پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز

برای انجام کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز در هر جای ایران می توانید با کارشناسان تابش خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از درخواست کارشناسی خودرو توسط شما، 30 دقیقه بعد به محل مورد نظر برای کارشناسی و بررسی سلامت خودرو اعزام می شوند. کارشناسی خودرو توسط کارشناسان تابش خودرو شامل بررسی رنگ و بدنه، بررسی گیربکس، بررسی موتور، بررسی سیستم تعلیق و فرمان، بررسی تجهیزات الکترونیکی و آپشن های خودرو می باشد. پس از انجام کارشناسی خودرو، یک گزارش از نحوه عملکرد خودرو دریافت خواهید کرد و در نهایت قیمت دقیق مورد نظر شما توسط متخصصین تابش خودرو مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز
کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز

کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز

آیا تا به حال اصطلاح غول ژاپنی را شنیده‌اید؟ غول ژاپنی عنوانی است که آن را به خودروی تویوتا لندکروز اختصاص می دهند. علت آن هم تجهیزات قوی و امکانات بسیار عالی است که روی این ماشین تعبیه شده است‌. به خاطر همین شاید خیلی از شما دوست دارید که در مورد این ماشین جذاب بیشتر اطلاعات کسب کنید. در این مقاله قصد داریم که اطلاعاتی را در موردِ کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید تا با این خودروی اعجاب انگیز بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: کارشناسی خودرو

کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز
کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز

اطلاعات کلی در مورد تویوتا لندکروز

تویوتا لندکروز که اصطلاحاً به آن لندکروز هم گفته می شود، توسط یک کارخانه ژاپنی به نام تویوتا طراحی و تولید می گردد که جزو خودروهای دودیفرانسیل به حساب می‌ آید. سیستم چهار چرخ متحرک در آن استفاده شده است. استهلاک و هزینه زیادی برای این خودروها نسبت به خودروهای مشابه و پیشرفته مانند خودش وجود ندارد‌. در دو نوع ۶ سیلندر یا هشت سیلندر ارائه می شود. نوع ۶ سیلندر آن موتور ۴۰۰۰ سی سی و نوع هشت سیلندرِ آن موتور ۱۸۰۰ سی سی دارد. البته موتور ۵۷۰۰ سی سی هم در آن وجود دارد اما اگر می خواهید از ایران این خودروها را تهیه کنید، باید بگوییم  که  موتورر۵۷۰۰ سی سی را پیدا نمی کنید.

بیشتر بخوانید: قیمت خودرو کارکرده

کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز
کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز

مزایای کارشناسی خودرو های تویوتا لندکروز

برای اینکه شناخت بهتری از این خودروها داشته باشید، حتماً باید در مورد آنها مطالعه کنید. بهتر است که از یک تیم فنی و متخصص در این زمینه اطلاعات بگیرید که سایت ما کارتان را راحت کرده است. مدل های مختلف لندکروز تیپ ها و انواع مختلفی دارند. فقط یک فرد اتومبیل شناس می‌ تواند در مورد آن‌ ها برایتان توضیح دهد و تفاوت هایش را بگوید و در نهایت شما تصمیم بگیرید تا با توجه به ویژگی های فنی و ظاهری خودرو می خواهید آن را خریداری کنید یا خیر.
اگر کارشناسی خودرو به صورت تخصصی انجام شود، قطعاً از خریدتان رضایت خواهید داشت.

اولین و مهمترین بخش کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز این است که از لحاظ فنی، آن را کارشناسی کنید. بخش اصلی کارشناسی تخصصی آن مربوط به تست و آزمایش دیاگ است. دیاگ در ماشین لندکروز عملکرد سنسورهای ECU یا رایانه خودرو را بررسی می کند. در واقع از داده آنها استفاده می شود و متوجه میشوند که چه اشکالات فنی در خودرو وجود دارد.

بیشتر بخوانید: راههای افزایش امنیت خودرو

کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز
کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز

کارشناسی رنگ و بدنه در مورد این خودرو نیز وجود دارد. در واقع یکی از بخش های کارشناسی این خودرو که جزو پر اهمیت ترین هاست، در مورد همین رنگ و بدنه است که در آن هرگونه صدمه و خسارت وارد شده به بدنه و رنگ خودرو مورد بررسی قرار می‌ گیرد. اگر رنگ شدگی وجود داشته باشد یا خط و خش روی آن ایجاد شده باشد یا حتی صافکاری بدون رنگ هم روی آن در آورده باشند، در نهایت قیمت لندکروز را تغییر می دهد. به خاطر همین است که ما توصیه می کنیم بعد از کارشناسی فنی و بررسی دیاگ  حتماً کارشناسی رنگ و بدنه را سریع تر به انجام برسانید.

بعد از اینکه کارشناسی فنی و رنگ بدنه را انجام دادید باید به سراغ بخش‌ های دیگر بروید. مثلاً باید آپشن های خود را بررسی کنید. لندکروز تجهیزات و آپشن های بسیار وسیعی دارد و در نتیچه خودتان به تنهایی نمی‌توانید این کار را انجام دهید. اینکه این آپشن ها کاملاً سالم باشند، بسیار مهم است، زیرا بیشتر قیمت خودروهای خارجی و خیلی پیشرفته به خاطر وجودِ همین آپشن هاست. البته مقدار زیادی از هزینه ها و شاخص قیمت ها بر اساس نوسانات بازار است‌.  چیزی که می تواند در مورد آپشن ها روی قیمت خودرو تاثیر گذار باشد، این است که آنها کاملا فابریک روی خودرو استفاده شده باشد.

بیشتر بخوانید: راه های افزایش طول عمر موتور ماشین

کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز
کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز

نتیجه گیری

زمانی که می خواهید یک خودروی لوکس و خارجی خریداری کنید، حتماً باید از قبل در مورد کارشناسی آن اطلاعات داشته باشید. کارشناسی خودروی تویوتا لندکروز جزو موارد مهمی است که باید آن را مد نظر قرار دهید، زیرا قرار است هزینه بالایی را صرف خرید این خودروها بکنید و باید از قبل اطلاعات داشته باشید و ویژگی های مهم و آپشن ها را بشناسید. در این مقاله به طور خلاصه و کلی به شما توضیح دادیم که در کارشناسی این خودرو چه مواردی را باید بررسی کنید تا متحمل خسارت و ضرر و زیان نشوید. سایت ما با عنوان تابش خودرو هم در زمینه کارشناسی خودرو اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *