پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

قیمت خودرو کارخانه و بازار امروز چقدر است؟

قیمت خودرو کارخانه و بازار امروز چقدر است؟ قیمت خودرو به خاطر پارامتر هایی از جمله تورم در مواد اولیه، هزینه های تمام شده بخش تولید، دستمزد نیروی انسانی تولید کننده و… در نوسان است. جدا از این موارد قیمت ها در بازار و کارخانه با اختلافات فاحشی عرضه می شوند.

همچون دیگر کالاها خودرو نیز در کارخانه با قیمت پایین نسبت به بازار های آزاد خرید و فروش می شود. این اختلاف قیمت متقاضیان را ترغیب می کند که اگر خواستار خرید خودرو صفر باشند از طریق کارخانه اقدام نمایند. با این وجود به علت تقاضای بالا و عرضه کم تر امکان خرید برای کلیه متقاضیان فراهم نمی باشد.

در نتیجه دولت برای ایجاد فرصت برابر بین متقاضیا قرعه کشی برگزار می کند. افرادی می توانند در این قرعه کشی ها شرکت نمایند باید به نام خود دارای خودرو نبوده و گواهی رانندگی داشته باشند. اما عزیزانی که متقاضی خرید خودرو از بازار های آزاد هستند. می توانند با پرداخت قیمت رایج در بازار، خودرو مورد نظر را خریداری نمایند.

خودرو های صفر در نمایشگاه های سراسر کشور با اندکی اختلاف قیمت نسبت به هم معامله می شود. خریدار می تواند با بررسی مدل دلخواه و مقایسه قیمت ها از میان چندین مرکز مناسب ترین آن را انتخاب نماید. همچنین یکی از مطمئن ترین روش خرید خودرو صفر و کارکرده از میان کلیه مراکز فروش در سطح کشور انتخاب مرکزی مطمئن می باشد.

خرید خودرو صفر با پایین ترین قیمت

اگر خواستار خرید خودرو با مناسب ترین قیمت بازار هستید ما تابش خودرو را معرفی می کنیم. اما چرا تابش خودرو؟! تابش خودرو یکی از معتبر ترین مراکز کارشناسی و خرید و فروش خودرو در سطح کشور است. قدمت و سابقه درخشان این مرکز گواه محکمی بر اعتماد مشتریان و ایجاد مشتری وفادار این مرکز می باشد. این مرکز به علت ارتباط با کلیه معتبر ترین مراکز خرید و فروش در کشور این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کنند تا خودرو مورد نظر مشتری را با صحت از سلامت و با قیمت کارشناسی شده در اختیار متقاضی قرار دهند.

اگر به دنبال خرید خودرو از تابش خودرو هستید می توانید بدون پرداخت هزینه مازاد بهترین مدل خودرو مورد نظر را با قیمت کارشناسی خریداری کنید. شاید برای شما نیز جای سوال باشد که آیا خودرو صفر نیاز به کارشناسی دارد؟! در جواب باید بگوییم بله، همیشه این احتمال وجود دارد که خودرو صفر در طی مراحل تولید و حمل و نقل دچار ایرادات جزئی و یا مهم شده باشد.

در این موارد احتمال دارد فروشنده برای فروش خودرو به قیمت صفر از بیان ایراد آن خودداری نماید. این در صورتی است که می توان با بررسی کارشناسانه توسط کارشناسان مربوطه از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نمود.

قیمت خودرو کارخانه و بازار امروز

قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا در کارخانه و بازار

شرکت خودرو سازی سایپا و ایران خودرو دو نمونه از بزرگترین شرکت های تولید کننده خودرو سواری در کشور می باشند. سالانه انواع نمونه از خودرو ها توسط این دو شرکت تولید و به بازار تزریق می شود. اختلاف قیمت این خودرو ها در کارخانه و بازار های آزاد بسته به نوع مدل خودرو متفاوت است. با توجه به اینکه قیمت کارخانه ای و به تبع آن قیمت خودرو ها در بازار های آزاد در حال نوسان می باشد. لذا قیمت ها در سایت درج نشده است.

کلیه عزیزان می توانند برای اطلاع از قیمت روز انواع مدل خودرو های موجود در بازار از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در بخش فروش تابش خودرو در ارتباط باشند.

قیمت خودرو سایپا در بازار آزاد

پیش بینی قیمت انواع خودرو داخلی و خارجی

قیمت خودرو در بازار ایران با رنج صعودی قابل توجهی در حال افزایش است. این افزایش ها عمدتا به خاطر افزایش قیمت جهانی فولاد و آهن و همچنین افزایش حقوق نیروی انسانی می باشد. هر چند در برهه ای از زمان شاهد افت حداقلی قیمت ها بوده ایم اما این شکاف به سرعت پر شده و دوباره روند صعودی پیش گرفته اند.

در نتیجه اگر قصد خرید خودرو صفر و کارکرده خارجی و داخلی را دارید بهترین زمان برای خرید و اقدام کردن است. شما می توانید در هر زمانی بهترین خودرو مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت ها از طریق مرکز تابش خودرو ثبت سفارش نمایید.

کارشناسان ما در طول روز هفته آماده ارائه خدمات در جهت:

  • خرید و فروش خودرو
  • خدمات کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو

به شما هم میهنان عزیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *