پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

هنگام خرید خودروی جدید از این اشتباهات خودداری کنید

هنگام خرید خودروی جدید ، دو کلمه مهم در واژگان شما باید “صبر” و “آماده سازی” باشد . نادیده گرفتن این موارد منجر به “درد” و “تحمل” خواهد شد . اما قانون طلایی برای همیشه در تعادل خواسته ها با نیازها باقی خواهد ماند .

پس از یک خانه ، یک ماشین دومین خریدی است که در مهم است . وعده تعداد بی نظیر مدل های جدید در بازار همراه با فشار پیگیری و در حالی که با تعادل دقیق بودجه شما روبرو می شود ، می تواند کاملا دلهره آور باشد . بنابراین ، واضح ترین ایراداتی که برای عبور از مشکلات احتمالی طی می شود ، چیست؟

عدم تحقیق

اینترنت چیزی است که بیشتر مردم از فروش خودرو می ترسند ، زیرا خرید خودرو به لطف گوگل روز به روز آگاه تر می شوند . همچنین باید تاریخچه وسیله نقلیه را در فروشنده در برابر شماره VIN آن را بررسی کنید .

خرید اولین نمونه ای که می بینید

99 درصد از زمان چندین نمونه دیگر از همان اتومبیل مورد علاقه شما در جای دیگر وجود دارد ، یا در صورت خرید استفاده می کنید با مسافت پیموده شده پایین تر ، در شرایط بهتر یا فروش کمتر . با عجله کردن باعث هدر رفتن وقت با ارزش خود می شوید .

تست اتومبیل

این اغلب با یک نکته فوق همراه است که فقط به این دلیل که عاشق خودرویی شده اید که به نمایندگی توجه کرده اید ، به این معنی نیست که رانندگی کاملاً مناسب ، مکانیکی صوتی و حتی لذت بخش است . این نکته یکی از مهمترین موارد در هنگام خرید وسیله نقلیه استفاده شده است .

خرید خودرو اشتباه برای نیازهای شما

اتومبیل های دو درب بسیار دلپذیر به نظر می رسند ، اما برای خانواده ها فاجعه بار هستند ، به دلایل واضح مانند گنجایش اندک آن ها . آنچه را که لازم دارید خریداری کنید ، نه آنچه را که دوست دارید .

فراتر از حد

یک خریدار منطقی چالش های آینده را در نظر می گیرد ، در حالی که احساسات فقط حال را در نظر می گیرد و تقریباً همیشه منجر به پشیمانی وی می شود . آیا می خواهید یک نشان GTI در پشت گلف خود داشته باشید؟ البته. اما آیا اگر یک TSI 1.4 به اندازه کافی اضافه شود ، به همراه مسئولیت های اضافه شده ماهانه مانند وثیقه ، هزینه های مدرسه و DSTV اگر قبلاً بخاطر مقرون به صرفه بودن هستید ، آیا واقعاً نیاز به یک مورد نیاز دارید؟

نادیده گرفتن هزینه های مرتبط

آیا شما در نظر گرفته اید که چه مقدار سوخت ، لاستیک و هزینه های سرویس ،  بخصوص هنگام خرید استفاده شده و بدون برنامه تعمیر و نگهداری ، هزینه دارید ؟ حق بیمه سالانه شما تنها عاملی نیست که هنگام خرید وسیله نقلیه باید در نظر بگیرید و کل رقمی نیست که باید ماهانه در بودجه خود اختصاص دهید .

به جای اینکه به صورت خصوصی بفروشید ، با اتومبیل قدیمی خود معامله کنید

بوی ماشین جدید می تواند برای بعضی از آن ها غیرقابل مقاومت باشد و باعث تحریکاتی می شود که بلافاصله بخواهید قبل از رانندگی با یک خودرو جدید ، با اتومبیل قدیمی خود به عنوان سپرده تجارت کنید . مسلما تجارت یک اتومبیل در آن راحت تر از فروش آن در کنار جاده با یک برچسب پارگی بر روی پنجره است ، اما فقط بخاطر بسپارید ، فروشنده هنگام فروش آن به خریدار بعدی ، باید سود خود را از تجارت شما بگذارد . با فروش خودرو توسط خودتان درآمد بیشتری کسب خواهید کرد .

خرید جدید را هنگام استفاده و نیاز انجام دهید

یک اتومبیل در طول سال اول خود چیزی بین 15 تا 20 درصد از ارزش خود را از دست می دهد . شما می توانید هنگام خرید مدل قدیمی که هنوز ضمانت کارخانه را دارد ، هزینه زیادی صرفه جویی کنید و برنامه یا خدمات تعمیر و نگهداری در محل برای ایجاد آرامش خاطر و آرامش بخش کیف پول وجود دارد .

آمادگی برای پیاده روی ندارید

به یاد داشته باشید ، دلال نسبت به آنچه که خریداری می کنید از فروش خودرو ناامیدتر است . تمایل شما برای پیاده روی (و نشان دادن آن) هنگام تحمل قیمت و موارد اضافی آزار دهنده و بی فایده ، دست خود را تقویت می کند ، که همیشه باید آنها را انجام دهید . بله ، همیشه می توانید هنگام خرید جدید با تخفیف مناسب مذاکره کنید .

بهترین خودرو را برای نیازهای خود در تابش خودرو پیدا کنید . تابش خودرو برای هر نوع ترجیحی ممکن وسایل نقلیه جدیدی را به کار می برد و در چند سال گذشته بازار ، پیشرو رسانه ها بوده است . این که آیا شما به دنبال خرید یک ماشین کاملاً جدید هستید یا در بازار به دنبال یک مدل دوست داشتنی قدیمی هستید ، برای شرکت تابش خودرو تفاوتی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *