پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودرو تجریش

کارشناسی خودرو تجریش :بی تردید وقتی که می خواهید خودرویی را خریداری کنید، حتماً باید کارشناسی روی آن انجام داده باشید تا از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل کنید. مراکز مختلفی برای انجام این کار وجود دارند اما یکی از مورد اطمینان ترین آنها تابش خودرو است. شما می توانید کارشناسی خودرو تجریش را از طریق متخصصین ما به انجام برسانید و تمامی جوانب خود را مورد بررسی قرار دهید تا در آینده متحمل ضرر و زیان نشوید. با ما همراه باشید تا در این باره برایتان توضیحاتی بدهیم.

انجام ندادن کارشناسی خودرو چه معایبی دارد؟

همانطور که گفته شد زمانی که می‌ خواهید خودروی جدیدی بخرید، قطعاً به اندازه کامل از صحت و سلامت آن باخبر نیستید. شاید شما ظاهر خودرو را ببینید و متوجه نشوید که در گذشته تصادف داشته است. شاید به افرادی که خرید و فروش خودرو را انجام می دهند، آن را نشان دهید اما به خاطر تمیز بودن بیش از حد کار صافکار، باز هم موفق به تشخیص نباشید‌ و در چنین حالتی فقط متخصصان باتجربه می‌ توانتد به شما کمک کنند. به خاطر همین کارشناسی خودرو می تواند یکی از موثرترین راه هایی باشد که قیمت واقعی خودرو را برای شما تعیین می‌ کند و باعث می‌ شود که خریدتان بدون ضرر و زیان باشد.

بیشتر بخوانید: کارشناسی ماشین

کارشناسی خودرو تجریش
کارشناسی خودرو تجریش

آیا در کارشناسی تمام قطعات مربوط به بدنه مورد بررسی قرار می گیرد؟

یکی از اصلی ‌ترین قسمت هایی که کارشناسان متخصص باید به آن توجه داشته باشند، کارشناسی مربوط به تعویض قطعات خودرو است. شما زمانی که به مراکز کارشناسی مراجعه می کنید یا از متخصصین ما در تابش خودرو کمک می گیرید و کارشناس به محل مورد‌‌‌ نظر اعزام می‌ شود، اول بدنه خودرو مورد بررسی قرار می‌ گیرد.

بالاتر هم اشاره کردیم که فقط متخصصین با تجربه می توانند متوجه نقاشی و صافکاری روی ماشین بشوند. از طرفی تعویض قطعات هم فقط توسط کارشناسان باتجربه مشخص خواهد شد. گاهی اوقات همه این کارها آنقدر تمیز پیش می رود که هیچ کس به غیر از خود فروشنده متوجه این موضوع نخواهد بود اما متخصصین با تجربه زیادی که دارند و با دستگاه‌های دقیقی که استفاده می کنند، هر گونه تغییر شکل، ضربه یا زنگ زدگی را در بدنه خودرو تشخیص خواهند داد و متوجه ایمنی و استحکام خودرو می شوند.

همچنین آنها می توانند راهنمایی های اصولی در مورد تعمیر یا تعویض داشته باشند و به شما بگویند که چگونه ایمنی و استحکام ماشین را به حداکثر برسانید. از طرفی قیمت جدید هم برای شما مشخص کنند. در ایران شرایط خرید و فروش خودرو به این صورت است که اگر تعمیر، تعویض یا رنگ اتفاق افتاده باشد، افت شدید قیمت رخ خواهد داد و کارشناس خودرو تمام این موارد را بررسی می‌ کند و به شما یک مشاوره کامل می دهد.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو تجریش
کارشناسی خودرو تجریش

آیا در کارشناسی؛ ستون ها و شاسی ها را هم بررسی می کنند؟

علاوه بر اینکه در کارشناسی، ویژگی های فنی، آپشن ها و رنگ، معاینه می شود، بدنه و اسکلت خودرو هم کاملاً مورد بررسی قرار می‌ گیرد. اگر شاسی ضربه خورده باشد یا از شکل طبیعی خود خارج شده باشد یا تصادف شدیدی رخ داده باشد؛ حتی اگر با تجربه ترین صافکار ها هم روی خودرو کار کرده باشند، باز هم کارشناس خودرو تجریش در تیم ما می تواند متوجه این موضوع شود، تمام قسمت ها را به طور دقیق بررسی کند و هر گونه مشکل را گزارش کند.

ستون ها جزو اجزای اصلی خودرو به حساب می‌ آیند که محل اتصال سقف به بدنه خودرو هستند. زمانی که می‌ خواهند آن را تعویض کنند، ستون ها را برش می دهند و دوباره جوش خواهند داد که این یک ضعف بسیار بزرگ برای خودرو به حساب می‌ آید که حتما باید کارشناس آن را تشخیص بدهد تا شما متحمل ضرر نشوید.

بیشتر بخوانید: خرید و فروش خودرو

کارشناسی خودرو تجریش
کارشناسی خودرو تجریش

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم به طور کامل در مورد کارشناسی خودرد تجریش با شما صحبت کنیم. اگر در این منطقه زندگی می کنید،  می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. کافی است که داخل سایت فرم اصلی را پر کنید یا با ما تماس بگیرید و در عرض ۳۰ دقیقه کارشناس در محلی که مشخص شده است اعزام شود که تمامی موارد را برایتان بررسی می‌ کند و گزارش کامل در اختیار شما قرار می‌ دهد. اگر هم خودتان درخواست دهید، ارزش واقعی خودرو مشخص می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *