پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

قیمت خودرو سایپا در بازار آزاد

قیمت خودرو سایپا در بازار آزاد ایران به علت نوسانات فولاد و متریال اولیه و همچنین بالا رفتن حقوق نیروی انسانی با روند افزایشی مواجه می باشد.

سایپا و ایران خودرو دو شرکت بزرگ خودروسازی فعال در کشور می باشند که سالانه چندین دستگاه خودرو تولید و به بازار تزریق می کنند.

با این وجود همواره میزان تقاضا بر عرضه پیشی می گیرد و متقاضیان در صف خودرو در هر زمانی قابل توجه است. اصلی ترین این میزان تقاضا برای خرید خودرو صفر از کارخانه قیمت مناسب آن به نسبت بازار های آزاد می باشد.

افراد برای حاشیه سود بیشتر در هنگام خرید خودرو های صفر ترجیج می دهند از کارخانه خریداری نمایند. جدا از خودرو های صفر قیمت خودرو های کارکرده نیز در مراکز مختلف با قیمت های متنوع عرضه می شود.

اصلی ترین پارامتر های تعیین کننده خودرو های کارکرده در مراکز مختلف: سال تولید، تصادفی بودن آن، سلامتی بدنه و فنی موتور و… می باشد که این موارد توسط کارشناسان مربوطه تعییین می شود.

در نتیجه اگر خواهان خرید خودرو دست دوم هستید. برای اطلاع از قیمت دقیق آن باید کیفیت بدنه و فنی و کارکرد آن را به صورت کامل بررسی نمایید.

اما در مواردی ایرادات کلی خودرو توسط فروشنده برای فروش رفتن سریع خودرو مورد نظر با قیمت مناسب بیان نمی شود. لذا توصیه به کلیه خریداران توصیه می شود همواره خودرو کارشناسی شده تهیه نمایند.

قیمت خودرو سایپا در بازار آزاد

لیست قیمت روز خودرو داخلی

همان گونه که اشاره شد قیمت خودرو با توجه به نوسانات هزینه تولید در حال تغییر صعودی می باشد. در نتیجه اگر می خواهید اطلاعات دقیق از قیمت روز انواع خودرو های صفر و کارکرده بدست آورید از مراکز معتبر استعلام بگیرید.

خودرو های صفر رنج قیمتی تقریبا ثابتی دارند و این در صورتی است که صرفا به خاطر سال تولید یک خودرو کارکرده نمی توان بدون کارشناسی قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت. جدا از افت مدل عواملی بر این قیمت گذاری تاثیر گذار می باشند که سلامتی خودرو را تعریف می کنند.

در نتیجه بهترین کار قبل از تعیین قیمت نهایی یک خودرو کارکرده مراجعه به کارشناس خبره و متخصص در این زمینه می باشد تا کلیه بخش های داخلی و ظاهری خودرو مورد نظر را بررسی و تعیین قیمت نماید. از جمله یکی از معتبر ترین این مراکز، مرکز تخصصی تابش خودرو می باشد.

در این مرکز جدا از استعلام قیمت آزاد انواع خودرو های داخلی و خارجی می توانید:

  • خودرو مورد نیاز خود را در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.
  • می توانید خودرو خود را با مناسب ترین قیمت به فروش برسانید.
  • قبل از اقدام به خرید و فروش و خودرو ماشین مورد نظر را از نظر فنی و بدنه کارشناسی نمایید.

مرکز خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده شرکت سایپا و قیمت خودرو سایپا در بازار آزاد

اگر متقاضیان خرید و فروش خودرو های داخلی شرکت خودرو سازی سایپا هستید. ما شرکت تابش خودرو را پیشنهاد می کنیم. اما چرا تابش خودرو؟!

تست کیفیت خودرو های کارکرده یکی از مهم ترین دغدغه های متقاضیان خرید خودرو می باشد. در این میان با توجه به مواردی که در بخش های قبل نیز به آن اشاره شد ضرورت کارشناسی آن بسیار حائز اهمیت است.

اما از آنجایی که اکثر فروشندگان برای فروش راحت تر خودرو خود و یا عدم آگاهی، از بیان عیوب خودرو خودداری می کنند. بهترین گزینه مراجعه به کارشناس معتبر می باشد.

کارشناسی خودرو برای خریدار و فروشنده هر چند اجباری ندارد اما اطمینان خاطر را در خریدار و فروشنده ایجاد می کند. در مرکز تابش خودرو کارشناسی انواع خودرو های صفر و کارکرده توسط تیم خبره و ابزار الات دقیق انجام می شود. دقت، سرعت عمل و قیمت مناسب در این مرکز باعث شده است
این مرکز بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

بهترین مرکز کارشناسی در هنگام خرید انواع خودرو

خرید خودرو

 

در هنگام خرید انواع خودرو تهیه برگه کارشناسی یک گام مثبت برای شما می تواند باشد. چرا که در این برگه کلیه اطلاعات مربوط به سلامت و کارکرد خودرو بررسی و نوشته می شود. از جمله مواردی که در برگه کارشناسی به آن اشاره می شود شامل موارد زیر است:

  • تست دیاگ
  • بررسی دور رنگ و بدنه خودرو
  • تست کارکرد و کیلومتر شمار خودرو
  • بررسی وضعیت فنی و وضعیت موتور
  • تست رانندگی

هر کدام از این موارد شامل بخش های مجزا می باشند که سلامت خودرو شما را تعیین می کند. در مرکز تابش خودرو کلیه این موارد با نهایت دقت و ظرافت توسط کارشناسان خبره انجام می پذیرد. کلیه عزیزان می توانند برای ارتباط با بخش های مربوطه از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *