ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

قیمت محصولات ایران خودرو کارخانه و بازار

قیمت محصولات ایران خودرو کارخانه و بازار چگونه است؟ ایران خودرو یکی از دو کارخانه بزرگ ماشین سازی در کشور می باشد که سالانه سهم قابل ملاحظه ای از نیاز بازار خودرو را تامین می کند. محصولات تولید شده در این کارخانه علاوه بر تامین نیاز بازار کشور به دیگر کشور های همسایه نیز صادر می شود.

قیمت متناسب با کیفیت آن در کنار بالا بودن جمعیت جوان کشور باعث شده است که روز به روز میزان تقاضا بر عرضه پیشی بگیرد. در نتیجه این ناهماهنگی باعث اختلاف قیمت خودرو در کارخانه و بازار های آزاد گردیده است. چرا که میزان تولید کمتر از تقاضای مردم به خرید خودرو می باشد.

بر این اساس و به علت اختلاف فاحش بین قیمت ها در کارخانه و بازار های آزاد اصولا افرادی که امکان خرید خودرو از کارخانه را ندارد به خرید خودرو های دست دوم و کار کرده با قیمت پایین تر روی می آورند. با اینکه قیمت این خودرو بسیار مناسب تر از نمونه های صفر می باشد. اما اگر خودرو دچار مشکلات فنی و ایرادات اصلی باشد می تواند هزینه هنگفتی را بر دوش خریدار بیاندازد. لذا با خرید هوشمندانه و پرداخت قیمت منصفانه و کارشناسی شده می توان این احتمالات را به حداقل رساند.

قیمت محصولات ایران خودرو کارخانه و بازار
قیمت محصولات ایران خودرو کارخانه و بازار

قیمت محصولات ایران خودرو کارکرده

همان گونه که در بخش قبل اشاره کردیم قیمت ها در بازار آزاد نسبت به کارخانه گران تر می باشد. این در صورتی است که رنج قیمت آن ها در دیگر مراکز فروش تقریبا ثابت است. در نتیجه اگر قصد خرید خودرو صفر از بنگاه ها و نمایشگاه را دارید در کلیه این مراکز قیمت ها تقریبا رنج ثابتی دارند.

اما تعیین قیمت خودرو های کارکرده به همین سادگی انجام نمی شود. خودروی تولید شده جدا از مدل و سال تولیدی با پارامتر های مختلفی قیمت گذاری می شود. در اصل برای تعیین قیمت خودرو کارکرده بدنه و بخش های فنی و موتوری خودرو را باید بررسی نمود. این نوع قیمت گذاری ها توسط کارشناسان متخصص امر انجام می شود.

اما هیچ اجباری از سمت سازمان های دولتی برای تعیین قیمت کارشناسی خودرو وجود ندارد. و این خود متقاضی است که می تواند فروشنده یا خریدار باشد که انتخاب می کند خودرو خود را به مراکز کارشناسی خودرو ببرد یا خیر.

چرا قیمت کارشناسی در خرید و فروش خودرو مهم می باشد؟

فروشندگان ماشین همواره دوست دارند ماشین خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروشند. در مقابل خریدار به دنبال خرید خودرویی می باشد که به نسبت قیمت آن کیفیت مناسب تری داشته باشد. در این میان حلقه گم شده بین خریدار و فروشنده مراکز تشخیص قیمت کارشناسی خودرو می باشند. ایجاد این مراکز حس اعتماد متقابل را بین خریدار و فروشنده ایجاد نمود و باعث شد خودرو مورد نظر به منصفانه ترین قیمت و سریع تر به فروش برسد.

در این مراکز کارشناسان به کمک ابزار هایی تخصصی خودرو مورد نظر را بررسی نموده و قیمت گذاری می کنند.

خرید محصولات ایران خودرو به قیمت کارشناسی

اگر شما نیز من جمله مشتریانی می باشید که همواره بی گدار به آب نمی زنید مسلما در خرید خودرو نیز هوشمندانه عمل می کنید. خرید خودرو هایی با قیمت کارشناسی شده یک امتیاز برای طرفین معامله است. چرا که با پرداخت هزینه اندک کارشناسی می توانند با اطمینان خاطر خودرو مورد نظر را خرید و فروش نمایید. در این میان اگر شما نیز به دنبال خرید انواع خودرو های داخلی و خارجی از جمله محصولات ایران خودرو با مناسب ترین قیمت هستید می توانید به سایت تابش خودرو مراجعه نمایید.

با ورود به سامانه تابش خودرو لیست قیمت به همراه کلیه اطلاعات لازم انواع خودرو آورده شده است. با مراجعه به این بخش می توانید مناسب ترین خودرو را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب نمایید. کارشناسی های انجام شده توسط این مرکز با دقت بالا و کاملا اصولی می باشد لذا با اطمینان خاطر می توانید ثبت خرید نمایید.

همچنین اگر قصد خرید و فروش خودرو دیگر را دارید می توانید از طریق تابش خودرو اقدام نمایید. این مرکز به علت ارتباط با دیگر مراکز معتبر در سراسر کشور می تواند خودرو مورد نیاز شما را در اسرع وقت خرید و فروش نماید. برای ارتباط با کارشناسان ما در بخش های مربوطه و همچنین کارشناسی قیمت خودرو در محل می توانید در هفت روز هفته با بخش های مربوطه در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.