ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

نکاتی در مورد نحوه خرید اتومبیل در سال 2020

خرید اتومبیل برای همه مردم دنیا بسیار مهم است. این دومین هزینه گران خانواده است که در پشت خرید یک خانه با آن ها روبرو هستند ، زیرا هزینه های اتومبیل بالا است . به طور فزاینده ، ایرانی ها بیشتر در حال خرج کردن برای وسایل نقلیه جدید هستند .

واقعیت این است که خریداران خودرو برای پرداختن قیمت خودرو های جدید مجبور نیستند هزینه زیادی بپردازند ، حتی اگر بیشتر اوقات اینگونه باشد . چرا؟ از آنجا که بیشتر مصرف کنندگان جدید اتومبیل ، زحمت نمی کشند تا اقدامات دیگری را که برای خرید خودروی موردعلاقه خود انجام می دهند ، با قیمتی که می خواهند ، انجام دهند .

بیایید آن سناریو را با چند نکته خلاقانه و مؤثر در مورد خرید یک وسیله نقلیه جدید بپیچانیم تا بتوانید بهترین قیمت ممکن را کسب کنید .

پولی که صرفه جویی می کنید می تواند درست به حساب پس انداز شما یا به سایر هزینه های خانه برود ، بنابراین یک حساب مالی خوب به شما می دهد اگر هزینه کامل (یا بیشتر) را برای مجموعه جدیدی از چرخ ها پرداخت می کنید ، به شما کمک نمی کند .

خرید وسیله نقلیه جدید در 10 مرحله

بیایید فرایند خرید خودرو را تا حد امکان آسان کنیم و آنرا گام به گام تجزیه کنیم :

کارهای خانه خود را انجام دهید

انبوه اطلاعاتی که هم اکنون به صورت آنلاین و بر روی برنامه های تلفن همراه در دسترس است ، تغییر بازی را برای خریداران جدید اتومبیل ثابت کرده است . اکنون ، درست در لپ تاپ یا تلفن هوشمند خود می توانید قیمت مدل های مختلف نمایندگی های مختلفی را در منطقه شما (یا در سراسر کشور) مشاهده کنید . قبل از اینکه به جلو بروید ، از سایت ها و برنامه های آنلاین مانند دیوار ، شیپور و تابش خودرو استفاده کنید تا قیمت واقعی خود را دریافت کنید .

از قبل تأیید شوید

اگر می خواهید برای خرید اتومبیل شخصی خود را تأمین مالی کنید ، از معادله پیش بروید و پیش خرید از بانک ، اتحادیه اعتباری ، سایت خرید آنلاین اتومبیل یا باشگاه اتومبیل خود را با وام خودرو ترتیب دهید . نرخ سود بسیار بهتری از طرف این موسسات دریافت خواهید کرد .

تجارت خود را ادامه دهید

اگر قصد دارید با اتومبیل خود معامله کنید ، در ابتدا به فروشنده اجازه ندهید که این موضوع را بداند . این بسیار معمول است که یک فروشنده بتواند شما را با اندکی بهتر از قیمت عمده فروشی در تجارت شما فریب دهد و تنها با این کار درآمد را از طریق شارژ کردن شما با نرخ بهره بالاتر یا اضافه کردن ویژگی های خاص به ماشین جدید بدست می آورد . تا زمانی که به قیمت مناسبی برای وسیله نقلیه جدید نرسیدید ، بهتر است که از خرید و فروش خود صرف نظر کنید . سپس می توانید قیمت مناسب را برای تجارت در نظر بگیرید .

وام خود را بشناسید

حتماً تمام شرایط وام خود را بدانید و در پرداخت های ماهانه مبلغ زیادی را پرداخت نکنید . یک مدیر امور مالی نمایندگی خودرو می تواند انواع شرایط وام ، از جمله پرداخت پیش پرداخت و مدت را برای دریافت پرداخت ماهانه تقریباً در هر همه جا دستکاری کند . این روزها ، دیدن شرایط وام 36 ماهه غیر معمول نیست و اگرچه ممکن است پرداخت ماهیانه کم باشد ، ممکن است به کسی دامن بزند که خیلی بیشتر از آنچه نیاز دارد ماشین خریداری کند .

گذراندن آزمون

حتما ماشین را تست کنید و احساس خوبی برای آن داشته باشید . آیا وسیله نقلیه ورودی آسان دارد؟ آیا شما در رانندگی وسیله نقلیه مورد نظر راحت هستید؟ آیا خطوط بینایی واضح است؟ بعد از رانندگی در تست و هنگامی که تصمیم گرفتید در مورد ساخت ، مدل و سبک وسیله نقلیه مورد نظر خود تصمیم بگیرید ، از طریق نمایندگی از طریق تلفن یا ایمیل به نقل از آن ها بپیوندید . این باعث صرفه جویی در وقت می شود .

حداقل سه نقل قول دریافت کنید

این به شما کمک می کند تا از قیمت مناسب وسیله نقلیه برخوردار شوید . به هر طریقی ، به سایر نمایندگی ها اطلاع دهید که سایر نمایندگی ها نیز در آن شرکت کنند . این امر فشار را به نفع شما خواهد کرد و به فروشنده می فهمانید که آن ها فقط در ترغیب شما یک شانس دارند . در حالت ایده آل ، مدیر نمایندگی را وارد گفتگو کنید . مدیر فروش ، مدیر ناوگان یا فروش عمومی غالباً تصمیم گیرنده هایی هستند که می توانند قیمت را در محل تصمیم بگیرند و در کمیسیون نیستند .

منتظر ارائه پیشنهاد باشید

اگر وقت دارید ، تا پایان ماه صبر کنید تا معامله روی یک وسیله نقلیه جدید بسته شود . به یاد داشته باشید ، افراد فروش و مدیران نمایندگی سهمیه لازم برای هر ماه دارند ، بنابراین پایان ماه زمان مناسبی برای مذاکره است ، زیرا ممکن است برای برخورداری از سهمیه خود جایزه دریافت کنند و تخفیف بیشتری به شما دهند .

تمام ارزش تخفیفی را که می توانید دریافت کنید

در مورد تخفیف عمومی برای همه ، از سازنده یا فروشنده خودرو بخواهید هر تخفیفی که می توانید بگیرید . اکثر تولیدکنندگان برای موقعیت های مختلف تخفیف می دهند . برای مثال برای افراد جانباز ، ایثارگر ، فرهنگی و غیره .

روی قیمت فاکتور تمرکز کنید

تا زمانی که قیمت فاکتور و قیمت برچسب را جستجو نکرده اید ، در فروش وسیله نقلیه عجله نکنید . همیشه مذاکره خود را از قیمت فاکتور کارخانه شروع کنید و نه از قیمت برچسب بازار ، که همیشه بالاتر از آن است که فروشنده انتظار دارد هر کسی بپردازد ، پایین نیاید . پیشنهاد خود را به اندازه کافی بالا ببرید تا سود کمتری را برای فروشنده وارد کنید . چند میلیون بیش از فاکتور کاملا منصفانه است و اگر این نماینده بهترین پیشنهاد شما را برآورده نکند ، باید وضعیت خود را نگه دارید و به جای دیگری نگاه کنید .

بدون اضافی

پس از توافق در مورد قیمت وسیله نقلیه ، از افزودنی ها یا تاکتیک های خرید پس از توافق خودداری کنید . از این رو بسیاری از موارد موجود در این دسته تمایل به گران بودن ، غیر ضروری دارند . از این گذشته ، همیشه می توانید این موارد را بعداً دریافت کنید و احتمالاً با عدم مراجعه به نمایندگی ها ، پول نقد را در این فرآیند ذخیره می کنید .

آیا باید وسیله نقلیه نو یا استفاده شده خریداری کنید؟

خرید وسیله نقلیه که نیازهای بی نظیر شما را برآورده می کند تجربه خود شما است و هیچ کس دیگری نیست .

با این وجود ، این به شما کمک می کند تا از مزایای خرید وسیله نقلیه نو یا وسیله نقلیه استفاده شده ، به وسیله نقلیه خرید کنید .

هنگام ارزیابی آن موضوع ، به نکات زیر توجه کنید :

پس انداز برای خرید وسیله نقلیه استفاده شده – حتی یکی از آن هایی که فقط یکی دو سال استفاده شده اند ، می تواند چندین میلیون برای شما پس انداز کند . داده های صنعت نشان می دهد که اتومبیل های جدید 10٪ از ارزش خود را هنگامی که آن را از نمایندگی خارج می کنید از دست می دهند و 10٪ از ارزش آن پس از سال اول مالکیت آن است .

احساس و تجربه ماشین جدید – خوب ، از نظر فنی ماشین جدیدی نیست ، اما اگر وسیله نقلیه متصل به یک برنامه تولید کننده از پیش تصدیق شده را خریداری کنید ، جایی که وسایل نقلیه باید یک بازرسی کامل را پاک کنند ، شما در حال بدست آوردن وسیله نقلیه ای هستید .

صرفه جویی در بیمه – به طور معمول ، اتومبیل های استفاده شده دارای نرخ بیمه پایین تر هستند ، زیرا به اندازه یک وسیله نقلیه جدید با ارزش نیستند .

ضمانت بهتر – اگر وسیله نقلیه جدیدی خریداری می کنید ، باید در شرایط بکر قرار بگیرید . حتی با این وجود ، به احتمال زیاد شما می توانید با یک وسیله نقلیه جدید بیش از یک وسیله نقلیه استفاده شده ، شرایط ضمانت بهتری داشته باشید ، که برخی از ضمانت نامه ها تا پنج تا 10 سال به طول می انجامد . این محافظت زیادی برای دارندگان جدید خودرو است .

مزایای سفارشی سازی – با یک وسیله نقلیه جدید ، شما می توانید به عنوان مثال خودرو سواری یا کامیون را انتخاب کنید ، یعنی رنگ ، سیستم صوتی و لاستیک را انتخاب کنید .

ویژگی های ایمنی وسایل نقلیه جدید به طور معمول دارای جدیدترین و بهترین قطعات ایمنی و فناوری در مقایسه با اتومبیل های استفاده شده می باشند ، زیرا صنعت اتومبیل در جستجوی روش های جدیدی برای ایمن تر کردن رانندگان مانند سیستم های تشخیص نقطه کور و کیسه های هوا دو مرحله ای است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.