پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

سامانه خرید خودرو کارشناسی شده

سامانه خرید خودرو کارشناسی شده :اگر این مقاله را برای مطالعه انتخاب کرده اید مسلما به دنبال خرید خودرو با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت هستید. خودرو هایی که روزانه در بازار های سراسر کشور خرید و فروش می شوند می تواند صفر یا کار کرده باشد. هر کدام از این موارد نیز امکان دارد کارشناسی شده باشند و یا بدون کارشناسی خرید و فروش شوند.

خرید خودرو کارشناسی شده این اطمینان را به مشتری می دهد تا از سلامت خودرو مورد نظر اطمینان حاصل نماید. در نتیجه منصفانه ترین قیمت را برای خرید خودرو پرداخت کند. در نتیجه ایجاد حس اعتماد بین خریدار و فروشنده باعث می شود خودروی مورد نظر به راحتی و با مناسب ترین قیمت خرید و فروش شود.

اگر برای شما نیز این سوال پیش آمده که خودرو کارشناسی شده چیست بخش زیر را مطالعه نمایید. منظور از کارشناسی خودرو در اصل بررسی جزء به جزء خودرو مورد نظر به لحاظ بدنه و فنی می باشد. در این روش که در مراکز خاصی توسط کارشناسان مربوطه انجام می شود به کمک دستگاه هایی خودرو را مورد بررسی قرار می دهند. در پایان نیز خودرو مورد نظر تعیین قیمت شده و در معرض فروش قرار می گیرد.

سامانه خرید خودرو کارشناسی شده

لیست قیمت خرید خودرو دست دوم

تعیین قیمت خودرو های صفر تا حدودی بسیار ساده تر از خودرو های کارکرده است. چرا که موارد مختلفی غیر از سال تولید بر قیمت گذاری خودرو موثر می باشند که مهم ترین آن به قرار زیر است:

  • دور رنگ بودن خودرو

رنگ شدن خودرو به نوعی بیانگر تصادفی بودن آن است. خودرو های تصادفی ممکن است دارای عیوب سطحی و یا مشکلات جدی باشند که هزینه نهایی خودرو را کاهش می دهند.

  • میزان کارکرد خودرو

تعیین دقیق کارکرد خودرو حتی خودرو هایی که کیلومتر شمار آن ها دستکاری شده است با کمک دستگاه های خاصی صورت می گیرد. در اصل خودرو هایی که کارکرد بیشتر دارند به نسبت نمونه خودرو هم تراز خود ارزان تر می باشند.

  • وضعیت فنی و موتوری خودرو

خودرو های موتور تعویض شده یا خودرو هایی که روغن ریزی و یا هر نوع ایراد در بخش موتوری دارند قیمت پایین تری دارند.

  • وضعیت لاستیک ها و بیمه

این موارد نیز تا حدودی بر قیمت نهایی خودرو تاثیر گذار می باشند. لذا در هنگام خرید خودرو کارکرده به این موارد توجه نمایید تا جنس ارزان را گران نخرید. تشخیص این موارد در اکثر مواقع برای افراد عادی امکان پذیر نمی باشد.

لذا مراجعه به مراکز کارشناسی مورد اعتماد و یا خرید خودرو کارشناسی شده بهترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید. کلیه عزیزان می توانند برای استعلام قیمت روز انواع خودرو صفر و کارکرده کارشناسی شده از طریق راه های ارتباطی با تابش خودرو در تماس باشند.

مرکز خرید و فروش خودرو در کمترین زمان

عزیزانی که قصد خرید خودرو صفر و کارکرده کارشناسی شده را دارند می توانند از طریق سامانه تابش خودرو اقدام نمایند. کلیه خودرو هایی که توسط این مرکز به فروش می رسند کارشناسی شده و با قیمت واقعی می باشند. همچنین این مرکز از طریق ارتباط با همکاران خود در سراسر کشور بستری امن را برای خریدار و فروشنده ایجاد کرده است.

 

تا در کمترین زمان بتوانند از سراسر کشور مشتری مورد نیاز برای خودرو خود پیدا نموده و یا خودرو مد نظر خود را تهیه نمایند. از جمله دیگر خدماتی که در این مرکز ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد:

  • کارشناسی خودرو صفر
  • کارشناسی خودرو کارکرده
  • تعیین قیمت انواع خودرو صفر و کارکرده
  • تعیین قیمت آنلاین خودرو از سراسر کشور

مراحل ثبت نام در سامانه خرید خودرو کارشناسی شده

اگر قصد خرید خودرو با قیمت مناسب و ملاک های مد نظر را دارید می توانید از طریق تابش خودرو اقدام نمایید. کلیه متقاضیان از سراسر کشور می توانند پس از ورود به سایت در قسمت خرید خوردو لیست مربوط به اطلاعات خودرو مورد نظر را وارد نمایند. اطلاعات وارد شده در سامانه توسط همکاران ما در سامانه های مجاز سراسر کشور قرار داده می شود.

در نتیجه افراد از سراسر کشور که قصد فروش خودرو با مشخصات ذکر شده را داشته باشند می توانند با شما در ارتباط باشند. همچنین می توانید با مراجعه به کارشناسان ما قیمت کارشناسی شده خودرو مورد نظر را نیز بدست آورید. سایت تابش خودرو در 24 ساعت روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *