پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

سریعترین روش فروش خودرو دست دوم با بالا ترین قیمت

سریعترین روش فروش خودرو دست دوم با بالا ترین قیمت چیست؟ خودرو از جمله اقلامی است که بازار گرمی در ایران دارد و خرید و فروش خودرو همواره یکی از بزرگترین بازار های کشور را در دست می گیرد. به دنبال استقبال مردم از این بازار گرم بنگاه های معاملاتی و مراکز مرتبط با این امر برای ارائه خدمات راحت تر به افراد در اقساء نقاط کشور ایجاد شدند.

 • نمایشگاه های خرید و فروش ماشین
 • سایت های مرتب با خرید و فروش خودرو
 • مراکز کارشناسی خودرو
 • مراز تشخیص رنگ خودرو
 • مراکز تعیین قیمت خودرو

از جمله این مراکز می باشند که به نوعی در حوزه خودرو فعالیت دارند. در نتیجه افرادی که قصد خرید و فروش خودرو را داشته باشند بدون شک گذری به این مراکز خواهند انداخت. در این مقاله به طور کلی به بهترین روش های خرید و فروش خودرو دست دوم و کارکرده پرداخت شده است. در نتیجه اگر شما نیز از جمله همراهانی هستید که قصد خرید و یا فروش خودرو کارکرده را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

قیمت کارشناسی شده خودرو چیست؟

یک قانون ثابت همواره بین خریدار و فروشنده خودرو وجود دارد و آن این است که فروشنده همواره دوست دارد خودرو خود را به بالاترین قیمت بفروشد و خریدار به دنبال خرید خودرویی با پایین ترین قیمت بازار می گردد.

در نتیجه خریدار و فروشنده همواره باید در معامله به یکدیگر اعتماد کنند تا معامله جوش بخورد. حلقه گم شده ای که حس اعتماد را بین خریدار و فروشنده ایجاد می کند، مرکز کارشناسی تعیین قیمت خودرو می باشد. در این مراکز خودرو را به لحاظ پارامتر هایی از جمله:

 • سلامت بدنه و رنگ خودرو
 • سال تولید و مدل خودرو
 • میزان کارکرد
 • تعداد تصادفات و تعویض اتاق
 • پلمپ بودن موتور
 • وضعیت فنی و کارکرد ماشین

 

مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند و در آخر قیمت منصفانه و کارشاسی شده آن را بیان می کنند. با این کار خریدار از شفافیت معامله اطمینان حاصل می کند و با اطمینان خاطر معامله را انجام می دهد. فروشنده نیز می تواند خودرو خود را با مناسب ترین قیمت و به سرعت بفروش برساند.

راهنمای خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده

عزیزانی که قصد خرید و فروش خودرو را دارند همواره توصیه می کنیم خودرو کارشناسی شده تهیه نمایند. چرا هوشمندانه ترین گزینه در خرید خودرو های صفر و کارکرده می باشد. علت این امر این است که در برخی مواقع فروشنده به علت فروش خودرو خود با قیمت بالاتر و یا عدم آگاهی از ایرادات داخلی خودرو از بیان عیوب آن خودداری می کند.

لذا با مراجعه به مراکز کارشناسی می توان از صحت و سلامت خودرو اطمینان حاصل کرد. در این میان یکی از بهترین مراکزی که همواره می توانید برای خرید انواع خودرو صفر و کارکرده داخلی و خارجی به آن مراجعه نمایید مرکز تخصصی تابش خودرو می باشد. این مرکز علاوه بر این که یک مرکز کارشناسی تخصصی خودرو می باشد در حوزه خرید و فروش خودرو نیز فعالیت دارد.

به نوعی که با ورود به سایت تابش خودرو می توانید علاوه بر بازدید از خودرو های در معرض فروش به همراه اطلاعات کلی و لیست قیمت ها، درخواست خرید خودرو با اطلاعات مد نظر را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی گسترده با مراکز معتبر سراسر کشور در اسرع وقت می توانند  بهترین خودرو را با توجه به بودجه و سلیقه شما معرفی نمایند.

سریعترین روش فروش خودرو
سریعترین روش فروش خودرو

سریعترین روش فروش خودرو آنلاین با بالاترین قیمت

یکی از مطمئن ترین راه هایی که می توانید برای فروش خود انتخاب کنید روش فروش آنلاین خودرو زیر نظر بهترین کارشناسان مربوطه می باشد. به بیان دیگر کارشناسان در بخش های مربوطه خودرو را آنالیز کرده و قیمت کارشناسی شده آن را اعلام می کنند.

با قرارگیری این خودرو در سایت به قیمت کارشناسی شده افراد از سراسر کشور می توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. در حقیقت شما در هر موقع از شبانه روز می توانید برای خودرو خود مشتری پیدا کنید و ثبت فروش نمایید.

فروش خودرو آنلاین
سریعترین روش فروش خودرو

اطلاعات وارد شده در سایت معتبر و قیمت کارشناسی آن همواره باعث فروش بهتر و سریع تر خودرو شما می شود. در این میان همکاران ما در سامانه تابش خودرو در خدمت شما هستند تا خدمات فوق را با بهترین کیفیت ارائه نمایند. برای ارتباط با این مرکز می توانید از طریق راه های ارتباطی که در این بخش اشاره شده با مرکز در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *