پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

قیمت خودرو های وارداتی کارکرده

قیمت خودرو های وارداتی کارکرده به دنبال گرایش افراد در ایران به خرید خودرو های لوکس و خارجی دولت اجازه ورود خودرو های خارجی به داخل کشور را تصویب کرد. با این حال به دنبال این قانون و برای تنظیم بازار خودرو سقف خاصی و شرایط خاصی برای این واردات در نظر گرفته شده است.

در نتیجه عزیزانی که خواهان خرید خودرو های خارجی هستند می توانند خودرو مد نظر خود را از نمایندگی های معتبر تهیه نمایند. این در صورتی است که خرید خودرو های صفر خارجی با توجه به افزایش قیمت دلار و افزایش تعرفه واردات مبلغ قابل توجهی می باشد

در نتیجه برای این منظور دو راه حل پیش روی خریدار قرار می گیرد:

  • خرید خودرو های دست دوم باکیفیت
  • خرید خودرو های صفر ارزان قیمت

قیمت خودرو های وارداتی کارکرده

از آنجایی که برای اقتصادی تر کردن قیمت خودرو در کشور های اروپایی برخی آپشن های ایمنی و استانداردی خودرو را حذف می کنند لذا این گونه خودرو هر چند از سمت سازمان استاندارد ملی ایران رد می شود. اما در صورت ورود به کشور نیز خرید و فروش آن توصیه نمی شود. برای این منظور می توان با خرید خودرو دست دوم و کارکرده خودرو های لوکس هزینه ها را به شکل قابل توجهی کاهش داد.

لذا از آنجایی که قطعات و سرویس دهی خودرو های خارجی در صورت بروز مشکلات رایج که در هر خودرویی اتفاق می افتد اندکی مشکل می باشد. سعی کنید خودرو هایی مدل جدید و سالم از نظر فنی تهیه نمایید.

مرکز کارشناسی خودرو های وارداتی

افرادی که قصد خرید خودرو های کارکرده را دارند اولین توصیه ما به آن ها مراجعه به کارشناس می باشد. این قضیه در هنگام خرید خودرو های خارجی نیز کاملا صادق است. خودرو های خارجی به علت داشتن قیمت بالاتر و تعمیر سخت تر به علت کم پیدا بودن قطعات فابریک در کشور باید به صورت کاملا دقیق کارشناسی شوند تا هر گونه عیب و ایراد آن نمایان شود.

مرکز کارشناسی خودرو های وارداتی

یکی از معتبر ترین مراکزی که می توانید خودرو مورد نظر را به لحاظ بدنه و فنی مورد کارشناسی قرار دهید مرکز تخصصی تابش خودرو است. در این مرکز کلیه خودرو های داخلی و خارجی با دستگاه های حساس و دقیق به کمک افراد خبره مورد بررسی قرار می گیرند. در پایان نیز برگه کارشناسی به مشتری داده می شود که صحت و سلامت خودرو در آن ذکر شده است.

هزینه کارشناسی خودرو های خارجی

اگر به منظور کارشناسی خودرو خود به یکی از مراکز کارشناسی مراجعه نمایید کارشناسان در ازای دریافت هزینه ای با دقت کامل این کار را برایتان انجام می دهد. این هزینه در قبال خدماتی که ارائه می شود بسیار ناچیز می باشد چرا که در صورت داشتن ایراد ناپیدا در خودرو هزینه هنگفتی بر دوش خریدار باقی می ماند. تعرفه کلی برای هزینه کارشناسی خودرو در نظر گرفته می شود.

به بیان دیگر هر چقدر خودرو مد روز تر، گران قیمت تر باشد با توجه به زمانی که برای آن صرف می شود هزینه کارشناسی آن نیز نسبتا بالا است. در نتیجه به صورت کلی می توان گفت هزینه کارشناسی خودرو های داخلی پایین تر از خودرو های خارجی می باشد.

مرکز خرید و فروش خودرو های وارداتی با قیمت کارشناسی

اگر قصد خرید خودرو خارجی را دارید بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما تابش خودرو می باشد. تابش خودرو خدمات خود را به صورت آنلاین و حضوری ارائه می کند. در نتیجه کلیه مشتریان در هر کجای کشور که باشند می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

برای این منظور می توانید وارد سامانه تابش خودرو شده و لیست کامل خودرو های داخلی و خارجی را به همراه اطلاعات کلی و قیمت کارشناسی شده آن ها را مطالعه نمایید و در صورت تایید ثبت خرید نمایید. کلیه خودرو های قرار گرفته در سایت به همراه قیمت کارشناسی شده و با منصفانه ترین قیمت می باشد.

در نتیجه با اطمینان خاطر می توانید خرید نمایید. همچنین عزیزانی که قصد فروش خودرو خود را دارند می توانند از طریق تابش خودرو در اسرع وقت خودرو مناسب ترین مشتری را پیدا نمایید.

محدوده قیمتی خودرو های وارداتی جدید

این روز ها اخباری مبنی بر آزاد سازی دوباره خودرو های وارداتی بر سر زبان ها افتاده است. به نوعی که می توان از یک طرف امید وار بود که ورود این خودرو ها می تواند قیمت خودرو های داخلی را تا حدودی کاهش دهد اما از طرف دیگر سقف واردات و هزینه مالیات اعمال شده بر این خودرو ها تا حدودی این مسیر را مسدود می کند برای اطلاع از قیمت روز انواع خودرو های داخلی و خارجی با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *