ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

سایت تخصصی خرید و فروش خودرو

سایت تخصصی خرید و فروش خودرو :اگر معامله گر ماشین هستید و یا می خواهید برای مصرف شخصی ماشینی متناسب با قیمت مد نظر خریداری کنید و یا خودرو خود را با مناسب ترین قیمت بفروشید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

بازار خرید و فروش خودرو بازار روبه روشدید است و علاوه بر مردم عادی بنگاه های معاملاتی زیادی دارد. رغبت مردم به تعویض خودرو با مدل های بالاتر و بروز تر باعث شده است که نمایشگاه های زیادی در سطح مختلف شهر ها ایجاد شود.

هدف از ایجاد این مراکز ارائه خدمات راحت تر و بهتر به مردم می باشد. تا افراد بتوانند در کمترین زمان خودرو خود را بفروشند و یا ماشین مد نظر خود را بخرند. این خدمات خیلی بهینه می شود اگر بتوانیم به سرعت این عمل نیز بیافزاییم.

امروزه فضای اینترنت بستری امن را برای صاحبان مشاغل و کاربران شخصی ایجاد کرده است تا افراد در هر زمان و مکانی بتوانند محصول مورد نظر را خرید و فروش کنند. و یا خدمات مد نظر را دریافت نمایند.

در این میان کارشناسان تابش خودرو بر آن شدند تا با راه اندازی سیستم اینترنتی و سایت تخصصی بتوانند
گامی در جهت خدمت رسانی به متقاضیان خود انجام دهند.

سایت خرید و فروش خودروی صفر

سایت تخصصی خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده

خودرو های صفر در بازار به نسبت خرید مستقیم از کارخانه با قیمت های بالاتری معامله می شوند. با این حال عرضه خودرو در کارخانه کمتر بوده و این امر باعث رغبت افراد به خرید از بازار های آزاد می باشد.

با اینکه این خودرو ها قیمت تقریبا مشخصی دارند با این وجود در مراکز مختلف با قیمت های متنوعی خرید و فروش می شود. اما تعیین قیمت در خودرو های کارکرده به این راحتی امکان پذیر نمی باشد.

چرا که موارد مختلفی بر قیمت گذاری آن دخیل می باشد که توسط کارشناس تعیین می شود. اگر شما نیز خواهان خرید خودرو صفر با مناسب ترین قیمت بازار هستید؟!

و یا می خواهید خودرو خود را با قیمت کارشناسی و کاملا منصفانه خرید و فروش کنید  می توانید توسط سایت تابش خودرو معامله نمایید. در این سایت کلیه متقاضیان می توانند اطلاعات ماشین درخواستی و مورد معامله را وارد کنند تا کارشناسان ما در اسرع وقت از طریق ارتباط با مراکز خرید و فروش سراسر کشور بتوانند متقاضی خرید و فروش را به هم متصل کنند. همچنین می توانید قبل از اقدام به خرید به صورت آنلاین و یا حضوری قیمت کارشناسی خودرو را بفهمید و با برآورد قیمت پیشنهادی انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

تعیین قیمت خودرو به صورت آنلاین

همان گونه که در بخش قبل نیز به آن اشاره کردیم تعیین قیمت در خودرو های دست دوم به موارد مختلفی وابسته است. از جمله مهم ترین این موارد می توان به پارامتر های زیر اشاره نمود:

  • دور رنگ بودن خودرو
  • سال تولید
  • وضعیت بدنه و موتور
  • میزان کارکرد خودرو
  • تصادفی بودن خودرو
  • وضعیت فنی موتور

خرید و فروش خودرو آنلاین

تشخیص و بررسی کلیه این موارد توسط افراد عادی تا حدودی غیر ممکن می باشد. چرا که تشخیص آن جدا از ابزار آلات خاص به تخصص و مهارت بالایی نیازمند است. کارشناسان ما در بخش های مختلف تابش خودرو آماده ارائه خدمات فوق به مشتریان گرامی می باشند.

در این مرکز کلیه مراحل به وسیله دستگاه هایی با دقت اندازه گیری بالا و توسط کارشناسان خبره انجام می پذیرد. همچنین یکی از بخش های تخصصی که در این مرکز انجام می شود تعیین قیمت خودرو است. هزینه تعیین قیمت خودرو به عهده خریدار و یا فروشنده به نا به درخواست هر کدام قابل انجام می باشد. همچنین افراد می توانند از طریق آنلاین نیز خودرو خود را کارشناسی نموده و تعیین قیمت نمایند.

مراحل خرید و فروش خودرو در تابش خودرو

اگر قصد خرید و یا فروش خودرو صفر و کارکرده خود را دارید می توانید از طریق مراحل زیر اقدام نمایید. در ابتدا وارد سایت شده و به یکی از بخش های فروش خودرو و یا خرید وارد شوید. در مرحله دوم اطلاعات خودو درخواستی و یا ماشین مورد فروش خود را به دقت وارد نموده و ثبت درخواست نمایید. کارشناسان فروش ما در تابش خودرو با بررسی های انجام شده در اسرع وقت اطلاعات ثبت شده شما را به اشتراک می گذارند. این مرکز از طریق ارتباط موثر در کمترین زمان برای خودرو شما از سراسر کشور مناسب ترین مشتری و متقاضی فروش را پیدا می کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.