پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

نکات ضروری برای خرید خودرو

 نکات ضروری برای خرید خودرو  – خرید خودرو در برخی مقاطع زمانی واقعیتی است که همه ما باید با آن روبرو شویم.  رعایت نکات توصیه شده در این مقاله به شما در صرفه جویی در هزینه ، رسیدن به بهترین معاملات و امیدوارم میزان استرس ناشی از خرید وسیله نقلیه را کاهش می دهد .

 نکات ضروری برای خرید خودرو

1. تحقیقات خود را انجام دهید

مهمترین چیزی که باید قبل از خرید خودرو بدانید این است که دانش کافی به شما قدرت می دهد . ورود به یک اتومبیل بدون اینکه ابتدا در مورد خودرویی که می خواهید بخرید تحقیق کنید ، اشتباه است .

از طرف دیگر ، اگر به فکر خرید یک خودروی دست دوم هستید ، در مورد قیمت های فروش اخیر برای آن مدل خاص خودرو تحقیق کنید . این داده ها قدرت چانه زنی را به شما می دهند . اگر قصد تجارت با اتومبیل فعلی خود را دارید ، ارزش خودرو را نیز برای خودرو خود تحقیق کنید . دانستن ارزش خودرو شما نیز می تواند ابزاری قدرتمند برای چانه زنی باشد .

2. به گزینه های پیش تأمین بودجه نگاه کنید

بسیاری از افراد از نمایندگی های اتومبیل تأمین مالی می کنند ، اما این مسئولیت مالی نیست . نرخ سود نمایندگی معمولاً بسیار بالاتر از نرخ وام به دست آمده از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری است . بانک یا موسسات مالی و اعتباری شما یکی از بهترین مکان ها برای شروع تحقیق درمورد نرخ وام خودرو است .

سرانجام ، هنگامی که از هر موسسه مالی پولی به دست می آورید ، آن را به صورت کتبی دریافت کنید سپس می توانید این نقل قول را به نمایندگی ارائه دهید و از آن به عنوان اهرمی برای مذاکره با نرخ بهره پایین استفاده کنید .

قبل از شروع به جستجو در مورد قیمت ها ، مهم است که از اعتبار خود مطلع شوید .

3. فروشگاه های نزدیک

در صورت بروز شرایط اضطراری ، قبل از خرید اتومبیل ، به فروشگاه های نزدیک مراجعه کنید . نمایندگی ها و فروشگاه ها بسته به موقعیت مکانی که دارند ، وسایل نقلیه خود را با قیمت های مختلی به فروش می رسانند .

4. اتومبیلی را خریداری کنید که بتوانید از آن استفاده کنید

اگر قبل از پرداخت وسیله نقلیه فعلی خود قصد خرید ماشین دیگری را دارید ، باید دوباره ارزیابی کنید که آیا واقعاً توانایی خرید ماشین دیگری را دارید یا نه .

گزینه بسیار بهتر این است که منتظر بمانید تا وسیله نقلیه فعلی شما فروخته شود . سپس با پولی که از فروش ماشین پیشین خود به دست آورده اید اقدام به خرید وسیله نقلیه جدید کنید .

 نکات ضروری برای خرید خودرو در تهران

5. درباره شرایط مذاکره کنید

برای من خرید ماشین به عنوان یک مسابقه شطرنج است . در کنار خرید خانه ، خرید یک ماشین جدید یکی از مهمترین سرمایه گذاری شما در زندگی است . در حقیقت ، شما ممکن است برای چهار ، پنج یا شش سال آینده این ماشین را استفاده کنید .

. برای مذاکره در مورد قیمت خودرو و پایین آمدن آن ، تمام تلاش خود را بکنید . با یک قیمت پایین شروع کنید و کم کم آن را زیاد کنید .

با اعتماد به نفس به سمت فروشنده بروید . همچنین ممکن است تمرین استراتژی ها و تاکتیک های مذاکره خود برای تهیه مفید باشد .

6. به هر دو خودرو جدید و دسته دوم نگاه کنید

در گذشته ، خریدن یک اتومبیل با ملایمت بهترین راه برای پس انداز در هنگام خرید وسیله نقلیه بود . دلیل اصلی این بود که که اتومبیل های جدید هنگامی که آن ها را به خانه می آورید افت قیمت شدیدی پیدا می کنند .

7. از اینترنت استفاده کنید

خرید اتومبیل بصورت آنلاین مطمئناً گزینه ای است که باید آن را نیز در نظر بگیرید . اول ، شما کاملاً از دردسر برخورد با فروشندگان مزاحم خودرو جلوگیری می کنید و دوم ، شما می توانید با قیمت بسیار بهتر و متنوع تری روبرو شوید . این موضوع را در نظر بگیرید : یک فروشنده در طبقه ویترین سعی دارد با بالاترین قیمت ممکن مذاکره کند ، زیرا کمیسیون های وی براساس درصدی از قیمت فروش است . از طرف دیگر ، یک مدیر فروش اینترنتی به طور معمول حقوق ثابت می گیرد و بر اساس حجم ، پاداش دریافت می کند .

اگر تصمیم به خرید یک اتومبیل آنلاین دارید ، باید حتما قبل از خرید ماشین را تست کنید و آن را توسط مکانیک بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکلی ندارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *