پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو جک S3

کارشناسی خودرو جک S3:برای انجام کارشناسی خودروی جک S3 در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد. پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد.

همه روزه شاهد آگهی های زیادی در خصوص خرید و فروش خودرو جک S3 دست دوم هستیم. خریدار با مطالعه اطلاعاتی که توسط فروشنده درج می شود و برآورد قیمت آن برای خرید اقدام می کند. اما از آنجایی که خرید خودرو های دست دوم و کارکرده همواره با ریسک همراه است، لذا بهترین گزینه قبل از ثبت خرید نهایی بررسی کارشناسانه آن می باشد.

بیشتر بخوانید: کارشناسی ماشین

اهمیت کارشناسی خودرو

این مقاله مخصوصا در خرید و فروش خودرو های گران قیمت خارجی از جمله جک S3 بسیار مفید است. اما آیا این سوال پیش آمده است که با وجود اطلاعات درج شده توسط فروشنده چرا باید هزینه ای برای کارشناسی خودرو پرداخت کنیم؟!

جواب این مسئله کاملا مشخص است. فروشنده همواره به دنبال فروش خودرو خود با بالاترین قیمت خودرو بازار می باشد. از آنجایی که هر گونه ایراد حتی اگر سطحی در خودرو منجر به افت شدید قیمت آن می شود لذا سعی می کند ایراد آن را بیان نکرده یا بازسازی کند.

این در حالی است که خریداری از آن اطلاع نداشته و از آنجایی که تخصص کافی در این زمینه ندارد خودرو را با قیمت بیشتر از ارزش بازار معامله می کند. امروزه با وجود دستگاه های تخصصی در مراکز کارشناسی خودرو به قدری هوشمندانه می توان تمامی بخش های خودرو را بررسی نمود و قیمت نهایی آن را تعیین کرد.

کارشناسی خودرو جک S3
کارشناسی خودرو جک S3

فرق معاینه فنی و کارشناسی خودرو

برخی از افراد معاینه فنی را با کارشناسی خودرو یکی می دانند این درصورتی است که این موارد دو مقوله کاملا جدا از هم می باشند. وقتی سخن از معاینه فنی به میان می آید منظور تست سلامت خودرو بر طبق استاندارد های جهانی می باشد و یک امر اختیاری نیست. وقتی که شما خودرو خود را به مرکز معاینه فنی می برید خودرو را از لحاظ آلاینده های هوایی و همچنین کیفیت عملکرد ترمز ها و دیگر مواردی که تاثیر مستقیم بر کارکرد خودرو دارد بررسی می کنند.

و هدف این است تا خسارات و تصادفات جاده ای را به حداقل برسانند. اما منظور از کارشناسی خودرو بررسی کلی خودرو به لحاظ مشخصات فنی و بدنه است. این موارد اصولا برای قیمت گذاری انجام می شود و امری کاملا اختیاری است.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

مراحل کارشناسی خودرو

خودرویی که به منظور کارشناسی به مراکز مربوطه منتقل می شود طی چندین مرحله توسط کارشناسان خبره و تجهیزات مدرن و تخصصی بررسی و عیب یابی می شود.

اولین گام تشخیص رنگ بدنه و کارشناسی بدنه است. طی این فرایند کارشناس به کمک تجربه و با استفاده از دستگاه های حساس نقاط مشکوک به رنگ را تشخیص و گزارش می دهد.

گام بعدی سلامت فنی و دیاگ خودرو است. در این مرحله خودرو را به دستگاه دیاگ وصل می کنند تا عیب و ایراداتی که در بخش کامپیوتری خودرو قابل تشخیص باشد مشخص شود.

تست آپشن ها و تجهیزت جانبی نیز از جمله مواردی است که در کارشناسی خودرو به آن پرداخته می شود. در نهایت نیز خودرو توسط کارشناس با توجه به بررسی های فنی و بدنه ای که صورت گرفته قیمت گذاری می شود.

بیشتر بخوانید: فروش خودرو تهران

کارشناسی خودرو جک S3
کارشناسی خودرو جک S3

کارشناسی خودرو جک S3

از نمونه خودرو های چینی که در بازار ایران طرفداران زیادی دارد خودرو جک می باشد. از نمونه مدل های تولیدی کمپانی جک که خرید و فروش آن در ایران رونق بالایی دارد می توان به خودرو جک S3 اشاره نمود. این خودرو در تابستان 1396 توسط کرمان موتور به بازار ایران معرفی شد.

و از آن زمان تاکنون خرید و فروش روبه رشدی را تجربه کرده است. آپشن های بالا در کنار طراحی زیبا و ظاهری شکیل از نمونه مواردی است که این خودرو را در میان خودرو های همتراز خود برتر کرده است. در نتیجه به دنبال استقبال بالای هم میهنان از این خودرو مرکز تابش خودرو بر آن شد تا به صورت تخصصی تر به کارشناسی خودرو جک S3 بپردازد.

کلیه همراهان گرامی می توانند. برای کارشناسی و تعیین قیمت خودرو خود با مناسب ترین قیمت از طریق راه های ارتباطی با همکاران ما در تماس باشند. همچنین امکان تعیین قیمت انلاین برای کلیه عزیزان از طریق سایت مربوطه نیز امکان پذیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *