پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

راهنمای خرید خودرو در پایان سال

پایان سال می تواند زمان مناسبی برای معامله در مورد یک ماشین جدید یا دست دوم باشد. این موارد بیشتر از این است که فقط در شب سال نو به نمایندگی بروید. دریافت کمترین قیمت ممکن به برنامه ریزی، آماده سازی و برخی اطلاعات داخلی نیاز دارد و به همین دلیل ما در این مقاله به راهنمای خرید خودرو در پایان سال خواهیم پرداخت.

نکته اصلی در خرید خودرو در پایان سال این است که بدانید نمایندگی های فروش چگونه به فروشندگان انگیزه می دهند (و همچنین تولید کنندگان چگونه نمایندگی ها را تحریک می کنند.) با داشتن این دانش می توانید بازدید و خرید خود را برای استفاده بهینه از تخفیف ها، پاداش ها و مشوق ها به وقت خود اختصاص دهید.

چند نکته مهم برای خرید خودرو در پایان سال:

انگیزه نمایندگی برای فروش اتومبیل را بفهمید

فروشندگان خوب به طور طبیعی رقابتی هستند و انگیزه زیادی برای دستیابی به اهداف خود دارند. به همین دلیل است که تولیدکنندگان خودرو برای فروش ماهانه، سه ماهه و سالانه اهداف نمایندگی ها را تعیین می کنند. زدن این اعداد به معنای پاداش و جوایز برای بهترین بازیگران است. به عنوان یک خریدار آگاه خودرو می توانید از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید.

مطمئناً اگر آن ها هنگام رفتن به اهداف خود ضربه زده باشند خوشحال می شوند که ماه آینده برگردید. این یکی از دلایل منتظر ماندن تا آخرین روز سال است.

مراحل خرید ماشین موردنظر خود را زود شروع کنید

در چند هفته اول قبل از تعطیلات، نمایندگی ها به طور معمول پر کارتر می شوند می شوند. آن ها بین تعطیلات و سال نو شلوغ تر از حد معمول هستند زیرا مردم بیکار هستند و وقت خرید ماشین دارند. این باعث می شود که فروشندگان وقت کمتری را برای شما صرف کنند و ممکن است آن ها برای تنظیم رانندگی های آزمایشی بسیار شلوغ باشندقبل از خرید خودرو موردنظر تحقیقات کافی انجام دهید و پیش از موعد جستجو در مورد وسیله نقلیه مناسب را محدود کنید.

در آنچه می خواهید انعطاف پذیر باشید

شما هرگز در خودرویی که در بین مصرف کنندگان محبوب بوده و فروش خوبی داشته باشد خرید زیادی نخواهید کرد. حتی اگر فکر می کنید خیلی گران است به زودی خریدار دیگری نیز حاضر می شود که حاضر است قیمت را بپردازد. اما اگر در مورد داشتن جدیدترین، شیک ترین سوار انتخاب نیستید در پایان سال چانه زنی هایی وجود دارد که باید انجام دهید.

کسب پایین ترین قیمت مطلق معمولاً به معنای استفاده از وسیله نقلیه سال خروجی است تا مدل جدید.

اگر چندین سال قصد دارید ماشین را نگه دارید و دیگر به فکر داشتن جدیدترین مدل یا ویژگی ها نیستید این می تواند گزینه خوبی باشد. با این حال اگر فقط بعد از دو یا سه سال آن را تغییر دهید یک مقدار استهلاک “ضربه” وجود دارد. همچنین احتمالاً تعداد محدودی از گزینه های رنگ و اصلاح را برای انتخاب خواهید داشت.

حتی اگر مدل جدید را می خواهید انعطاف پذیر بودن می تواند نتیجه خوبی داشته باشد. این نمایندگی ممکن است اتومبیل هایی با بسته های اصلاح یا طرح های رنگی داشته باشد که فقط چندان کارایی نداشته اند. وقتی فروشنده احساس می کند شما یک خریدار “ارزشمند” هستید ممکن است به شما پیشنهاد کند این موارد را ببینید. اگر چیزهای زیادی می خواهید خیلی سریع نه بگویید.

خرید اتومبیل خود را بصورت آنلاین انجام دهید

این روزها دیگر نیازی به خرید و فروش نمایندگی های نمایندگی نیست که بدنبال آن ماشین “عالی” می روند و به هر حال پایان سال معمولاً زمان پوسیده ای است.

در عوض در مورد گزینه های خود از راحتی خانه یا محل کار خود بیاموزید. هنگامی که آن را به یک یا چند وسیله نقلیه محدود کردید شروع به جستجو برای دیدن موارد موجود می کنید. اکثر نمایندگی ها حتی موجودی خود را بصورت آنلاین انجام می دهند بنابراین می توانید ببینید آیا وسیله نقلیه دقیق مورد نظر شما را دارند یا خیر.

از چند نمایندگی محلی قیمت دریافت کنید

وقتی فهمیدید چه خودرویی مناسب شماست و موجودی های فروشنده را بررسی کردید وقت آن است که چند قیمت آنلاین درخواست کنید.

این شرکت ها قیمت های اینترنتی را برای شما ارسال می کنند که به طور خودکار شامل هرگونه تخفیف یا مشوق پس گرفتن پول در حال حاضر در بازار است.

فقط وسیله نقلیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از آنها درخواست قیمت کنید. اگر به دنبال خودروی جدید هستید ممکن است بخواهید تخفیف یا مشوق جدیدی برای مدل های خارج شده در نظر بگیرید.

برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت تابش خودرو مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *