ساعت کاری از 7:30 الی 20:30

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیر

۰۲۱۴۷۶۲۰۰۶۰

ساعت کاری از از 7:30 الی 20:30

تصورات اشتباه هنگام خرید اتومبیل

هنگام خرید اتومبیل جدید افسانه ها و باورهای غلط زیادی وجود دارد. در اینجا تعدادی از تصورات اشتباه هنگام خرید اتومبیل آورده شده است که می تواند برای شما جالب باشد.

وقتی در بازار خرید یک ماشین جدید هستید بسیاری از دوستان، خانواده و حتی شاید افرادی که به سختی می شناسید سعی می کنند در مورد خرید ماشین به شما مشاوره دهند. اگرچه این ممکن است با نیت خیر باشد اما بسیاری از افسانه ها و باورهای غلط خرید اتومبیل وجود دارد. واقعیت صادقانه این است که برخی از اطلاعاتی که آن ها به شما می دهند ممکن است قدیمی باشد یا اشتباه باشد. بسیاری از مردم تصورات نادرستی از بهترین روش خرید ماشین یا نحوه دستیابی به بهترین معامله دارند که در نهایت می تواند به آن ها آسیب برساند.

دانستی های قبل از خرید خودرو

برای جلوگیری از این تله ها و دست کشیدن از همان اشتباهاتی که بسیاری دیگر مرتکب می شوند مهم است که از تصورات اشتباه هنگام خرید اتومبیل از قبل آگاه باشید. به همین دلیل ما تعدادی از تصورات اشتباه هنگام خرید اتومبیل را که باید درک کنید با شما به اشتراک می گذاریم.

  1. عدم اعلام معامله

وقتی برای اولین بار پا به عرصه معامله می گذارید بسیاری از مردم به دروغ تصور می کنند که اگر اتومبیلی برای تجارت دارند باید این اطلاعات را تا زمان مناسب حفظ کنند. این فقط درست نیست در واقع با اطلاع از فروشنده در مورد تجارت و ارزش بالقوه شما می تواند به شما کمک کند معامله بهتری را با فروشنده انجام دهید.

بسیاری از مردم به قصد بدست آوردن ارزش فروش مجدد خوب اتومبیل می خرند که این کار هوشمندانه ای است. اما هنگام خرید اتومبیل دیگری لازم نیست این واقعیت را مخفی نگه دارید. اگر اوایل به فروشنده بگویید اتومبیلی تهیه کرده اید که می خواهید آن را بفروشید ضرر به معامله نمی رسد.

برای اعلام معامله لازم نیست صبر کنید تا قیمت سنگ تمام شود. قبل از مراجعه به نمایندگی با انجام برخی تحقیقات آنلاین مطمئن باشید که می دانید معامله شما چه ارزشی دارد. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که قیمت مناسب آن را دریافت می کنید.

  1. انتظار تا پایان ماه

به نظر می رسد همیشه تبلیغات بیشتری در تلویزیون و رادیو در مورد معاملات خودروها در اواخر ماه وجود دارد و بسیاری از افراد تصور می كنند كه در آن زمان قیمت ها پایین تر خواهد بود. اما در واقعیت نیازی نیست تا پایان ماه صبر کنید تا یک معامله خوب را بدست آورید.

تولیدکنندگان تمایل دارند قیمت های جدید یا تبلیغات جدید را در ابتدای ماه معرفی کنند و سپس در تمام ماه اجرا می شوند. تنها دلیلی که فکر می کنید فقط در پایان ماه است این است که در این زمان است که نمایندگی ها برای رسیدن به اهداف فروش خود بازاریابی خود را افزایش می دهند.

  1. شما نمی توانید بیرون بروید

یکی دیگر از تصورات اشتباه هنگام خرید اتومبیل این مورد است. این تصور غلط دیگری است که به محض شروع مذاکره با یک نمایندگی موظف به ماندن و پایان معامله هستید اما این کاملاً درست نیست. شما در حال خرید ماشین هستید و بنابراین قدرت تصمیم گیری در مورد زمان پایان دادن به مذاکرات را دارید.

هیچ قانونی وجود ندارد که می گوید شما نمی توانید از نمایندگی خارج شوید، اگر قیمت های پیشنهادی را دوست ندارید یا اگر آماده خرید نیستید. به راحتی می توانید بگویید “نه متشکرم” و دور شوید. نمایندگی احتمالاً می خواهد شما را تحت فشار قرار دهد تا بیشتر بمانید زیرا آن ها می دانند که احتمال فروش آن بیشتر است. اما شما قدرت ترک هر زمان که انتخاب کردید را دارید.

  1. شما نمی توانید یک معامله خوب را فوراً دریافت کنید

مردم دوست دارند در اطراف خرید کنند و به نظر می رسد که آن ها فکر می کنند هرچه بیشتر به نظر برسند احتمال دستیابی به معامله خوب بیشتر است. با این وجود کاملاً امکان پذیر است که وارد اولین نمایندگی لیست خود شوید و اتومبیل جدیدی را که دوست دارید و معامله ای که برای شما مناسب باشد پیدا کنید.

این یکی دیگر از تصورات اشتباه هنگام خرید خودرو است مبنی بر اینکه خرید در بهترین قیمت منجر می شود کاملاً نادرست است. در واقع بسیاری از نمایندگی ها قیمت های مشابه یا بسیار مشابهی را ارائه می دهند بنابراین واقعاً به احتمال زیاد قیمت بهتری را در جای دیگری پیدا نمی کنید. احساس نکنید که در اولین جایی که نگاه می کنید نمی توانید مقدار زیادی کسب کنید. این کاملاً ممکن است و کل تجربه را برای شما بسیار لذت بخش تر می کند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *