پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

خرید آخرین مدل یک خودرو

خرید آخرین مدل یک خودرو در پایان یک سال می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد و یکی از بهترین زمان ها برای خرید یک ماشین جدید است اما تنها در صورتی که شما تحقیق خود را در زمینه خرید اتومبیل انجام دهید و کاملاً آگاهانه وارد مراحل کار شوید. هنگام آماده شدن برای رفتن به نمایندگی نکات زیر می تواند به شما کمک کند.

بدانید چه زمانی باید به خرید ماشین بروید

اول از همه بدانید که هیچ تاریخ خاصی برای تولید آخرین مدل خوردو وجود ندارد زیرا چرخه های تولید یک تولید کننده خودرو می تواند با دیگری متفاوت باشد. این تصور اشتباه را نداشته باشید که پایان سال مدل خودرو مطابق با پایان سال تقویم خواهد بود زیرا این معمولاً چنین نیست.

در عوض بهتر است یک تحقیق مستقل انجام دهید. بهترین روش برای فهمیدن زمان نزدیک شدن به پایان سال مدل تحقیق در مورد تاریخ انتشار مدل سال آینده است.

به عنوان مثال اگر اتومبیلی که به آن علاقه مند هستید تاریخ عرضه مدل جدید خود را برای ماه بهمن اعلام کند احتمالاً در بزرگترین مزیت خرید بعضی از خودروهای جدید باقی مانده از آن مدل در ماه دی خواهید بود.

در بیشتر موارد می توانید انتظار داشته باشید که یک مدل جدید از اواخر پاییز یا اوایل زمستان شروع شود. بسیار نادر است که یک سال مدل جدید در بهار یا تابستان منتشر شود بنابراین حتما تحقیق کنید.

همچنین باید در نظر داشته باشید با نزدیک شدن به پایان سال تخفیف و انگیزه های جدید تولیدکنندگان بزرگتر می شوند. با این حال انتخاب اتومبیل جدید شما نیز محدود خواهد شد. هدف تولید کننده و فروشندگان این است که تمام اتومبیل های باقی مانده از سال قبل فروخته شده و بسیاری را به فروش برسانند.

هنگام خرید آخرین مدل یک خودرو نیازهای خود را در نظر بگیرید

اگرچه ممکن است دانستن اینکه در سال آینده این بار دقیقاً در کجا ایستاده اید غیر ممکن است چه رسد به چندین سال دیگر. پس خوب است که هنگام خرید خودرو  مدل آخر سال به آینده نگاه کنید. به این دلیل که بسته به مدت زمانی که قصد داشتن ماشین را دارید ممکن است ارزش پس انداز خرید یک پس مانده را داشته باشد یا نداشته باشد.

در نتیجه ممکن است با خرید آخرین مدل یک خودرو مقداری پول در وسیله نقلیه خود پس انداز کرده باشید.

قبل از خرید به میزان کافی تحقیق کنید و آماده شوید

اگر به فکر خرید آخرین مدل یک خودرو هستید قبل از مراجعه به نمایندگی وقت خود را برای ارزیابی و تعیین نیازهای خود اختصاص دهید. این بدان معناست که می فهمید با چه نوع بودجه ای کار می کنید و آیا شما نیاز به تنظیم بودجه دارید یا خیر.

اگر قصد دارید برای تأمین مالی اقدام کنید با کنار گذاشتن چه نوع پیش پرداخت راحت هستید؟ اگر مدل ها و مدل های خاصی را در ذهن خود دارید می تواند ایده خوبی باشد که با چند شرکت بیمه اتومبیل مشورت کنید و چند نقل قول بیمه ای دریافت کنید تا بتوانید ایده بهتری راجع به مبلغ پرداختی خود داشته باشید.

همچنین ممکن است بخواهید لیستی از نیازها در مقابل خواسته ها در یک ماشین جدید تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که بیشتر نیازهای خود را با یک ماشین جدید بررسی کنید. اگر به معنای بدست آوردن تمام ویژگی های مورد نظر شما نباشد ممکن است ارزش صرفه جویی در هزینه برای یک وسیله نقلیه مدل آخر سال را نداشته باشد، بنابراین بدانید که چگونه تصمیم بگیرید که در واقع ارزش آن را دارد که کمی بیشتر صرف هزینه کنید کلا مدل سال جدید یا ماشین دیگه.

از مدل های متوقف شده استفاده کنید

تحقیقات آنلاین در مورد اتومبیل به طور کلی به شما خواهد گفت که آیا مدل خاصی از وسیله نقلیه برای سال بعد منقطع شده است یا خیر. اگر قبلاً ذهن خود را روی وسیله نقلیه خاصی تنظیم کرده اید مطمئن شوید که آیا تولید آن ادامه دارد یا خیر.

در غیر اینصورت اگر تقاضای نسبتاً بالایی برای آن وسیله نقلیه وجود داشته باشد در واقع ممکن است هزینه بیشتری نسبت به توقف خودروی خود پرداخت کنید.

از طرف مقابل اگر هنوز یک مدل خاص از اتومبیل را انتخاب کرده اید که در معرض انقضا است می خواهید به سرعت اقدام کنید و تا موجودی کالا موجود است خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *