ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

12 رنگ اتومبیل نمادین

واقعیت این است که طی سال های متمادی ترکیبات مختلف و رنگی مختلفی وجود داشته است ، تعداد معدودی از آن ها به آیکون های کامل اتومبیل رانی تبدیل شده اند ، برای ساخت سازنده اتومبیل که آن ها را ایجاد کرده است . در ادامه با ما همراه باشید با 15 رنگ اتومبیل نمادین .

در حالی که بسیاری از رنگ ها (در صورت وجود) نمی توانند ادعای نگه داشتن شمع برای بهترین آثار برتر را داشته باشند ، تعدادی رنگ وجود دارد که به فرهنگ پاپ خودرو منتقل شده است و این سایه هایی است که ما در اینجا می پوشیم . اگر در بازار خودرو مورد نظر هستید ، رنگ هایی را که مجنون هستید از آن ها غافل شوید .

رنو زرد رنگ

چیزی در مورد رنگ زرد رنو وجود دارد که باعث می شود آنرا از هر رنگ خودروی زرد رنگ دیگر متمایز کند ، حتی آنهایی که سایه های شدیدتر و شفاف تر دارند . شاید زیبایی واقعی این رنگ این باشد که برای سایه زرد ، این همه آشکار یا در واقع شدید نیست .

BMW ، آبی

این یک اختلاف بین این و Nogaro Blue آئودی به وجود آمده بود ، اما رنگ BMW از آنجا که ما به یاد E36 M3 ، شاید بهترین نماینده هنر Estoril Blue بود ، گره خورد . رنگ آبی BMW بسیار عالی است زیرا کار فوق العاده ای برای نشان دادن شجاعت BMW برای طراحی دارد و این به ویژه در مورد اتومبیل های دارای نشان M ، صادق است . آنهایی که دارای چین های تیز ، خطوط روان ، خط های بزرگ ، کوره های بزرگ و انواع مختلف آیرودینامیکی هستند .

هوندا ، سفید

واقعیت این است که وقتی شما یک هوندا با نشان نوع R را می بینید ، تقریباً مطمئناً با این رنگ روبرو خواهد شد و ثابت می کند که این سایه ساده از سفید چقدر واقعی است! این سایه ای است که برای همیشه با رنگ های جنون آور ، بازگرداندن زیاد VTEC و شگفت انگیز B-road-britant بریتانیا همراه خواهد بود . برای رنگی که کمی کسل کننده به نظر می رسد بد نیست و زمزمه کردن آن ، بر روی هر چیز دیگری غیر از هوندا قابل فراموش شدن است .

آئودی ، خاکستری

بیشتر سایه های رنگ اتومبیل نمادین تمایل به خراب شدن دارند ، اما استثنائاتی در این مورد وجود دارد . رنگ خاکستری آئودی نمونه ای از رنگی است که کاملاً به چشم می آید . رنگ اتومبیل نمادین خاکستری ممکن است به همان روشی که بیشتر نوشته های این لیست وجود دارد جالب توجه نباشد ، اما یک آئودی Nardo Grey Audi را در کنار یک سری سوپر اسپرت ها پارک کنید و تماشا کنید که کدام یک از رنگ های اتومبیل بیشترین اظهار نظر را به دست می آورد .

فورد ، سبز

در راستای برخی از رنگ های ماشین های فورد ، رنگ سبز بسیار تهاجمی است ، رنگی که دقیقاً برای کوچک کردن بنفشه نیست و بنابراین برای دستگاه پرخاشگری مانند Mk2 Focus RS مناسب است .

فراری ، روسو کورسا

رنگ روسو کورسا بدون شک نمادین ترین رنگی است که تا به حال برای هر خودرویی اعمال شده است ، به حدی که سفارش دادن فراری به هر رنگ غیر از Rosso Corsa موظف است سوالات بیشماری را در مورد اینکه چرا تصمیم گیری کرده اید ، دعوت کند . خیلی ها می گویند که روسو کورسا تنها کد رنگی است که فراری به راحتی نمی تواند چهره خود را به مشتریان اجازه دهد تا با آن اشتباه بگیرند ، این رنگ به نوعی مقدس است .

شورولت ، نارنجی

کمبود رنگ نمادین در مورد اتومبیل های شورولت وجود ندارد ، که در فروش خودرو موثر می باشد ،به همین دلیل تصمیم گرفتیم تعدادی از بهترین موارد را در این لیست قرار دهیم ، از نارنجی شروع می کنیم . این نام به تنهایی باعث می شود تا از نام های جنت تری که مورد علاقه اکثر خودروسازان اروپایی است ، جدا شود . چه رسد به رشته های گیج کننده نامه ها و اعداد که مورد علاقه ژاپنی ها . رنگ نارنجی شورولت یکی از بهترین رنگ های نمادین در اتومبیل هاست .

دوج ، آهکی

دوج با اوج گرفتن مدل های هیجان انگیزش در اوایل دهه 70 میلادی در برابر افزایش موج فورد موستانگ مبارزه کرد . بسیاری از آن ها با طیف وسیعی از رنگ های بی نظیر به نام “High Impact Line” در اتومبیل های خود شروع کردند .

استون مارتین ، نقره ای

این یکی از آن دسته ترکیبات اتومبیل و رنگی است که حتی آن هایی که وسایل نقلیه را به همان روشی که ماشین لباسشویی انجام می دهند (مثلاً کاربردی و چیز دیگری) مشاهده می کنند ، قادر به شناسایی نخواهند بود . ترکیبی از استون مارتین DB5 و نقاشی نقره ای Birch از لحظه ای که این دو معرفی شدند خیره کننده بود .

پورشه ، قرمز

یک رنگ نمادین اتومبیل قرمز پورشه ، یکی از نمادین ترین تصاویر دهه 1980 است ، به طور معمول با یک یوپی کاملاً چرخ دار! ارتباط با بانكداران شهر تاچر ، كه جدا از هم نیستند ، نگاه یک ررنگ قرمز پورشه هنوز هم سخت است . این رنگ یکی از خاطره انگیزترین رنگ های موجود در جهان است .

سوبارو ، آبی

رنگ آبی سوبارو یکی از ماندگارترین و خاطره انگیزترین رنگ های نمادین در اتومبیل ها می باشد و در زمان معرفی خود با استقبال بسیار گسترده ای مواجه گردید و طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کرد .

VW ، سبز بلوطی

رنگ سبز بلوطی ، رنگ بسیار نادر و جدیدی است و به نظر می رسد که سبز بلوطی متناسب با یک ظاهر طراحی شده با تقاطع Mk2 GTI یک طرفه است . رنگ سبز بلوطی به ندرت در اتومبیل ها استفاده می شود و متقاضی زیادی هم ندارد ، البته شاید به دلیل باشد که این رنگ جدید است و در کمتر اتومبیلی نشانه ای از آن می بینیم و شاید در آینده به یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین رنگ مبدل شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.