خراب یا دستکاری شده دارند.

  • دیاگ زدن

دیاگ دستگاهی است که به بخش کامپیوتری خودرو یا همان ecu وصل می شود. ecu شامل اطلاعات عملکرد سنسور ها، خطاها، میزان صرف سوخت، عملکرد ایربگ ها و… می باشد.

بهترین مرکز کارشناسی خودرو در محل تهران

مرکز تخصصی تابش خودرو یکی از معتبر ترین مراکز کارشناسی خودرو واقع در تهران می باشد. در این مرکز علاوه بر خدمات کارشناسی:

  • خرید خودرو با مناسب ترین قیمت
  • فروش خودرو در کمترین زمان
  • قیمت گذاری خودرو

و… انجام می پذیرد.

کلیه عزیزان می توانند برای دریافت خدمات آنلاین و حضوری در تهران و حومه از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مربوطه در تماس باشند. استفاده از کارشناسان متخصص و با تجربه در کنار دستگاه های بروز و تخصصی از مهم ترین مزیت های این مرکز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *