پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

راهنمای فروش آنلاین اتومبیل

برای اکثر مردم تجارت هیجان انگیز خرید ماشین با یک کار طاقت فرسا همراه است. بسیاری از خریداران اتومبیل ترجیح می دهند وسیله نقلیه قدیمی خود را به روش های سنتی معامله کنند اما خوانندگان عادی می دانند که ما طرفدار این روش نیستیم. در عوض ما شما را تشویق می کنیم که خودتان آن را بفروشید و یکی از روش های آسان آن فروش آنلاین اتومبیل است.

در این پست ما قصد داریم نکاتی را برای فروش آنلاین خودرو به اشتراک بگذاریم.

چرا ماشین قدیمی نیاز به فروختن دارد

تقریبا همیشه فروش اتومبیل قدیمی خود هنگام خرید چیز جدیدتر منطقی است  مگر اینکه یک انبار یا پارکینگ بزرگ داشته باشید و یا اینکه اگر قصد رانندگی با آن را دارید اتومبیل قدیمی شما به بیمه ، صدور مجوز و نگهداری احتیاج دارد.

هر چقدر هم که به اتومبیل قدیمی خود علاقه داشته باشید ماشین قدیمی باید برود و اما چگونه؟ فروش آنلاین خودرو آسانترین مسیر است. اینجا جایی است که شما آن را به نمایندگی که از آن اتومبیل جدید خود می خرید می فروشید. با این حال این یک مسیر گران قیمت است. ما در یک لحظه دلیل آن را توضیح خواهیم داد.

گزینه دیگر این است که خودتان ماشین خود را بفروشید. این سود بیشتر از تجارت است اما زمان بندی می تواند یک مسئله باشد. اگر می توانید بدون ماشین مدیریت کنید ابتدا بفروشید سپس پیاده روی، دوچرخه سواری، سوار شدن به اتوبوس در هر مکانی که لازم است بروید تا ماشین عالی بعدی را پیدا کنید. رویکرد دیگر این است که ابتدا خرید کنید و سپس بفروشید که این امر کاملا بستگی به بودجه شما دارد.

چرا نباید در اتومبیل خود تجارت کنید

دلیل پیشنهاد نکردن من در این مسیر این است که فروشنده قصد دارد از ماشین شما سود ببرد. او آن را تا آنجا که می تواند ارزانتر از شما خریداری می کند شاید کمی پول برای جبران شرایط در آن بگذارد و آن را به بیشترین میزان ممکن خود بفروشد.

هنگام فروش خودرو خود احتمالاً قیمتی را که نمایندگی می تواند بدست آورید نخواهید داشت. شما امکانات او را ندارید و شاید هم مهارت ماهر او را نداشته باشید اما با این وجود مبلغ قابل توجهی پس انداز می کنید. برخی از خریداران خودرو این قیمت را قیمتی ارزش ارزش پرداخت یک معامله ساده می دانند. این انتخابی است که شما باید انجام دهید اما اغلب یک قیمت سرسام آور است.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که اگر خودرو شما در وضعیت نامناسبی قرار دارد (به معنای زنگ زدگی، خرابی یا در وضعیت مکانیکی نامناسب است) فروشنده ممکن است تمایلی به خرید آن با هر قیمتی نداشته باشد. با تکان دادن سر او ممکن است به شما پیشنهاد دهد که خودتان آن را بفروشید یا در غیر این صورت آن را دور بیندازید. اگر این طور باشد شما قطعاً خودتان هستید.

نحوه فروش آنلاین اتومبیل

امروزه سایت های بسیاری وجود دارد که شما می توانید این کار را انجام دهید مانند وب سایت دیوار و شیپور. یک مزیت این سایت ها این است که آن ها به شما کمک می کنند تا خودرو خود را در قیمت گذاری کنید زیرا می بینید که افراد دیگر از شما برای اتومبیل هایی مانند شما چه می خواهند.

هر سایت کمی متفاوت کار می کند اما به طور کلی شما با دنبال کردن شش مرحله زیر ماشین خود را می فروشید.

6 مرحله برای فروش آنلاین اتومبیل

این فرآیند ساده 6 مرحله ای را دنبال کنید تا اتومبیل خود را سریع به صورت آنلاین بفروشید.

اتومبیل خود را برای فروش آماده کنید

نیازی به درگیر شدن با جزئیات نیست اما همیشه ماشین را بشویید، فضای داخلی را از آشغال و کثیفی ها خالی کنید قبل از اینکه بخواهید آن را بفروشید. اگر می توانید شیشه ها را نیز تمیز کنید زیرا برداشت های اول همیشه مهم هستند.

از وسیله نقلیه خود عکاسی و توصیف کنید

عکس هایی بگیرید که ماشین شما را از هر زاویه نشان دهد. این کار را در یک روز روشن اما ابری و زمانی که رنگ خشک است انجام دهید. سپس چند جمله درباره ی آن بنویسید.

تبلیغات آنلاین قرار دهید

اتومبیل خود را در سایت دیوار یا هر سایت دیگری برای فروش آگهی کنید.

سوالات ورودی میدانی

در صورت ارائه شماره، خریداران احتمالی از طریق تلفن پاسخ خواهند داد. صادقانه به سوالات آن ها پاسخ دهید و موافقت کنید با هر یک از آنها در مکان عمومی که به نظر واقعی علاقه مند هستند ملاقات کنید.

اتومبیل را به خریداران احتمالی نشان دهید

اگر نمی خواهید افرادی که به خانه شما می آیند قرار ملاقات در یک مکان عمومی را ترتیب دهند. به موقع حاضر شوید و اجازه دهید نگاه خوبی به ماشین شما داشته باشند. آماده باشید تا اجازه دهید آن را رانندگی کنند.

معامله را انجام دهید

مذاکره کنید و با یک قیمت مناسب موافقت کنید سپس به یک دفتر ثبت اسناد رسمی بروید تا مدارک را نهایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *