ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

فروش خودرو فوری با مناسب ترین قیمت

 

خرید و فروش خودرو فوری ماشین در بازار ایران که یکی از بزرگترین بازار های معاملاتی به شمار می رود و عرضه و تقاضای آن همیشه دارای رونق بوده است.

این در صورتی است که بزرگترین شرکت های خودروسازی ایران از جمله سایپا و ایران خودرو در جهت رغبت افراد به خرید خودرو های صفر با ایجاد آپشن های جدید در خودرو های موجود در بازار و همچنین ثبت نام خرید با قیمت بسیار مناسب تر از بازار این بازار را همواره گرم نگه داشته اند.

فروش خودرو فوری با مناسب ترین قیمت
فروش خودرو فوری

با این وجود هر چند بازار خودرو توانسته است طیف گسترده ای از افراد را درگیر خود کند، اما هستند بسیاری از خانوار های ایرانی که فاقد خودرو می باشند.

با اینکه خودرو وسیله ای تقریبا گران محسوب می شود و با وضع اقتصادی و تورم در بازار به راحتی نمی توان برای خرید آن اقدام نمود با این حال نبود آن نیز تا حدودی می تواند باعث ایجاد اختلال در روند عادی زندگی شود. در نتیجه افرادی که امکان خرید خودرو صفر مورد نظر خود را ندارند می توانند از خودرو های کارکرده و دست دوم سالم استفاده نمایند.

خرید خودرو های دست دوم می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که:

  • امکان خرید خودرو صفر را ندارند
  • افراد مبتدی که مهارت کافی در رانندگی را ندارند
  • افرادی که رانندگی های پرخطری را در جاده ها دارند و مجبورند مدت ها در جاده های داخل و خارج شهر سپری کنند.

اگر شما نیز خواهان خرید خودرو دست دوم با بهترین قیمت و ماسب ترین کیفیت هستید این مقاله را از دست ندهید.

در هنگام خرید خودرو دست دوم به چه مواردی باید توجه کرد؟

در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت صفر کیلومتری خودرو های داخلی و خارجی خرید خودرو های دست دوم به لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشد.

خودرو های کارکرده برای مصرف کنندگان و همچنین برای سرمایه گذاری بهترین گزینه است چرا که همواره مشتری ثابت خود را دارد. اما مسئله اینجاست که اگر در خرید آن دقت کافی را نداشته باشید ملزم به پرداخت خسارات زیادی خواهید بود. در نتیجه قبل از اقدام به خرید باید از خود بپرسید که کدام خودرو کارکرده بهتر است؟

فروش خودرو فوری با مناسب ترین قیمت
فروش خودرو فوری

خودرو کارکرده باید به لحاظ مشخصاتی از قبیل:

  • سال تولید
  • مسافت طی شده یا کارکرد واقعی خودرو به کیلومتر
  • کارشناسی رنگ بدنه
  • قسمت های ضربه خودره خودرو و تصادفات
  • وضعیت موتور و گیربکس ها
  • سلامت بخش های داخلی و سیم پیچی خودرو

و… مورد بررسی قرار گیرد.

از آنجایی که امکان بررسی تک تک این موارد توسط افراد عادی و به صورت اصولی تقریبا امکان پذیر نمی باشد. لذا بهترین گزینه در انتخاب و خرید خودرو های دست دوم نشان دادن آن به کارشناسان و متخصصین این امر در مرکز کارشناسی خودرو می باشد.

در این مراکز متخصصان با کمک دستگاه هایی با حساسیت بالا کلیه بخش های مورد نظر خودرو را مورد بررسی قرار داده و وضعیت سلامتی آن را گزارش می کنند.

بهترین زمان برای خرید خودرو دست دوم چه زمانی است؟

با اینکه قیمت خودرو در بازار فعلی ایران با رنج قابل ملاحظه ای در حال افزایش است و همواره توصیه می شود هر موقع قصد خرید دارید برای خرید اقدام نمایید. لذا برخی زمان ها هستند که به لحاظ کارشناسی بهترین زمان برای خرید خودرو کارکرده محسوب می شوند.

بعد از تعطیلات عید

این زمان یکی از زمان های طلایی خرید خودرو است. چرا که افراد قبل از عید برای راحتی در تردد های خود خودرو مورد نظر را سرویس دهی کرده اند. همچنین این زمان به لحاظ اینکه خرید و فروش خودرو کاهش پیدا می کند، در نتیجه افرادی که فروش فوری دارند و یا پول لازم هستند تمایل دارند با قیمتی اندکی بالا پایین خودرو خود را بفروش برسانند. شما همواره این نکته را در نظر داشته باشید که افزایش عرضه و تقاضا قیمت ها را افزایش می دهد.

زمانی که خودرو جدید با بازار عرضه می شود

با ورود خودرو صفر به بازار افراد زیادی سعر در فروش خودرو فعلی و خرید خودرو صفر دارند. و این یک فرصت ویژه برای خریداران این خودرو ها می باشد.

مرکز تخصصی فروش خودرو فوری و دست دوم با بهترین قیمت

از جمله معتبر ترین مراکزی که می توانید انواع خودرو های دست دوم را با قیمت کارشناسی شده تهیه کنید تابش خودرو می باشد. این مرکز در تهران واقع شده است، اما به سراسر ایران ارائه خدمات 24 ساعته دارد.

کلیه مشتریان گرامی از سراسر کشور می توانند وارد سایت تابش خودرو شده و لیست کامل خودرو های کارشناسی را با قیمت ها مطالعه نمایند و در صورت تمایل ثبت خرید نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.