پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

نکات مثبت و منفی در مورد خرید خودرو سفید

رنگ خودرو سفید بسیار محبوب خریداران خودرو است اما آیا این چیزی است که باید برای ماشین جدید خود در نظر بگیرید ؟ برای راهنمایی شما در جهت صحیح ، در اینجا راهنمایی در مورد نکات مثبت و منفی انتخاب رنگ سفید است .

نکات مثبت در مورد خرید خودرو سفید

بسیاری از اتومبیل ها با رنگ سفید عالی به نظر می رسند . ناگفته پیداست ، اما خودروهای جدید تمایل دارند از نظر رنگ سفید بسیار زیبا به نظر برسند . از این گذشته ، چرا سازندگان خودرو رنگی را ارائه می دهند که باعث می شود مدل های آنها زشت به نظر برسد؟ اما رنگ سفید از بسیاری طیف های اتومبیل ، از سوپرمینس های کوچک و هاچ بک های خانوادگی گرفته تا SUV های بزرگ و اتومبیل های اسپرت با کارایی بالا ، بسیاری از اتومبیل ها را جلب می کند .

خودرو سفید

انتخاب رنگ سفید می تواند ارزش فروش ماشین شما را بهبود بخشد

در خرید خودرو علاوه بر اینکه  خودرو شما خوب به نظر می رسد ، رنگ سفید نیز رنگی بی تحرک است که جذابیت گسترده ای دارد ، خصوصاً در مورد خریداران ماشین استفاده شده . بنابراین ، اگر می خواهید ارزش خودرو خود را هنگام تصمیم گیری به فروش آن یا تجارت در آن به حداکثر برسانید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که رنگ سفید را بر روی سایه ای عجیب تر و پر جنب و جوش تر انتخاب کنید .

رنگ سفید می تواند ماشین شما را خنک کند

همانطور که شاید از درس های علوم خود در مدرسه به یاد داشته باشید ، سطوح سفید بازتابنده گرما و نور بسیار خوبی هستند . این بدان معناست که اتومبیل های سفید به همان اندازه خودرو هایی که با رنگ های تیره تر رنگ شده اند ، از نور خورشید انرژی زیادی جذب نمی کنند ، که به معنی افزایش فضای داخلی گرم نخواهد بود اگر ماشین در یک روز گرم تابستان مدت طولانی را در فضای باز بگذراند .

همانطور که شاید از درس های علوم خود در مدرسه به یاد داشته باشید ، سطوح سفید بازتابنده گرما و نور بسیار خوبی هستند . این بدان معناست که اتومبیل های سفید به همان اندازه اتومبیل هایی که با رنگ های تیره تر رنگ شده اند ، از نور خورشید انرژی زیادی جذب نمی کنند ، که به معنی افزایش فضای داخلی گرم نخواهد بود اگر ماشین در یک روز گرم تابستان مدت طولانی را در فضای باز بگذراند .

بسته به اتومبیلی که به آن نگاه می کنید ، رنگ سفید می تواند گزینه ای بدون هزینه باشد ، اگر این رنگی باشد که مناظر خود را تنظیم کرده اید بسیار مفید است . با این حال ، همانطور که در موارد منفی توضیح خواهیم داد ، همیشه اینگونه نیست .

نکات منفی در مورد خرید خودرو سفید

این یک رنگ واقعا معمولی است . شما تنها نیستید اگر فکر می کنید رنگ سفید برای اتومبیل شما یک رنگ عالی است . بیش از 414000 از 2.3 میلیون اتومبیل جدید که در سال 2019 در انگلستان فروخته شده در سایه ای از رنگ سفید رنگ شده اند . در نتیجه ، اگرچه کاملاً یک رنگ محبوب است ، اگر بعد از رنگی که به ماشین شما کمک می کند در یک پارکینگ شلوغ سوپر مارکت ایستادگی کند ، ممکن است رنگ سفید برای شما نباشد .

خودرو های سفید می توانند یک مشکل برای تمیز کردن باشند

نکته منفی دیگر در انتخاب رنگ سفید ، این است که برای همه مشخص خواهد شد که شما در حالی که ماشین خود را در آن زمان شستشو نکرده اید ، برای همه مشخص خواهد بود . از تمیز نگه داشتن ماشین غافل نشوید و رنگ سفید به سرعت در لایه ای از خاک و زباله پوشانده می شود .

شما اغلب باید هزینه بیشتری برای آن بپردازید

بسته به اتومبیلی که به آن نگاه می کنید ، بیشتر از آنکه برای رنگ آمیزی خودروی خود رنگ دیگری بپردازید ، باید هزینه اضافی بپردازید . این امر به ویژه در صورتی صورت می گیرد که بخواهید کار خنک کننده ، پریمیوم یک فلز ، مروارید یا یک رنگ چند لایه را انجام دهید .

آیا برای ماشینم باید رنگ سفید انتخاب کنم ؟

از نظر تعادل ، رنگ سفید رنگ خوبی است که در مورد ماشین جدید شما ارزش دارد . بسیار محتمل است که اتومبیل شما را به راحتی بکشد و در بسیاری از موارد اگر تصمیم به فروش آن گرفتید ، ماشین شما را نیز در خریداران خودروهای استفاده شده جذاب تر خواهد کرد .

با این حال ، همانطور که توضیح دادیم ، برداشتن رنگ سفید نیز پایین آمدن آن خواهد بود . بعلاوه ، در پایان روز تصمیم خود را بر این قرار می دهیم که خودروی شما چه رنگی باشد . اگر رنگ سیاه ، قرمز ، آبی یا حتی آهک سبز را در نظر بگیرید سایه مناسب تری برای ماشین جدید بعدی شما است ، به هر حال ، به دنبال آن رنگ بر روی رنگ سفید باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *