ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

نکات ضروری برای خرید خودرو

 نکات ضروری برای خرید خودرو  – خرید خودرو در برخی مقاطع زمانی واقعیتی است که همه ما باید با آن روبرو شویم.  رعایت نکات توصیه شده در این مقاله به شما در صرفه جویی در هزینه ، رسیدن به بهترین معاملات و امیدوارم میزان استرس ناشی از خرید وسیله نقلیه را کاهش می دهد .

 نکات ضروری برای خرید خودرو

1. تحقیقات خود را انجام دهید

مهمترین چیزی که باید قبل از خرید خودرو بدانید این است که دانش کافی به شما قدرت می دهد . ورود به یک اتومبیل بدون اینکه ابتدا در مورد خودرویی که می خواهید بخرید تحقیق کنید ، اشتباه است .

از طرف دیگر ، اگر به فکر خرید یک خودروی دست دوم هستید ، در مورد قیمت های فروش اخیر برای آن مدل خاص خودرو تحقیق کنید . این داده ها قدرت چانه زنی را به شما می دهند . اگر قصد تجارت با اتومبیل فعلی خود را دارید ، ارزش خودرو را نیز برای خودرو خود تحقیق کنید . دانستن ارزش خودرو شما نیز می تواند ابزاری قدرتمند برای چانه زنی باشد .

2. به گزینه های پیش تأمین بودجه نگاه کنید

بسیاری از افراد از نمایندگی های اتومبیل تأمین مالی می کنند ، اما این مسئولیت مالی نیست . نرخ سود نمایندگی معمولاً بسیار بالاتر از نرخ وام به دست آمده از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری است . بانک یا موسسات مالی و اعتباری شما یکی از بهترین مکان ها برای شروع تحقیق درمورد نرخ وام خودرو است .

سرانجام ، هنگامی که از هر موسسه مالی پولی به دست می آورید ، آن را به صورت کتبی دریافت کنید سپس می توانید این نقل قول را به نمایندگی ارائه دهید و از آن به عنوان اهرمی برای مذاکره با نرخ بهره پایین استفاده کنید .

قبل از شروع به جستجو در مورد قیمت ها ، مهم است که از اعتبار خود مطلع شوید .

3. فروشگاه های نزدیک

در صورت بروز شرایط اضطراری ، قبل از خرید اتومبیل ، به فروشگاه های نزدیک مراجعه کنید . نمایندگی ها و فروشگاه ها بسته به موقعیت مکانی که دارند ، وسایل نقلیه خود را با قیمت های مختلی به فروش می رسانند .

4. اتومبیلی را خریداری کنید که بتوانید از آن استفاده کنید

اگر قبل از پرداخت وسیله نقلیه فعلی خود قصد خرید ماشین دیگری را دارید ، باید دوباره ارزیابی کنید که آیا واقعاً توانایی خرید ماشین دیگری را دارید یا نه .

گزینه بسیار بهتر این است که منتظر بمانید تا وسیله نقلیه فعلی شما فروخته شود . سپس با پولی که از فروش ماشین پیشین خود به دست آورده اید اقدام به خرید وسیله نقلیه جدید کنید .

 نکات ضروری برای خرید خودرو در تهران

5. درباره شرایط مذاکره کنید

برای من خرید ماشین به عنوان یک مسابقه شطرنج است . در کنار خرید خانه ، خرید یک ماشین جدید یکی از مهمترین سرمایه گذاری شما در زندگی است . در حقیقت ، شما ممکن است برای چهار ، پنج یا شش سال آینده این ماشین را استفاده کنید .

. برای مذاکره در مورد قیمت خودرو و پایین آمدن آن ، تمام تلاش خود را بکنید . با یک قیمت پایین شروع کنید و کم کم آن را زیاد کنید .

با اعتماد به نفس به سمت فروشنده بروید . همچنین ممکن است تمرین استراتژی ها و تاکتیک های مذاکره خود برای تهیه مفید باشد .

6. به هر دو خودرو جدید و دسته دوم نگاه کنید

در گذشته ، خریدن یک اتومبیل با ملایمت بهترین راه برای پس انداز در هنگام خرید وسیله نقلیه بود . دلیل اصلی این بود که که اتومبیل های جدید هنگامی که آن ها را به خانه می آورید افت قیمت شدیدی پیدا می کنند .

7. از اینترنت استفاده کنید

خرید اتومبیل بصورت آنلاین مطمئناً گزینه ای است که باید آن را نیز در نظر بگیرید . اول ، شما کاملاً از دردسر برخورد با فروشندگان مزاحم خودرو جلوگیری می کنید و دوم ، شما می توانید با قیمت بسیار بهتر و متنوع تری روبرو شوید . این موضوع را در نظر بگیرید : یک فروشنده در طبقه ویترین سعی دارد با بالاترین قیمت ممکن مذاکره کند ، زیرا کمیسیون های وی براساس درصدی از قیمت فروش است . از طرف دیگر ، یک مدیر فروش اینترنتی به طور معمول حقوق ثابت می گیرد و بر اساس حجم ، پاداش دریافت می کند .

اگر تصمیم به خرید یک اتومبیل آنلاین دارید ، باید حتما قبل از خرید ماشین را تست کنید و آن را توسط مکانیک بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *