پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

فروش خودرو هیوندا توسان

فروش خودرو هیوندا توسان :با توجه به بازار پر فراز و نشیب خودرو و بی ثباتی قیمت ها حتی کارشناسان و فروشندگان خودرو  نیز این روز ها به شدت سردرگم هستند. در این بین فروش خودروهای وارداتی که تولید داخل نیستند با قیمت های نجومی و غیر قابل باور بسیار باب شده و متقاضیان خرید این نوع خودروها اکثرا در یک مزایده صاحب خودرویی که می‌خواهند می‌ شوند. با این حال خودرو هیوندا توسان یکی از آن خودرو هایی است که بسیار پرطرفدار بوده و کسی به نجومی بودن یا نبودن قیمت آن کاری ندارد. ما در تابش خودرو مطلبی درباره شرایط فروش خودرو هیوندا توسان و دیگر مطالب مربوط به آن اشاره کرده ایم‌.

بیشتر بخوانید: قیمت خودرو کارکرده

فروش خودرو هیوندا توسان
فروش خودرو هیوندا توسان

واردات هیوندا توسان

در سال‌ های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ خودرو هیوندا توسان وارد ایران شد و به سرعت بین مصرف کنندگان خودرو های خارجی به محبوبیت رسید اما در همان زمان یکسری از خودرو های تولید شرکت ایران خودرو نیز با هیوندا توسان رقابت میکردند که از بین آنها می‌توان به ویتارا اشاره کرد؛ البته این خودرو در مقابل هیوندا ضعف هایی نیز داشت که موجب برتری هیوندا از لحاظ کیفیت و قدرت می شد. این خودرو هم اکنون در سطح جهانی تولید نمی‌شود اما با این حال وارد کنندگان یا فروشندگان خودرو هیوندا توسان در بازار خودرو ایران فعالیت دارند. و فروش خودرو هیوندا توسان بسیار روی بورس است.

بیشتر بخوانید: خرید و فروش خودرو

ویژگی های خودرو هیوندا توسان

این خودرو تولید برند هیوندا است و نخستین بار در سال ۲۰۰۴ به بازار آمد. موتور آن ۲۷۰۰ سی سی است که البته آن دست از تولیدات این خودرو که در سال ۲۰۱۱ وارد ایران شد پیشرانه ۲,۴ لیتری داشتند و به نسبت آپدیت شده بودند. البته این خودرو شباهت زیادی به خودرو هیوندای سانتافه دارد و افرادی را که توانایی خرید خودرو هیوندای سانتافه نداشتند را صاحب خودرو هیوندا کرد.

فروش خودرو هیوندا توسان

فروش خودرو هیوندا توسان

این خودرو هنوز هم جزو خودرو های تاپ بازار به حساب می‌آید و فروش و عرضه آن در بازار همچنان ادامه دارد با این حال افرادی هستند که قیمت های بسیار نجومی برای فروش این خودرو در نظر می‌گیرند و به همین خاطر هر کسی توانایی خرید ندارد. شما هم اگر قصد فروش خودرو هیوندا توسان خود را دارید؛ بهتر است فروش آن را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا متضرر نشوید‌.

همچنین در نظر داشته باشید که خودروهای وارداتی در بازار خودرو ایران بسیار پر طرفدار هستند و به همین خاطر خیلی خوب به فروش میروند.  اما با این حال یکسری از عوامل هستند که در فروش خودرو های وارداتی اهمیت دارند و از جمله آنها می‌توانیم به پلمپ بودن موتور خودرو، نداشتن خط و خش و برند تولید کننده اشاره کرد؛ در ادامه شرح مختصری از این بابت برای شما آماده کرده ایم :

پلمپ بودن موتور خودرو

پلمپ بودن موتور یا به اصطلاح دست نخورده بودن لوازم موتوری به این معنا است که هیچ یک از قطعات خودرو تعویض نشده و همان قطعات فابریک روی آن نصب شده باشند. اگر هر یک از قطعات تعویض شوند یا تعمیر شوند از ارزش خودرو کاسته می‌شود.

نداشتن خط و خش

نداشتن خط و خش نیز به این معنا است که بدنه خودرو هیچ گونه رنگ خوردگی یا تصادف نداشته باشد و از لحاظ کارشناسی نیز کاملا بدون رنگ باشد. در صورتی که خودرو بدون رنگ باشد، به قیمت بالایی به فروش می‌رود. می‌توانید از طریق ارتباط با کارشناسان تابش خودرو از نحوه ارزیابی و تایید خودرو پیش از فروش اطلاع پیدا کنید.

برند تولید کننده

برند تولید کننده خودرو همان کمپانی است که خودرو را تولید کرده است. به طور مثال برند خودرو هیوندا توسان، هیوندا است. برند خودرو از آن لحاظ اهمیت دارد که نشان دهنده کیفیت خودرو تولیدی و قیمت آن است.

بیشتر بخوانید: مرکز تشخیص رنگ خودرو

فروش خودرو هیوندا توسان
فروش خودرو هیوندا توسان

سخن پایانی

پیش از فروش خودرو خود حتما سعی کنید از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید تا با بررسی ماشینِ شما برگه سبز آن را ارائه دهد و در صورتی که خودرو مشکلی داشت در برگه کارشناسی ثبت شود. با این کار قیمت دقیق خودرو مشخص می‌شود و می‌توانید آن را در بازار آزاد به شخصه بفروشید. اگر نیاز به خدمات کارشناسی خودرو دارید میتوانید با کارشناسان تابش خودرو در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *