پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو تویوتا کرولا

کارشناسی خودرو تویوتا کرولا – برای انجام کارشناسی خودروی تویوتا کرولا در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد. پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد.

اگر قصد خرید و فروش خودرویی را دارید مخصوصا اگر گران قیمت باشد هوشمندانه ترین قدم قبل از انعقاد قرار داد نهایی اطمینان از سلامت بدنه و فنی خودرو است. بر این اساس از آنجایی که همه افراد تخصص کافی در زمینه تشخیص عیوب خودرو را ندارند بهترین گزینه مراجعه به مراکز کارشناسی است. این مقوله خصوصا در خرید و فروش خودرو های دست دوم و گران قیمت بسیار حائز اهمیت است.

چرا که کوچکترین ایراد در خودرو می تواند در افت قیمت خودرو تاثیر چشم گیری داشته باشد بر این اساس برخی صاحبان خودرو برای اینکه بخواهند خودرو را با قیمت بالاتر به فروش برسانند ایرادات سطحی از جمله رنگ رفتگی خودرو را ترمیمی می کنند. این در صورتی است که از نگاه تیز بینانه و به کمک دستگاه های تخصصی هیچ ایرادی قابل چشم پوشی نمی باشد.

در این مقاله از تابش خودرو به کارشناسی خودرو تویوتا کرولا پرداخت شده است. در نتیجه اگر شما نیز قصد خرید این خودرو را دارید و یا می خواهید اطلاعات تکمیلی در این خصوص کسب کنید این مقاله را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو شامل چه مواردی است

امروزه به علت افزایش قیمت خودرو و هزینه های زندگی افراد خرید خودرو دست دوم را به خودرو های صفر ترجیح می دهند. با اینکه خودرو های کارکرده قیمت هایی بسیار پایین تر از نمونه های صفر خود معامله می شوند اما اگر در هنگام خرید هوشندانه عمل نکنید ممکن است هزینه های هنگفتی را بر دوش شما بگذارد.

در نتیجه بهترین گزینه مراجعه به مراکز کارشناسی خودرو است تا صفر تا صد بخش های فنی و بدنه خودرو را مورد بررسی قرار داده و سلامت خودرو را به شما گزارش دهد. از جمله مواردی که در این مراکز مورد بررسی قرار می گیرد به قرار زیر است:

  • بررسی قطعات تعویضی خودرو

  • چک کردن ستون و سقف خودرو

  • بررسی کاپوت تعویضی

  • کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو

  • تست فرمان، کیسه هوا و دیگر آپشن های خودرو

  • بررسی گیربکس و موتور خودرو

  • چک کردن داخل و کابین خودرو

  • تست ترمز دستی و نور چراغ ها

کارشناسی خودرو تویوتا کرولا
کارشناسی خودرو تویوتا کرولا

کارشناسی رنگ خودرو تویوتا کرولا

یکی از مهم ترین مواردی که در مرکز کارشناسی خودرو تویوتا کرولا به آن پرداخت می شود کارشناسی رنگ خودرو می باشد. کارشناسی رنگ خودرو منظور چک کردن بدنه خودرو است تا مشخص شود کدام قسمت ها مجددا رنگ شده اند و یا کدام قطعه های بدنه از جمله درب ها و یا کاپوت و سقف تعویض شده است.

این مورد شاید در نگاه اول زیاد مهم تلقی نشود اما اگر خودرو شما سال تولید بروز داشته باشد و یا از نمونه های صفر باشد کوچکترین خراش در خودرو مخصوصا در خودرو های تویوتا که قیمت بالاتری دارند سبب افت قیمت می شود. جدا از این موارد رنگ شدگی بدنه نشانگر تصادفی بودن خودرو می باشد که شاید از آن اطلاع نداشته باشید.

این مقوله نیز به نوبه خود ایرادات داخلی خودرو را اشکار می کند. چرا که هر ضربه به بدنه خودرو می تواند به بخش های داخلی و حتی موتور نیز فشار وارد کند و خسارات زیادی را به دست خریدار بر جای بگذارد.

بیشتربخوانید: سایت قیمت خودرو

کارشناسی خودرو تویوتا کرولا
کارشناسی خودرو تویوتا کرولا

کارشناسی فنی خودرو تویوتا کرولا

جدا از بدنه و تشخیص رنگ خودرو بخش مهم دیگری نیز که در کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد بخش فنی و موتوری خودرو است. در این مراکز به کمک دستگاه های تخصصی کارکرد بخش های مختلف خودرو را بررسی کرده و در انتها برگه کارشناسی به مراجعه کننده می دهند. در این برگه اطلاعات کاملی از سلامت خودرو به همراه قیمت کارشناسی خودرو نوشته می شود.

معتبر ترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران

به دنبال افزایش خرید و فروش خودرو های دست دوم و با وجود ورود خودرو های خارجی به بازار داخلی اهمیت کارشناسی خودرو بیش از گذشته خود را نشان داد. بر این اساس واحد های مختلفی در اقسا نقاط کشور شکل گرفتند تا در جهت ارائه این خدمات فعالیت داشته باشند.

در این میان یکی از معتبر ترین و مجهز ترین این مراکز، مرکز تابش خودرو می باشد. در این مجموعه کارشناسی انواع خودرو های داخلی و خارجی از جمله خودرو تویوتا کرولا با دقیق ترین دستگاه های بروز دنیا به کمک باتجربه ترین تیم کارشناسی انجام می شود.

دقت و سرعت بالا در کنار ارائه خدمات جامع و تخصصی از مهم ترین مزیت های این مجموعه است. کلی عزیزا می توانند برای تعیین قیمت واقعی و کارشناسانه خودرو خود از طریق راه های ارتباطی با همکاران ما در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *