ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیر

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

سامانه فروش آنلاین خودرو

ساده ترین راه برای فروش خودرو شما تجارت آن هنگام خرید کالای جدید یا فروش آن به یک سرویس خرید اتومبیل است اما این کمترین قیمت را برای شما خواهد داشت .

با فرض اینکه می توانید یک خریدار پیدا کنید ، می توانید با فروش خصوصی پول بیشتری کسب کنید ، اما به این راحتی نخواهد بود .

قبل از تبلیغ فروش خودرو ، آماده سازی آن برای فروش ضروری است اگر می خواهید سریع آن را بفروشید و بهترین قیمت را بدست آورید ، نحوه ارائه ، شرایط مکانیکی و تاریخچه خدمات همه می تواند تفاوت ایجاد کند .

درون و بیرون آن را باید تمیز کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید .

آسیب جزئی نقاشی یا مشکل مکانیکی را تعمیر کنید .

شما باید حق فروش آن را داشته باشید .

وسیله نقلیه باید مطابق با توضیحات شما باشد .

نکاتی درباره فروش خودرو :

قیمت

قیمت واقعی اتومبیل خود را به ویژه اگر می خواهید فروش سریع داشته باشید ، مناسب قیمت گذاری کنید .

قیمت خودروهای مشابه را در مجلات تبلیغاتی طبقه بندی شده محبوب یا آنلاین بررسی کنید .

ادعاها

ادعا های دروغین یا بی پروا نداشته باشید .

مواظب باشید که چگونه تبلیغ خود را بیان می کنید ، جملاتی مانند “اولین بار خرید می کنند” هیچ کس را قانع نمی کند .

حقایق

اتومبیل را تا حد امکان دقیق و صحیح توصیف کنید .

در آگهی های تبلیغاتی ، به واقعیت هایی توجه کنید که برای خریداران بالقوه علاقه مند باشد .

توجه داشته باشید که سارقان ممکن است با شما تظاهر کنند که خریدار بالقوه هستند . اگر جزئیات مربوط به ماشین مانند شماره VIN را از طریق تلفن به آن ها بدهید یا جزئیات شخصی را به اشتراک بگذارید ، می توانند از این اطلاعات سو استفاده کنند .

خریداران اصلی خوشحال خواهند شد که بیایند و خودرو را مشاهده کنند و جزئیات خودرو را برای خود بررسی کنند .

وضعیت

وضعیت خودرو را به طور واضح در آگهی ها و درج دریافت بیان کنید .

هنگامی که توافق کردید که بفروشید ، اطلاعات مورد نظر را دریافت کنید .

اسناد

از همه اسناد و تاریخچه ها استفاده کنید که شامل گواهینامه ها و سوابق خودرو و خدمات می باشد .

به خریداران اجازه ندهید که از اسناد وسایل نقلیه کپی یا عکس بگیرند .

رسید های خود را برای هر کار انجام شده در حالی که متعلق به خودرو هستید انجام دهید .

فراموش نکنید که هنگام فروش خودرو ، کلیه اسناد مربوطه را تحویل بگیرید .

تست رانندگی

در هنگام فروش خودرو ، اطلاعات تماس خریدار را در نظر بگیرید تا ماشین را ببرید و مشاهده و آزمایش کند و نام ، آدرس و شماره تلفن را فرد خریدار را نیز کنترل کنید . یک خریدار واقعی خوشحال خواهد شد و می فهمد اگر با شما تماس بگیرد تا ترتیب را تأیید کند و شماره داده شده را بررسی کند .

اگر می خواهید تست رانندگی خودرو را انجام دهید ، از خریدار بخواهید که گواهینامه رانندگی خود را به شما نشان دهد .

اصرار کنید که خریدار برای دیدن خودرو به آدرس مورد نظر شما بیاید . یک خریدار واقعی از انجام این کار خوشحال خواهد شد .

بررسی کنید که خریدار برای تست رانندگی خودرو بیمه شده است . بیمه خود شما ممکن است شما را تحت پوشش قرار دهد .

قربانی سرقت خودرو نشوید .

همیشه خریداران آینده نگر را در تست رانندگی همراهی کنید .

اگر صندلی ها را به طور جزئی تغییر می دهید ، کلیدها را با خود ببرید و هنگام بازگشت به ماشین آن ها را تحویل بگیرید .

اعلام وصول

ارائه رسید دریافت شده به عنوان دیده شده بر حقوق قانونی خریدار تأثیر نمی گذارد و ماشین باید در هر دوره توضیحی که به صورت کتبی یا شفاهی به شما داده می شود مطابقت داشته باشد .

شما نمی توانید از یک رسید “فروخته شده همانطور که دیده می شود” استفاده کنید تا این احتمال وجود داشته باشد که خودرو از نظر برخی از نظر غیرقابل اعتماد باشد .

پرداخت وجه

ترتیب پرداخت پول نقد در بانک خود را در نظر بگیرید . نقل و انتقال بانکی امن ترین روش پرداخت است . به کسی اجازه ندهید که ماشین شما را از آنجا دور کند ، تا زمانی که رضایت کامل دریافت کرده باشید .

به لطف سیستم “پرداخت آنی” این روزها نقل و انتقالات بانکی سریعتر شده است . مشتریان می توانند هر روز و از طریق تلفن یا از طریق بانکداری آنلاین پرداخت هایشان را انجام دهند .

جایی که پول توسط شخص ثالث به نمایندگی از اشخاص معامله گر نگهداری می شود ، راهی مطمئن برای دریافت پرداخت برای یک وسیله نقلیه است ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که شرکت قانونی باشد .

اگر یک چک به شما داده شده است ، صبر کنید تا قبل از تحویل و فروش خودرو ، آن را در بانک نقد کنید .

10 نکته مهم برای فروش خودرو

در اینجا 10 نکته مهم برای کمک به شما در فروش خودرو و بهترین قیمت ممکن برای وسیله نقلیه ارائه شده است .

1. درک ارزش ماشین

همه ما اتومبیل های خود را دوست داریم و بسیاری از ما فکر می کنیم خودرو ما “ویژه” است . واقعیت این است که قیمت خودرو توسط بازار تعیین شده است ، آن ها کالایی بسیار شبیه به هر چیز دیگری هستند و با یافتن این که چه مدل خاصی ارزش دارد ، اکنون توسط وب سایت های ارزیابی اتومبیل و ابزار آنلاین ارزیابی اتومبیل بزرگراه آسان شده است .

ارزش خودروی خاص شما تحت تأثیر مواردی از قبیل سن ، مسافت پیموده شده ، شرایط و تاریخ خدمات است .

2. برای ماشین خود ارزش قائل شوید

دریافت ایده از ارزش خودروی شما آسان تر و سریعتر از همیشه است . برای تصویر کامل ، توصیه می کنیم از سایت و شرکت تابش خودرو برای این مورد کمک بگیرید تا به خوبی شما را راهنمایی کنند .

برای تصویر کامل ، می توانید حتی به چند نمایندگی محلی خودرو مراجعه کنید تا ببینید چه چیزی به شما ارائه می دهند . ارزیابی شما بسته به اینکه چه کسی آن را خریداری می کند و به همین دلیل بسیار متغیر است .

3. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مهم است

از خود بپرسید که چقدر به سرعت ، راحتی و قیمت فروش نهایی اهمیت می دهید . آیا به دنبال فروش ماشین خود هستید یا در حال فروش بیشترین درآمد برای فروش هستید ؟

اگر تمام وقت دنیا را دارید که بالاترین قیمت ممکن را بدست آورید ، فروش خصوصی در سایت هایی اینترنتی بهترین شرط است . اما شما باید برای فروش طولانی مدت آماده باشید و ماشین را به چندین خریدار نشان دهید .

اگر فقط می خواهید اتومبیل خود را سریع بفروشید و حاضر باشید کمی از قیمت نهایی قربانی کنید تا زحمتی را برطرف کنید ، یک سایت خرید اتومبیل انتخاب کنید که مبلغ نقدی را پرداخت کند یا بخشی از آن را برای ماشین جدید شما در نمایندگی مبادله کند .

4. مسیر فروش خود را عاقلانه انتخاب کنید

اگر می خواهید بصورت خصوصی بفروشید ، ممکن است انتهای فوقانی مورد نظر را واکشی کنید ، اما هیچ تضمینی برای وقوع فروش وجود ندارد . همچنین باید با خریدارانی که به خانه شما می آیند برخورد کنید و بارگیری و سرپرستی در حال انجام این امر می تواند به دنبال داشته باشد .

با یک وب سایت خرید آنلاین اتومبیل ، اگر اتومبیل شما به طور دقیق توصیف شود ، فروش معمولاً تضمین می شود و در صورت رزرو بلیط برای روز بعد ، پول می تواند در حساب بانکی شما باشد .

مقدار ارزش در مقابل سرعت را محاسبه کنید و بر اساس آنچه برای شما مهم است گزینه مناسب را انتخاب کنید و واقع بین باشید .

5. معاملات فروش خودرو را بصورت آنلاین مقایسه کنید

اگر تصمیم دارید اتومبیل خود را بصورت آنلاین بفروشید ، قبل از تصمیم گیری حتماً مطلع شوید و گزینه های مختلف خود را در نظر بگیرید . در حالی که هم اکنون چندین خریدار آنلاین بزرگ وجود دارد ، تفاوت های قابل توجهی بین این خدمات وجود دارد .

تابش خودرو می تواند با یک جستجوی واحد به شما در مقایسه چندین خریدار آنلاین اتومبیل در یک مکان کمک کند . ما به شما امکان می دهیم فوراً از تابش خودرو ، گروه خرید و فروش خودرو ، بهترین خریدار خودرو و موارد دیگر مطلع شوید . می توانید با مراجعه به صفحه اصلی ما ، پیشنهادات را از این موارد و موارد دیگر مقایسه کنید .

6. موتور خود را آماده کنید

اطمینان حاصل کنید که ماشین شما به بهترین وجه ممکن به دنبال است تا از خریداران احتمالی در آخرین لحظه قیمت خودداری کند . این ایده خوبی است که روزی که می فروشید و هرگونه مشکل جزئی ، ماشین شما را شسته و تمیز کند ، داخل و خارج شود .

7. آماده مذاکره باشید

اطمینان حاصل کنید که خریدار آینده نگر خود را که مسلحانه با تحقیق درمورد ارزش اتومبیل شما ملاقات کرده است ، ملاقات کرده اید . ممکن است همیشه کار نکند ، اما اگر خریدار سعی دارد در هنگام بازرسی از اتومبیل ، قیمت را کاهش دهد ، ترس نکنید که مشاجره کنید . به یاد داشته باشید ، تا زمانی که پول برای ماشین شما در حساب بانکی شما نباشد و ماشین شما فروخته شود ، چیزی تمام نشده است!

8. هرگز چک یا مورد مشابه ای را نپذیرید

کلید های خود را تا زمانی که هزینه ماشین خود را پرداخت نکرده اید ، تحویل ندهی د. این امر مربوط به خریداران خصوصی است (کسانی که ممکن است سعی کنند چک را پرداخت کنند یا قول دهند که بعداً پول را انتقال دهند) و فروشندگان ماشین یا خریداران اتومبیل . هر خریدار معتبر متوجه خواهد شد که قبل از مالکیت اتومبیل باید از قبل پرداخت شود .

9. چک لیست برای فروش خودرو شما

داشتن یک کالای اساسی برای تکمیل فروش خودرو و جلوگیری از از دست دادن هرگونه ارزش در دست کلید ها و کاغذ های از دست رفته ضروری است .

اطمینان حاصل کنید که تمام کلیدهای اتومبیل خود (از جمله لوازم یدکی) ، سند خودرو را پیدا کرده اید (لازم است قسمت “مالک جدید” را تحویل دهید) ، به علاوه خدمات و سابقه آن . اگر هیچ یک از این موارد را از دست ندهید ، خریدار یک پرونده خوب برای کاهش قیمت نهایی ارائه شده دارد .

10. اسناد و مدارک را به نام خریدار کنید

حتما باید این نکته را در نظر داشته باشید ک قبل از تحویل کلید و مدارک خودرو به خریدار تمامی مدارک مانند پلاک ، سند و غیره را به نام فرد خریدار نمایید تا از سو استفاده های احتمالی جلوکیری شود .

این نکته بسیار مهم و ضروری می باشد ، پس حتما آن را در ذهن داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تابش خودرو مراجعه نمایید و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *