پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

محاسبه قیمت خودرو کارکرده همراه کارشناسی

محاسبه قیمت خودرو کارکرده همراه کارشناسی :تشخیص و تعیین قیمت خودرو صفر تقریبا رنج ثابتی دارد که می توان در سایت های فروش خودرو نیز به آن دسترسی پیدا کرد. اما وقتی بحث از خودرو کارکرده به میان می آید جریان کاملا متفاوت می باشد.

پارامتر های مختلفی در تعیین ارزش واقعی و قیمت منصفانه خودرو های کارکرده دخیل می باشد که هر کدام به نوبه خود می تواند بسیار مهم تلقی شود. از جمله مهم ترین این موارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سال تولید

خودرو تولید شده هر اندازه که بروز باشد دارای کارکرد کمتر، کیفیت بالاتر و در برخی مواقع دارای آپشن های بیشتری است. در نتیجه دو خودرو با یک سال اختلاف تولید و در صورت کارکرد یکسان قیمت های متفاوتی دارند.

  • وضعیت بدنه و رنگ

شاید در نگاه اول این امر فقط جنبه زیبایی داشته باشد که بدنه خودرو رنگ شده یا رنگ فابریک کارخانه است. اما جریان کاملا متفاوت است. آنچه اهمیت تعیین رنگ خودرو را پر رنگ تر می کند تشخیص چپه و تصادفی بودن ماشین از این طریق است. در نتیجه خودرو های دور رنگ قیمت پایین تری نسبت به خودرو های رنگ نشده با سن یکسان دارند.

  • وضعیت موتور و فنی دستگاه

مهم ترین انتظاری که خریدار از خودرو مورد نظر دارد کارکرد صحیح آن است. در نتیجه افراد به هیچ عنوان پول پرداخت نمی کند که ساعت ها جلوی در مکانیکی ها کشیک بدهند. به بیان دیگر خودرو هایی که وضعیت فنی سالمی ندارند با قیمت پایین معامله می شوند. البته تشخیص کلیه این موارد توسط کارشناسان خبره و متخصص انجام می پذیرد که در حرفه خود دارای مهارت بالاتری باشند.

تعیین قیمت خودرو کارشناسی شده با تابش خودرو

تابش خودرو

خرید و فروش خودرو همواره یک چالش مهم برای خریدار و فروشنده است. چرا که خریدار به دنبال خرید خودرو با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت است. و در این میان فروشنده تمایل دارد ماشین خود را به بهترین قیمت ممکن به فروش برساند. در نتیجه زنجیره ای در این میان باید وجود داشته باشد تا خریداری و فروشنده بتوانند با خیال راحت تری به هم اعتماد داشته و خرید و فروش برد بردی داشته باشند. این زنجیره نامرئی، مراکز کارشناسی خودرو است.

در مرکز کارشناسی خودرو مورد نظر را به طور کامل بررسی کرده و قیمت کارشناسی آن را تعیین می کنند. یکی از مهم ترین حسن های این روش برای هر دو طرف معامله ایجاد حس اعتماد به هم می باشد. در نتیجه دو طرف اطمینان حاصل می کنند که با منصفانه ترین قیمت معامله را جوش داده اند.

تعیین قیمت خودرو کارشناسی شده به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است. این شرایط با اطمینان از صحت گفته های فروشنده امکان پذیر است. و کارشناسان در بخش های مربوطه قیمت کارشناسی آن را تعیین می کنند. مرکز کارشناسی خودرو تابش خودرو یکی از معتبر ترین این مراکز در سطح کشور است. این مرکز در شهر تهران واقع شده است اما کلیه عزیزان می توانند از خدمات آنلاین این مرکز نیز بهره مند شوند.

قیمت ماشین دست دوم ارزان

اگر به دنبال خرید خودرو هستید اما امکان پرداخت قیمت صفر آن را ندارید ماشین های دست دوم و کارکرده با وضعیت سالم بهترین گزینه می باشند. این در صورتی است که برخی افراد به علت کارکرده بوده از خرید این خودرو ها صرف نظر می کنند  چرا که از کیفیت و قیمت آن اطمینان حاصل نمی کنند.

مناسب ترین گزینه برای این گونه افراد خرید خودرو های کارشناسی شده می باشد. کارشناسی خودرو یک مراحل انتخابی است که بنا به درخواست خریدار یا فروشنده انجام می شود تا جدا از قیمت منصفانه خودرو وضعیت سلامتی خودرو نیز تعیین شود.

خرید و محاسبه قیمت خودرو کارکرده با بهترین قیمت

مرکز تابش خودرو این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا بتوانند از شرایط بازار خرید و فروش خودرو در سراسر کشور اطلاع پیدا کنند. این مرکز به علت ارتباط با معتبر ترین بنگاه های معامله خودرو در سطح کشور و همچنین دارا بودن کارشناسان خبره و کار کشته توانسته است بستری مناسب برای مشتریان خود فراهم نماید. که بتوانند در کمترین زمان خودرو مورد نظر را با منصفانه ترین قیمت بفروشند و یا بخریند.

همکاران ما در طول هفته در این مرکز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. برای خرید و فروش خودرو مورد نظرتان همین الان می توانید از طریق کارشناسان ما اقدام نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *