پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

راهنمای خرید ماشین آفرود

اگر شما می خواهید از جاده خارج شوید پس برای شروع به مکان مناسب و ماشین مناسبی نیاز دارید. شاید شما در مورد بهترین نوع وسیله نقلیه برای خارج شدن از جاده مطمئن نباشید یا شاید بعضی از اصطلاحات و عباراتی را که خیلی راحت در بررسی های مختلف کامیون و ماشین آفرود استفاده می شود غرق کنید. همچنین ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا آفرودهای موجود در محل رانندگی شما همان چیزی است که واقعاً نیاز دارید.

در حالی که امروزه اکثر ماشین های آفرود می توانند جاده های خاکی را بپیمایند اما برخی از آن ها توانایی بیشتری نسبت به سایرین دارند. به عنوان مثال جیپ، شورولت و تویوتا انواع مختلفی از مدل های موجود را ارائه می دهند که به طور خاص برای بهبود قابلیت های خارج جاده طراحی شده اند. اینها برای علاقه مندان به ماشین آفرود بسیار مناسب است اما ممکن است برای دیگران بیش از حد باشد. با توجه به قابلیت آفرود راحتی روزمره و هزینه تعادل وجود دارد.

راهنمای ما آنچه را که باید در یک آفرودر جستجو کرد و نکاتی را برای کمک به شما در انتخاب وسیله نقلیه مناسب ارائه می دهد پس با ما همراه باشید.

آنچه باید در مورد ماشین آفرود بدانید

هیچ عاملی وجود ندارد که قدرت خارج از جاده یک وسیله نقلیه را تعیین کند بنابراین اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که برای کارهایی که می خواهید انجام دهید به چه میزان توانایی نیاز دارید. آیا می خواهید برخی از مسیرهای سخت را رد کنید؟ یا آیا شما فقط به چیزی نیاز دارید که در یک سفر کمپینگ گیر نماند؟

چند نکته اساسی وجود دارد که هر وسیله نقلیه با آرزوهای خارج از جاده باید داشته باشد. به طور کلی رانندگی چهار چرخ یا چهار چرخ یک امر ضروری است همانطور که یافتن وسیله نقلیه با فاصله کافی از زمین، بنابراین می تواند از طریق موانع، تپه ها، سنگ ها، گل و لای و نهرها عبور کند بدون اینکه آسیب ببیند. به عنوان یک قانون کلی یک وسیله نقلیه با فاصله 8.5 اینچ یا بیشتر باید بسیار خوب باشد. پس از آن این واقعا به موارد استفاده فردی برمی گردد.

همچنین به درک برخی از زبان های مهم مهم خارج از جاده کمک می کند. اول از همه: تفاوت بین چهار چرخ متحرک و چهار چرخ چیست؟ به طور کلی چهار چرخ متحرک همیشه فعال است و نیرو بر اساس نیاز به هر چهار چرخ می رود. چهار چرخ محرک کمی متفاوت است در حالی که می توانید سیستم را به طور مداوم روشن بگذارید اما چهار چرخ متحرک معمولاً به معنای توانایی سوئیچ به حالت دو چرخ محرک است که نیازی به کشش اضافی ندارید.

بسیاری از ماشین های آفرود های سنتی با چهار چرخ محرک نیز دارای دنده ای چهار بلند یا چهار کم هستند. تغییر به چهار پایین می تواند باعث کشش و کنترل بیشتر هنگام آفرود شود.

همچنین ممکن است اصطلاحاتی مانند زاویه نزدیک شدن، عزیمت و شکست را ببینید. اینها اندازه گیری های وسیله نقلیه هستند که بر چگونگی شیب دار بودن مانعی که وسیله نقلیه شما می تواند بالا برود، پایین بیاید یا عبور کند بدون اینکه تراش سپرهای جلو یا عقب یا زیر آن را تحت تأثیر قرار دهید تأثیر می گذارد. به طور کلی هرچه زاویه بیشتر باشد بهتر است.

در آخر ممکن است بخواهید به پشتیبانی پس از فروش نگاه کنید. شاید شما می خواهید توانایی یک وسیله نقلیه را بهبود ببخشید یا فقط احساس کنید که کمی شخصی تر و منحصر به فرد است. در هر صورت شرکت هایی وجود دارند که به ظاهر تعداد بیشماری از قطعات و لوازم جانبی را ارائه می دهند که می توانند قابلیت آفرود خودرو را بیش از پیش افزایش دهند. چرخ ها و لاستیک های بزرگتر سیستم تعلیق های به روز شده، چراغ های LED و وینچ های نصب شده روی سپر تنها برخی از گزینه های ارائه شده توسط شرکت های شخص ثالث است.

راهنمای SUV آفرود

SUV های امروزی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند: SUV های پایه کامیونی و کراس اوورهای اتومبیل. از آنجایی که دسته قبلی در جاده های خارج از خانه بسیار بیشتر است بیایید به دو مدل محبوب که می توانید بخرید غواصی کنیم.

جیپ Wrangler بدون شک نمادین ترین آفرودر اطراف است. این به لطف فاصله زیاد زمین و دیفرانسیل قفل موجود که باعث کشش بیشتر هنگام رانندگی در زمین های شیب دار و صخره ای می شود روش امتحان شده و واقعی برای خارج شدن از جاده است. Wranglers مدرن تمام ویژگی ها و راحتی موجود را که از یک وسیله نقلیه جدید انتظار دارید را بدون فدا کردن چیزی خارج از جاده بسته بندی می کند.

خرید خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *