پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

مذاکره در مورد بهترین قیمت اتومبیل

خرید یک ماشین جدید هیجان انگیز است اما ممکن است مذاکره در مورد بهترین قیمت اتومبیل سرگرم کننده نباشد.

معاشرت با یک فروشنده اتومبیل می تواند باعث ایجاد رعب و وحشت شود اما اگر در کار خود حرفه ای باشید می توانید با یک ماشین جدید با قیمت عالی از آنجا خارج شوید. برای مذاکره در مورد بهترین قیمت خودرو این نکات را دنبال کنید.

اتومبیل خود را پیدا کنید و منابع مالی خود را جمع کنید

اولین قدم در روند خرید ماشین باید این باشد که به این فکر کنید که چه نوع خودرویی را می خواهید. اگر هنوز ماشین مدنظر خود را انتخاب نکرده اید باید  نیازهای خود را در نظر بگیرید. بودجه شما چقدر است؟ آیا به ماشین خانوادگی احتیاج دارید؟ آیا شما یک ماشین اسپرت می خواهید؟ به همه این عوامل فکر کنید تا تصوری از هزینه های خود داشته باشید.

مورد بعدی که باید انجام دهید بررسی بودجه است. یک نمایندگی اتومبیل می تواند به شما در تأمین مالی کمک کند قبل از اینکه قدم های زیادی را بردارید. همچنین ممکن است بتوانید در مورد تأمین مالی خارج از نمایندگی معامله بهتری پیدا کنید بنابراین پیشنهادات را در بانک ها مقایسه کنید. همچنین می توانید نرخ وام خودرو را به صورت آنلاین مقایسه کنید.

درباره خودرو و روند خرید بهترین قیمت اتومبیل تحقیق کنید

درباره ماشین یا اتومبیل هایی که انتخاب کرده اید تحقیق کنید. اگر شما در یک نمایندگی خاص یک ماشین دقیق را از هم جدا کرده اید این زمانی است که می توانید گزارشی از تاریخچه اتومبیل را اجرا کنید. اگر ساخت و مدل خودرو را می دانید در مورد گزارشات انجام شده درباره آن خودرو تحقیق کنید و رتبه بندی عملکرد را بررسی کنید.

در نمایندگی های متعدد اتومبیل خرید کنید

طی چندین روز به چند نمایندگی در منطقه خود مراجعه کنید. از موجود بودن اتومبیل اطلاعات کسب کنید و با چند فروشنده مختلف صحبت کنید. اگر سعی کنید خیلی سریع چیزی بخرید، پرداخت بیش از حد اتومبیل آسان تر است.

اگر با ذهن باز خرید می کنید ممکن است اتومبیلی را پیدا کنید که هرگز نمی دانید می خواهید و حتی ممکن است معامله بهتری باشد. بنابراین مقدار زیادی از وقت خود را برای خرید در نظر بگیرید و یادداشت کنید که قیمت ها چگونه است و اگر نمایندگی های معامله ای معاملات خاصی را انجام می دهند یادداشت کنید.

مرکز تشخیص رنگ خودرو

در مورد بهترین قیمت اتومبیل مذاکره کنید

وقتی نوبت به مذاکره در مورد قیمت خودرو می رسد مهم است که بدانید فروشندگان خودرو انتظار دارند شما مذاکره کنید.

در اینجا نحوه آماده سازی شما برای مذاکرات آمده است:

اگر نمی توانید نحوه مذاکره در مورد قیمت اتومبیل دست دوم (یا قیمت جدید اتومبیل) را بفهمید از کسی کمک بگیرید. اگر تحقیق خود را انجام داده اید و می دانید قیمت مناسب یک خودرو چقدر است یا می دانید نمایندگی دیگری پیشنهاد دیگری را ارائه می دهد این اطلاعات را به اشتراک بگذارید.

با گزارش قیمت یا برگه های مقایسه آماده شوید.

اگر می دانید اعتبار خوبی دارید از آن به عنوان بخشی از مذاکره خود نیز استفاده کنید. نمایندگی های اتومبیل می خواهند به افرادی که شهرت خوبی در پرداخت ها دارند بفروشند.

با بحث خود قاطع باشید حتی اگر از درخواست یک معامله بهتر عصبی هستید سعی کنید آن را نشان ندهید. اعتماد به نفس داشته باشید و بهایی را که می خواهید پرداخت کنید به آن ها بگویید.

آماده باشید که دور شوید

اگر نمی توانید به قیمتی که می خواهید برسید ترسی از آن نداشته باشید. این می تواند به دو طریق انجام شود: شما بیرون بروید و فروشنده جلوی شما را بگیرد و قیمت بهتری به شما پیشنهاد دهد یا اینکه بیرون بروید و ماشین دیگری را در جای دیگر پیدا کنید یا ماشین دیگری و معامله ای متفاوت در جای دیگری پیدا می کنید یا اینکه یک روز دیگر به نمایندگی باز می گردید و سعی می کنید دوباره مذاکره کنید.

اگر هنوز نتوانستید به بهای دلخواه خود برسید ممکن است آنچه می خواهید واقع بینانه نباشد و نمایندگی در واقع معامله خوبی به شما پیشنهاد داده باشد. اما اگر می دانید که معامله بهتری به شما بدهکار است ماشین خود را در جای دیگری بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *