پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

خرید خودرو به روش هوشمند

خرید خودرو به روش هوشمند -اتومبیل های جدید این روزها از ایمنی بهتری نسبت به گذشته برخوردار هستند و از فن آوری های پیشرفته تری نسبت به مدل های یک دهه قبل بهره می برند. در ادامه بر معرفی برخی از نکات برای خرید خودرو به روش هوشمند.

آن را در نمایندگی ها ساده نگه دارید.

اگر در نمایندگی اقدام به خرید ماشین می کنید ، به طور همزمان روی یک چیز تمرکز کنید و به فروشندگان زیاد چیزی نگویید. به یاد داشته باشید که این نوعی بازی است .

بنابراین در نمایندگی ، اولین قدم این است که با قیمت خودرو که خریداری می کنید ، شروع کنید . فروشنده در نمایندگی ها غالباً می خواهد بداند که آیا قصد تجارت با یک اتومبیل دیگر را دارید و آیا به دنبال گرفتن وام از طریق نمایندگی هستید یا خیر . شما نباید به این سؤالات پاسخ دهید! این باعث می شود بازی بسیار پیچیده باشد و شما در مقابل جوانب مثبت بازی می کنید . اگر در مورد قیمت خرید بسیار مناسب اتومبیل مذاکره می کنید ، ممکن است نرخ بهره را بالا ببرند تا از این طریق پول بیشتری برای شما بدست آورند یا در تجارت خود وارد بازار شوند .

وقتی قیمت خود را تسویه کردید ، در صورت تمایل می توانید در مورد تجارت صحبت کنید . کمی تحقیق آنلاین می تواند به شما بفهماند که تجارت از نظر توپ طلا چیست .

هیچ افزودنی در نمایندگی خریداری نکنید.

یکی دیگر از نکات مهم برای خرید خودرو به روش هوشمند نخریدن هیچ افزودنی در نمایندگی هاست. اگر شما یک ماشین خریداری کرده اید ، می دانید که چگونه این کار می کند . شما ساعت ها در نمایندگی بوده اید ، خسته شده اید ، قیمتی در نظر گرفته اید ، با تجارت درگیر شده اید و سپس به مدیر امور مالی تحویل داده می شوید .

اینجاست که نمایندگی ها سعی در فروش گارانتی های گسترده ، برنامه های محافظت ، وسیله های محافظت از رنگ ، چیزی به نام بیمه شکاف دارند . نمایندگی ها درآمد زیادی در این زمینه می گیرند و این موارد اغلب اوقات بسیار گران قیمت است و بیشتر مردم تصوری از چگونگی قیمت مناسب ندارند .

بنابراین ، اگر شما در حال خرید یک ماشین جدید هستید ، می توانید آن را در سه سال از قبل خریداری کنید ، درست قبل از اینکه از گارانتی خارج شود . در این مرحله ، اگر می خواهید ضمانت نامه طولانی مدت داشته باشید ، باید با نمایندگی های مختلفی تماس بگیرید و بهترین قیمت را که هر یک می توانید ارائه دهید ، بخواهید .

بیمه شکاف قول می دهد هرگونه شکاف بین قیمت خرید تعویض خودروی تقریباً جدید خود را با یک ماشین کاملاً جدید بپوشاند ، در صورتی که بیمه معمولی شما در صورت تمام شدن اتومبیل ، هزینه تعویض کامل را پرداخت نکند .

مراقب وام های خودروهای بلند مدت باشید.

اکنون یک سوم وام های جدید اتومبیل بیش از شش سال است . این یک روند واقعاً خطرناک است . ما یک داستان کامل داریم که چرا اینگونه است . اما به طور خلاصه ، وام هفت ساله به معنی پرداخت ماهانه کمتری نسبت به وام پنج ساله است . اما همچنین به معنای پرداخت پول بیشتر به سود خواهد بود .

وام های هفت ساله معمولاً نرخ بهره بالاتری نسبت به وام های پنج ساله دارند . شما در سال های اول سود بیشتری را در مقایسه با اصل پول دریافت می کنید .

یک راه بهتر برای این کار ، وام پنج ساله برای یک ماشین جدید است و یک ماشین استفاده شده باید واقعاً فقط برای سه سال آن را تأمین مالی کنید ، یعنی 36 ماه . او می گوید یکی از دلایل معقول این است که اگر ماشین استفاده شده شما خراب شود و ارزش اصلاح نداشته باش به احتمال زیاد تا آن زمان وام را پرداخت کرده اید .

بیش از حد ماشین خریداری نکنید و برای صرفه جویی در هزینه های زیاد ، یک ماشین استفاده شده را در نظر بگیرید!

قانون طلایی این است که تمام هزینه های ماشین شما واقعاً نباید بیش از 20٪ از هزینه خانه شما باشد . کل هزینه های اتومبیل ، از جمله بیمه ، بنزین و تعمیرات است باید بین 10 تا 15 درصد باشد .

اگر یک ماشین جدید با وام پنج ساله در بودجه شما جای نگرفت ، ممکن است تصمیم بگیرید که واقعاً به یک ماشین جدید احتیاج ندارید .

ما در واقع در عصر طلایی اتومبیل های استفاده شده زندگی می کنیم . منظورم این است که قابلیت اطمینان خودروهای استفاده شده این روزها قابل توجه است . رودخانه ای بی پایان از اتومبیل وجود دارد که اجاره نامه های سه ساله را خاموش می کند که از نظر شکل بسیار خوب است . و حتی اتومبیل های قدیمی تر از آن نیز مطمئناً مورد توجه هستند .

یک فروشنده ماهر اذعان می کند که در مورد کدام وسیله نقلیه شما چیزهایی را خریداری می کنید و این ایده خوبی است برای خواندن بررسی ها و رتبه بندی های مربوط به اینکه کدام مارک ها و مدل ها کم و بیش در معرض مشکلات پرهزینه تعمیر هستند .

NPR دارای یک گروه مالی شخصی در فیس بوک به نام پول و زندگی شما است .  بسیاری گفتند که از اینکه چقدر پول دیگران در این گروه است که برای اتومبیل خرج می کنند شوکه شده اند . دو نفر در آنجا گفتند که 40 سال تملک وسایل نقلیه و کل خرید حمل و نقل ما حتی به هزینه یکی از سرمایه های مالی که این افراد در مورد آن صحبت می کنند حتی نمی افزاید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *