پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

چند نکته ساده برای خرید ماشین جدید

فروشندگان اتومبیل افراد باهوش و متخصص در زمینه خود هستند. آن ها معامله را انجام نمی دهند مگر اینکه به نوعی برای آن ها مناسب و سودآور باشد. به نفع شماست که هنگام خرید ماشین جدید نیز همین نگرش را داشته باشید.

فروشندگان روش های زیادی دارند که در آن آن ها خریداران خودرو را ترغیب می کنند تا پول بیشتری از آنچه برای خرید واقعی ماشین نیاز دارند جدا کنند. آن ها حداقل قیمتی دارند که کمتر از آن نخواهند شد اما من یک چیز را به شما تضمین می کنم آن ها سعی خواهند کرد تا جایی که می توانند در هر معامله انجام دهند.

در این مقاله ما قصد داریم چند نکته ساده برای خرید خودرو جدید را که در واقع کار می کنند به اشتراک بگذاریم.

1) برای خرید عجله نکنید

فروشنده ها معمولا از شما می خواهند که فقط به ظاهر اتومبیل بپردازید. آمادگی و تحقیق نکردن در مورد نحوه خرید ماشین جدید بدترین چیزی است که می توانید هنگام مراجعه به نمایندگی داشته باشید.

خرید یک اتومبیل همواره یک تجارت هیجان انگیز است. شما مشتاقانه منتظر پارک کردن آن سواری جدید و براق در خارج از خانه خود هستید و می دانید دوستان ، همسایگان و خانواده تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

برای خرید یک خودرو جدید وقت بگذارید زیرا بسیاری از اتومبیل های عالی وجود دارد بنابراین نیازی به عجله برای اتومبیلی نیست که تازه در قسمت فروشنده مشاهده کردید. فروش ویژه ای که ممکن است در تلویزیون یا اینترنت تبلیغ شود را جذب نکنید. در عوض چند روز وقت بگذارید تا بفهمید چه نوع اتومبیل مناسب شما بیشتر است. به بودجه خود نگاه کنید و آنچه را که توانایی خرید آن را دارید بررسی کنید. فقط در این صورت است که می توانید از نمایندگی های فروش اتومبیل بازدید کنید.

2) تضمین و ضمانت

اتومبیل های مدرن به مراتب قابل اعتمادتر از 20 یا 30 سال پیش هستند و مشکلات جدی در آن ها نادر است.همچنین اتومبیل ها امروزه بسیار پیچیده تر شده اند بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید تعمیر آن بسیار گران است مگر اینکه دارای ضمانت نامه یا بیمه باشند. اکثر اتومبیل های جدید همراه با بیمه و ضمانت نامه از طرف سازنده ارائه می شوند و این برای آرامش خاطر شما خوب است.

پس از شناختن اتومبیلی که می خواهید بخرید چند آگهی آنلاین را نیز بررسی کنید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که مردم هنگام خرید ماشین جدید مرتکب می شوند خرید نوع نامناسب پوشش یا خرید بیش از حد پوشش است. به آنچه می خواهید در مقابل آنچه واقعاً نیاز دارید فکر کنید.

خرید ماشین غالباً یک تصمیم احساسی است و به راحتی می توان از آن جا سود برد و بیش از آنچه که لازم بود هزینه کرد. به همین دلیل یک توصیه معمول این است که کسی را به عنوان پشتوانه اخلاقی با خود ببرید یا فقط فکر درست نکنید، او را از آنجا بیرون بکشید.

ما در تابش خودرو واقعاً نمی توانیم شما را همراهی کنیم اما ما می توانیم شما را در مورد خرید و فروش خودرو و کارشناسی خودرو و سایر موارد مشابه راهنمایی کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را در هنگام خرید ماشین جدید خود بگیرید. در داخل صفحات ما نکات و توصیه هایی در مورد صرفه جویی در هزینه پیدا خواهید کرد که به طور منظم به روز می شوند. برای دیدن این موارد می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید.

نکته اول برای صرفه جویی در هزینه های بیشتر در هنگام خرید یک ماشین جدید یا دست دوم این است که همیشه وقت کافی بگذارید و همواره قبل از خرید به میزان کافی تحقیقات انجام دهید.

ما همواره توصیه می کنیم قبل از ورود فیزیکی به یک نمایندگی اتومبیل از یک سرویس ارجاع آنلاین مانند وب سایت دیوار یا شیپور استفاده کنید. قیمت آنلاین رایگان آن ها به طور خودکار شامل هرگونه تخفیف یا مشوق پس گرفتن پول در حال حاضر در بازار است. این اطلاعات به شما کمک می کند تا شرایط بازی را با فروشنده برابر کنید و بلافاصله به شما اطلاع می دهیم کدام نمایندگی ها مایل به انعطاف پذیری بیشتر در قیمت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *