ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیر

۰۲۱۴۷۶۲۰۰۶۰

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

نکاتی که باید قبل از خرید خودرو بدانید

نکات قبل از خرید خودرو -خرید خودرو نو یا دست دوم برای برخی افراد می تواند یک تجربه ترسناک و دلهره آور باشد. برخی از فروشندگان اتومبیل ممکن است شما را تحت فشار قرار دهند تا برای خرید یک خودرو مقدار زیادی پول را پرداخت کنید بنابراین بسیار مهم است که اطلاعاتی در مورد اتومبیل های مورد علاقه خود و بودجه ای که می توانید پرداخت کنید بدست آورید.

در اینجا چند نکته و استراتژی که باید قبل از خرید خودرو بدانید آورده شده است.

به تأمین مالی فکر کنید

قبل از مراجعه به هر نمایندگی ابتدا بررسی کنید که چه میزان پول می توانید هزینه کنید.

به اندازه کافی تحقیق کنید

یکی دیگر از نکاتی که باید قبل از خرید خودرو بدانید این است که باید به اندازه کافی تحقیق کنید. قبل از مراجعه به نمایندگی در مورد اتومبیل هایی که ممکن است به آن ها علاقه داشته باشید تحقیق کنید تا اینکه آماده شوید. برای تعیین اینکه چه نوع اتومبیلی می خواهید از منابعی مانند اینترنت می توانید استفاده کنید جایی که می توانید با استفاده از آن ساخت، مدل، قیمت، سبک بدنه و موارد دیگر خودروهای جدید و دست دوم را بیابید.

قیمت ها را مقایسه کنید

قیمت ماشین در نمایندگی های مختلف ممکن است متفاوت باشد برای همین قبل از خرید خودرو از خدمات آنلاین برای دریافت فاکتور و قیمت گذاری معاملات استفاده کنید. شما می توانید قیمت ها را در هر مدل یا سال خودرو جستجو کرده و درخواست کنید. ممکن است بلافاصله پس از آن تعداد زیادی تماس تلفنی، ایمیل و متنی از نمایندگی ها دریافت ، اما داشتن اطلاعات از نمایندگی های مختلف می تواند به شما در مذاکره در مورد قیمت کمک کند.

با خودروی موردنظر قبل از خرید رانندگی کنید

ما توصیه می کنیم که قبل از خرید یک خودرو حتما با آن رانندگی کنید. بهتر است ماشین را بررسی کرده و به آن تست رانندگی خوبی بدهید تا مطمئن شوید همه چیز درست کار می کند و هیچ گونه جیر جیر ، جغجغه یا لرزه ای قابل توجهی وجود ندارد.

به تاریخچه اتومبیل نگاه کنید

قبل از انتخاب نمایندگی برای بازدید نظرات مصرف کننده را جستجو کنید تا بتوانید از داشتن یک تجربه بد جلوگیری کنید. با این حال ما هشدار می دهیم که صرفاً نشستن یک اتومبیل در یک قطعه معتبر و بررسی شده لزوماً به این معنی نیست که خودرو بدون مشکل است.

سوابق تعمیر خودرو را بررسی کنید

علاوه بر بررسی سابقه تعمیر در خودروی خاص مورد علاقه شما، ما پیشنهاد می کنیم که سابقه ساخت و مدل آن را نیز جستجو کنید.

بررسی مکانیکی

فروشنده اتومبیل همچنین پیشنهاد می کند قبل از خرید به فروشنده بگویید برای اطمینان از اینکه مشکلی ندارید باید از یک مکانیک بازرسی کنید. برخی از فروشندگان ممکن است سعی کنند بازرسی مکانیکی را رد کنند. اما شما تسلیم نشوید چون فروشنده ممکن است مسئله جدی اتومبیل را بپوشاند. اصرار داشته باشید که بازرسی انجام شده است یا درباره خرید خود تجدید نظر کنید.

حقوق خود را بشناسید

برای خرید هر ماشین نو یا دست دوم وقت بگذارید و با بسته گارانتی و سیاست های آن آشنا شوید. آیا لازم است ضمانت نامه را تکمیل کنید؟ آیا در شهر شما نمایندگی آن وجود دارد؟

مدل هایی را که نیازهای شما را برآورده می کنند تجزیه و تحلیل کنید

اکنون زمان آن رسیده است که گزینه های اتومبیل را به یک وسیله نقلیه مناسب برای خود محدود کنید.

برای تعیین اینکه چه عواملی در اتومبیل برای شما مهمترین است لیستی از آنچه واقعاً در اتومبیل می خواهید تهیه کنید. آیا امنیت مهمترین نگرانی شماست؟ آیا به چیزی با مسافت پیموده شده بنزین زیاد احتیاج دارید؟ شما در حال حاضر محدوده قیمتی را می شناسید که با آن راحت هستید بنابراین می تواند به تمرکز جستجوی شما کمک کند.

نکات قبل از خرید خودرو -در مرحله بعد در مورد سبک بدن متناسب با اولویت های خود تصمیم بگیرید. اگر به صندلی های زیادی نیاز دارید ممکن است یک مینی ون راهی باشد. آیا به دنبال چیزی هستید که قایق یا اردوگاه را حمل کند؟ جستجوی خود را به وسایل نقلیه ورزشی سودمند و وانت بار محدود کنید. اگر داشتن ظاهری زیبا در اولویت قرار دارد به دنبال کوپه ها و اتومبیل های اسپرت باشید. کسانی که خواهان فضای ذخیره سازی هستند باید بر روی هاچ بک ها و واگن های استیشن تمرکز کنند. وسایل نقلیه هیبریدی و برقی کسانی را که دوستدار محیط زیست را در اولویت اصلی خود قرار می دهند مورد توجه قرار می دهند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *