ساعت کاری از ۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰

ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۷۱۸۱۹۴

ساعت کاری از۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

هنگام خرید خودروی جدید از این اشتباهات خودداری کنید

هنگام خرید خودروی جدید ، دو کلمه مهم در واژگان شما باید “صبر” و “آماده سازی” باشد . نادیده گرفتن این موارد منجر به “درد” و “تحمل” خواهد شد . اما قانون طلایی برای همیشه در تعادل خواسته ها با نیازها باقی خواهد ماند .

پس از یک خانه ، یک ماشین دومین خریدی است که در مهم است . وعده تعداد بی نظیر مدل های جدید در بازار همراه با فشار پیگیری و در حالی که با تعادل دقیق بودجه شما روبرو می شود ، می تواند کاملا دلهره آور باشد . بنابراین ، واضح ترین ایراداتی که برای عبور از مشکلات احتمالی طی می شود ، چیست؟

عدم تحقیق

اینترنت چیزی است که بیشتر مردم از فروش خودرو می ترسند ، زیرا خرید خودرو به لطف گوگل روز به روز آگاه تر می شوند . همچنین باید تاریخچه وسیله نقلیه را در فروشنده در برابر شماره VIN آن را بررسی کنید .

خرید اولین نمونه ای که می بینید

99 درصد از زمان چندین نمونه دیگر از همان اتومبیل مورد علاقه شما در جای دیگر وجود دارد ، یا در صورت خرید استفاده می کنید با مسافت پیموده شده پایین تر ، در شرایط بهتر یا فروش کمتر . با عجله کردن باعث هدر رفتن وقت با ارزش خود می شوید .

تست اتومبیل

این اغلب با یک نکته فوق همراه است که فقط به این دلیل که عاشق خودرویی شده اید که به نمایندگی توجه کرده اید ، به این معنی نیست که رانندگی کاملاً مناسب ، مکانیکی صوتی و حتی لذت بخش است . این نکته یکی از مهمترین موارد در هنگام خرید وسیله نقلیه استفاده شده است .

خرید خودرو اشتباه برای نیازهای شما

اتومبیل های دو درب بسیار دلپذیر به نظر می رسند ، اما برای خانواده ها فاجعه بار هستند ، به دلایل واضح مانند گنجایش اندک آن ها . آنچه را که لازم دارید خریداری کنید ، نه آنچه را که دوست دارید .

فراتر از حد

یک خریدار منطقی چالش های آینده را در نظر می گیرد ، در حالی که احساسات فقط حال را در نظر می گیرد و تقریباً همیشه منجر به پشیمانی وی می شود . آیا می خواهید یک نشان GTI در پشت گلف خود داشته باشید؟ البته. اما آیا اگر یک TSI 1.4 به اندازه کافی اضافه شود ، به همراه مسئولیت های اضافه شده ماهانه مانند وثیقه ، هزینه های مدرسه و DSTV اگر قبلاً بخاطر مقرون به صرفه بودن هستید ، آیا واقعاً نیاز به یک مورد نیاز دارید؟

نادیده گرفتن هزینه های مرتبط

آیا شما در نظر گرفته اید که چه مقدار سوخت ، لاستیک و هزینه های سرویس ،  بخصوص هنگام خرید استفاده شده و بدون برنامه تعمیر و نگهداری ، هزینه دارید ؟ حق بیمه سالانه شما تنها عاملی نیست که هنگام خرید وسیله نقلیه باید در نظر بگیرید و کل رقمی نیست که باید ماهانه در بودجه خود اختصاص دهید .

به جای اینکه به صورت خصوصی بفروشید ، با اتومبیل قدیمی خود معامله کنید

بوی ماشین جدید می تواند برای بعضی از آن ها غیرقابل مقاومت باشد و باعث تحریکاتی می شود که بلافاصله بخواهید قبل از رانندگی با یک خودرو جدید ، با اتومبیل قدیمی خود به عنوان سپرده تجارت کنید . مسلما تجارت یک اتومبیل در آن راحت تر از فروش آن در کنار جاده با یک برچسب پارگی بر روی پنجره است ، اما فقط بخاطر بسپارید ، فروشنده هنگام فروش آن به خریدار بعدی ، باید سود خود را از تجارت شما بگذارد . با فروش خودرو توسط خودتان درآمد بیشتری کسب خواهید کرد .

خرید جدید را هنگام استفاده و نیاز انجام دهید

یک اتومبیل در طول سال اول خود چیزی بین 15 تا 20 درصد از ارزش خود را از دست می دهد . شما می توانید هنگام خرید مدل قدیمی که هنوز ضمانت کارخانه را دارد ، هزینه زیادی صرفه جویی کنید و برنامه یا خدمات تعمیر و نگهداری در محل برای ایجاد آرامش خاطر و آرامش بخش کیف پول وجود دارد .

آمادگی برای پیاده روی ندارید

به یاد داشته باشید ، دلال نسبت به آنچه که خریداری می کنید از فروش خودرو ناامیدتر است . تمایل شما برای پیاده روی (و نشان دادن آن) هنگام تحمل قیمت و موارد اضافی آزار دهنده و بی فایده ، دست خود را تقویت می کند ، که همیشه باید آنها را انجام دهید . بله ، همیشه می توانید هنگام خرید جدید با تخفیف مناسب مذاکره کنید .

بهترین خودرو را برای نیازهای خود در تابش خودرو پیدا کنید . تابش خودرو برای هر نوع ترجیحی ممکن وسایل نقلیه جدیدی را به کار می برد و در چند سال گذشته بازار ، پیشرو رسانه ها بوده است . این که آیا شما به دنبال خرید یک ماشین کاملاً جدید هستید یا در بازار به دنبال یک مدل دوست داشتنی قدیمی هستید ، برای شرکت تابش خودرو تفاوتی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *