پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

هزینه کارشناسی رنگ خودرو به عهده کیست

هزینه کارشناسی رنگ خودرو به عهده کیست؟ کارشناسی رنگ و بدنه خودرو یکی از بخش های مهم در کارشناسی خودرو محسوب می شود و به خاطر مشخص نمودن ایرادات احتمالی خودرو اهمیت بالایی دارد.

به بیان دیگر خودرویی که برای کارشناسی رنگ به مراکز مربوطه ارجاع داده می شود توسط دستگاه هایی بخش های رنگ شده را تشخیص می دهند که این رنگ شدگی ها ممکن است در اثر تصادفات و ضرب خوردگی های اساسی باشد.

استفاده از خودرو های سواری یکی از ملزومات زندگی روزمره تبدیل شده است و افراد ترجیح می دهند برای انجام کارهای بیرون از منزل و طی مسافت های مشخص از خودرو شخصی خود استفاده کنند. اما با توجه به افزایش قیمت ها امکان خرید خودرو صفر برای کلیه افراد مقدور می باشد.

هزینه کارشناسی رنگ خودرو

در این میان بهترین گزینه برای این افراد خرید خودرو های تمیز کارکرده و دست دوم می باشد. اما با توجه به اینکه خرید خودرو کارکرده همواره دارای ریسک بالاتری می باشد در نتیجه خرید آن بدون نظر کارشناس و بررسی کارشناسانه معقول نمی باشد. یکی از مهم ترین مواردی که کارشناس در بررسی خودرو به آن توجه می کند، رنگ بدنه خودرو است که دارای اهمیت بالایی می باشد.

در این بخش از تابش خودرو به بررسی اهمیت و هزینه های کارشناسی بدنه خودرو پرداخت شده است. توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی تا پایان با را همراهی کنید.

هزینه کارشناسی رنگ خودرو چقدر است؟

برای اکثر ما اتفاق افتاده است که قصد خرید خودرو دست دوم را داشته باشیم اما از سالم بودن بخش ها فنی و کارکرد صحیح آن اطلاع نداشته باشیم. در این موارد به راحتی نمی توان به حرف های فروشنده اعتماد کرد.

چرا که فروشنده در برخی مواقع برای فروش خودرو خود با مناسب ترین قیمت از بیان عیوب خودرو خود جلوگیری می کند و یا اطلاعی از بخش فنی خودرو خود ندارد. در این موارد بهترین مرکزی که می توان به آن اعتماد کرد مراکز کارشناسی و بررسی خودرو مورد نظر توسط کارشناس خبره می باشد.

کارشناسان خبره به شما کمک می کنند تا از وضعیت ظاهری و باطنی خودرو خود اطلاع پیدا کنید و ملزم به پرداخت هزینه اضافی نشوید. چرا که بسیار پیش می آید که افراد به علت عدم تخصص کافی اقدام به خرید خودرو با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت واقعی و کارشناسی شده خودرو می کنند و دچار خسارت در معامله می شوند.

هزینه کارشناسی رنگ خودرو

همان گونه که اشاره شد کارشناسی رنگ بدنه از مهم ترین بخش هایی است که توسط دستگاه های خاص و تیم خبره انجام می شود. قیمتی که برای این منظور تعیین می شود به چندین عامل بستگی دارد:

نوع خودرو که شامل برند و مدل خودرو می باشد، سال تولید و تیپ خودرو می باشد. به بیان دیگر خودرو های لوکس و گران قیمت خارجی هزینه کارشناسی بالاتری دارند. علت این امر وجود آپشن های بالاتر و پیچیدگی فنی در این خودرو ها می باشد. در نتیجه به بیان کلی قیمت خودرو به نوعی قیمت کارشناسی خودرو را نیز تعیین می کند.

چه کسی هزینه تشخیص رنگ خودرو را پرداخت می کند؟

با توجه به خدماتی که در مرکز کارشناسی خودرو انجام می شود هزینه اخذ شده بسیار ناچیز است. اما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که هزینه کارشناسی خودرو را چه کسی پرداخت می کند؟ از آن جایی که عمل کارشناسی کاملا اختیاری است در نتیجه هر یک از طرفین معامله بنا به توافق فی ما بین هزینه کارشناسی را پرداخت می کنند و هیچ قانونی برای این وجود ندارد.

اما در اکثر مواقع خریداری برای اطمینان از سلامت خودرویی که قصد معامله آن را دارد اقدام به کارشناسی خودرو مورد نظر می کند. این در صورتی است که از آنجایی که خودرو های کارشناسی شده فروش بالا و سریع تری دارند در برخی مواقع فروشنده برای انجام کارشناسی خودرو اقدام می کند.

مرکز تشخیص رنگ خودرو در تهران

یکی از معتبر ترین مراکز تشخیص رنگ خودرو و کارشناسی رنگ بدنه در تهران تابش خودرو می باشد. این مرکز یکی از تخصصی ترین مراکز در پایتخت است که علاوه بر خدمات کارشناسی خرید و فروش و تعیین قیمت خودرو های خارجی و داخلی را انجام می دهد.

هزینه کارشناسی رنگ خودرو

همکاران ما در بخش های مربوطه با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته و به کمک تجربه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشند. برای دریافت هر یک از خدمات انجام شده در محل می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *