ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

نکات مثبت و منفی در مورد خرید خودرو سفید

رنگ خودرو سفید بسیار محبوب خریداران خودرو است اما آیا این چیزی است که باید برای ماشین جدید خود در نظر بگیرید ؟ برای راهنمایی شما در جهت صحیح ، در اینجا راهنمایی در مورد نکات مثبت و منفی انتخاب رنگ سفید است .

نکات مثبت در مورد خرید خودرو سفید

بسیاری از اتومبیل ها با رنگ سفید عالی به نظر می رسند . ناگفته پیداست ، اما خودروهای جدید تمایل دارند از نظر رنگ سفید بسیار زیبا به نظر برسند . از این گذشته ، چرا سازندگان خودرو رنگی را ارائه می دهند که باعث می شود مدل های آنها زشت به نظر برسد؟ اما رنگ سفید از بسیاری طیف های اتومبیل ، از سوپرمینس های کوچک و هاچ بک های خانوادگی گرفته تا SUV های بزرگ و اتومبیل های اسپرت با کارایی بالا ، بسیاری از اتومبیل ها را جلب می کند .

خودرو سفید

انتخاب رنگ سفید می تواند ارزش فروش ماشین شما را بهبود بخشد

در خرید خودرو علاوه بر اینکه  خودرو شما خوب به نظر می رسد ، رنگ سفید نیز رنگی بی تحرک است که جذابیت گسترده ای دارد ، خصوصاً در مورد خریداران ماشین استفاده شده . بنابراین ، اگر می خواهید ارزش خودرو خود را هنگام تصمیم گیری به فروش آن یا تجارت در آن به حداکثر برسانید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که رنگ سفید را بر روی سایه ای عجیب تر و پر جنب و جوش تر انتخاب کنید .

رنگ سفید می تواند ماشین شما را خنک کند

همانطور که شاید از درس های علوم خود در مدرسه به یاد داشته باشید ، سطوح سفید بازتابنده گرما و نور بسیار خوبی هستند . این بدان معناست که اتومبیل های سفید به همان اندازه خودرو هایی که با رنگ های تیره تر رنگ شده اند ، از نور خورشید انرژی زیادی جذب نمی کنند ، که به معنی افزایش فضای داخلی گرم نخواهد بود اگر ماشین در یک روز گرم تابستان مدت طولانی را در فضای باز بگذراند .

همانطور که شاید از درس های علوم خود در مدرسه به یاد داشته باشید ، سطوح سفید بازتابنده گرما و نور بسیار خوبی هستند . این بدان معناست که اتومبیل های سفید به همان اندازه اتومبیل هایی که با رنگ های تیره تر رنگ شده اند ، از نور خورشید انرژی زیادی جذب نمی کنند ، که به معنی افزایش فضای داخلی گرم نخواهد بود اگر ماشین در یک روز گرم تابستان مدت طولانی را در فضای باز بگذراند .

بسته به اتومبیلی که به آن نگاه می کنید ، رنگ سفید می تواند گزینه ای بدون هزینه باشد ، اگر این رنگی باشد که مناظر خود را تنظیم کرده اید بسیار مفید است . با این حال ، همانطور که در موارد منفی توضیح خواهیم داد ، همیشه اینگونه نیست .

نکات منفی در مورد خرید خودرو سفید

این یک رنگ واقعا معمولی است . شما تنها نیستید اگر فکر می کنید رنگ سفید برای اتومبیل شما یک رنگ عالی است . بیش از 414000 از 2.3 میلیون اتومبیل جدید که در سال 2019 در انگلستان فروخته شده در سایه ای از رنگ سفید رنگ شده اند . در نتیجه ، اگرچه کاملاً یک رنگ محبوب است ، اگر بعد از رنگی که به ماشین شما کمک می کند در یک پارکینگ شلوغ سوپر مارکت ایستادگی کند ، ممکن است رنگ سفید برای شما نباشد .

خودرو های سفید می توانند یک مشکل برای تمیز کردن باشند

نکته منفی دیگر در انتخاب رنگ سفید ، این است که برای همه مشخص خواهد شد که شما در حالی که ماشین خود را در آن زمان شستشو نکرده اید ، برای همه مشخص خواهد بود . از تمیز نگه داشتن ماشین غافل نشوید و رنگ سفید به سرعت در لایه ای از خاک و زباله پوشانده می شود .

شما اغلب باید هزینه بیشتری برای آن بپردازید

بسته به اتومبیلی که به آن نگاه می کنید ، بیشتر از آنکه برای رنگ آمیزی خودروی خود رنگ دیگری بپردازید ، باید هزینه اضافی بپردازید . این امر به ویژه در صورتی صورت می گیرد که بخواهید کار خنک کننده ، پریمیوم یک فلز ، مروارید یا یک رنگ چند لایه را انجام دهید .

آیا برای ماشینم باید رنگ سفید انتخاب کنم ؟

از نظر تعادل ، رنگ سفید رنگ خوبی است که در مورد ماشین جدید شما ارزش دارد . بسیار محتمل است که اتومبیل شما را به راحتی بکشد و در بسیاری از موارد اگر تصمیم به فروش آن گرفتید ، ماشین شما را نیز در خریداران خودروهای استفاده شده جذاب تر خواهد کرد .

با این حال ، همانطور که توضیح دادیم ، برداشتن رنگ سفید نیز پایین آمدن آن خواهد بود . بعلاوه ، در پایان روز تصمیم خود را بر این قرار می دهیم که خودروی شما چه رنگی باشد . اگر رنگ سیاه ، قرمز ، آبی یا حتی آهک سبز را در نظر بگیرید سایه مناسب تری برای ماشین جدید بعدی شما است ، به هر حال ، به دنبال آن رنگ بر روی رنگ سفید باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *