پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

محاسبه آنلاین قیمت کارشناسی خودرو

محاسبه آنلاین قیمت کارشناسی خودرو برای تعیین قیمت دقیق و منصفانه خودرو بهترین گزینه مراجعه به مراکز کارشناسی تعیین قیمت می باشد که مخصوصا در تعیین قیمت خودرو های کارکرده توصیه می شود.

تخمین قیمت دقیق خودرو بالاخص در خودرو های دست دوم یک چالش مهم برای خریداران و فروشندگان می باشد. به نوعی که فروشنده به دنبال فروش دستگاه خود به بالاترین قیمت ممکن و خریدار خواهان خرید آن به مناسب ترین قیمت می باشد. با این اوصاف عادلانه ترین روش خرید و فروش به قیمت کارشناسی شده است. اما وقتی سخن از قیمت کارشناسی خودرو به میان می آید

منظور این است که خودرو مورد نظر توسط افراد متخصص در این حوزه به کمک ابزار آلات و دستگاه های دقیق بدنه و بخش فنی و کارکرد خودرو را مورد بررسی قرار می دهند. در این بررسی ها میزان سلامت خودرو تعیین می شود و در پایان کارشناسی قیمت منصفانه آن تعیین می شود. با این که مراجعه به کارشناس برای تعیین قیمت خودرو مخصوصا در خرید و فروش خودرو های کارکرده بسیار اهمیت دارد.

 

محاسبه آنلاین قیمت کارشناسی خودرو
محاسبه آنلاین قیمت کارشناسی خودرو

 

لذا مراجعه به این مراکز کاملا اختیاری می باشد و خریدار یا فروشنده طبق خواست خود این کار را انجام می دهد. هزینه ای که در قبال کارشناسی خودرو از مراجعه کننده دریافت می شود در مقابل خدماتی که دریافت می کند مبلغ ناچیزی می باشد اما اطمینان خاطر و اعتماد را بین فروشنده و خریدار ایجاد می کند.

تعیین قیمت خودرو به صورت آنلاین

با اینکه برای تعیین دقیق قیمت خودرو بهتر است خودرو مورد نظر در مراکز مربوطه از لحاظ کلیه پارامتر های تاثیر گذار مورد بررسی قرار گیرد. با این وجود امروزه با استفاده از هوش مصنوعی می توان به این فرایند تسریع بخشید. به نوعی شما در هر مکان و زمانی باشید  می توانید با وارد کردن اطلاعات صحیح خودرو مورد نظر در سامانه های مربوطه قیمت آن را براورد کنید.

مهم ترین مواردی که در این زمینه باید بدانید مواردی از قبیل:

  • مدل و سال ساخت
  • وضعیت رنگ و بدنه
  • میزان کارکرد به کیلومتر

می باشد که در سامانه وارد می شود. اما مهم ترین مسئله در این نوع کارشناسی این است که تخمین قیمت به این روش تا چه اندازه قابل اعتماد می تواند باشد؟! دقت این روش تعیین قیمت به صحت اطلاعات وارده می باشد. به نوعی که اگر اطلاعات وارده صحیح باشد تا حدودی این روش تعیین قیمت درست می باشد اما برای قیمت دقیق آن باید از ابزار آلات حساس  در این زمینه بهره گرفت.

تعیین قیمت خودرو به صورت آنلاین
محاسبه آنلاین قیمت کارشناسی خودرو

بهترین مرکز کارشناسی قیمت خودرو در تهران

اگر ساکن تهران و حومه هستید و به دنبال مرکزی مطمئن و تخصصی در جهت تعیین قیمت خودرو های وارداتی و داخلی می گردید تابش خودرو می توان یکی از گزینه های پیشنهادی ما به شما باشد. این مرکز یکی از مراکز تخصصی همراه با کارشناسان خبره و کاردان به کمک دستگاه های با دقت بالا خودرو مورد نظر را بررسی نموده و تعیین قیمت می کند.

این خدمات در مرکز و یا در محل مشتری انجام می شود. در نتیجه اگر امکان مراجعه به مرکز را ندارید در اسرع وقت کارشناسان ما با حضور در محل می توانند خودرو مورد نظر را تعیین قیمت نمایند.

جدا از این موارد سامانه تعیین قیمت خودرو به صورت آنلاین نیز در هفت روز هفته در این مرکز انجام می شود. برای این منظور می توانید وارد سایت تابش خودرو شده و با وارد کردن اطلاعات دقیق و درست قیمت کارشناسی شده آن را به دست آورید.

خرید و فروش خودرو های کارشناسی شده

خودرو های کارشناسی شده و تعیین قیمت کارشناسی آن نسبت به دیگر خودرو ها خرید و فروش بالایی دارند. علت این امر ایجاد حس اعتماد بین خریدار و فروشنده است. یکی از مراکزی می توانید انواع مدل خودرو ها را به همراه لیست قیمت کارشناسی شده آن ها مشاهده نمایید تابش خودرو می باشد.

با مراجعه به سایت تابش خودرو با ورود به بخش مربوطه می توانید خودرو مورد نظرتان را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. همچنین افراد می توانند خودرو خود را در کمترین زمان توسط این مرکز به فروش برسانند.

  • سرعت عمل بالا
  • تعیین قیمت منصفانه و دقیق
  • دسترسی به مراکز مختلف در سراسر کشور

از مهم ترین مزیت های خرید و فروش توسط تابش خودرو می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *