پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

ترمیم رنگ خودرو در تهران با کمترین هزینه

ترمیم رنگ خودرو در تهران با کمترین هزینه رنگ خودرو جدا از جنبه زیبایی و براقی که به خودرو می بخشد از قطعات داخلی خودرو در برابر عوامل محیطی و پوسیدگی محافظت می کند. برای همین است که در صورت بروز هر گونه خراش جزئی و مهم روی بدنه باید برای رفع آن اقدام کرد چرا که:

  • وجود خط و خش روی بدنه خودرو باعث افت قیمت خودرو می شود.
  • یکدست و براق نبودن رنگ بدنه باعث کاهش زیبایی ظاهری خودرو می شود.
  • در اثر ماندگاری طولانی مدت خط و خش روی بدنه به مروز باعث پوسیدگی و خسارات به بدنه خودرو می شود.

 

 

ترمیم رنگ خودرو در تهران با کمترین هزینه

 

در نتیجه بهترین گزینه در صورت بروز هر گونه خط و خش در خودرو، ترمیم رنگ خودرو در اولین فرصت می باشد. رنگی که برای خودرو مورد استفاده قرار می گیرد اختصاصی می باشد و نمی توان از هر نوع رنگی برای آن استفاده کرد. مهم ترین مواد تشکیل دهنده رنگ خودرو به قرار زیر می باشد:

حلال

حلالی که در تولید این رنگ ها به کار می رود سیالی رنگ را افزایش می دهد. بدون استفاده از حلال رنگ مورد نظر دارای ویسکوزیت بالایی می باشد که در این صورت نمی تواند به طور یکنواخت و منظم رنگ روی بدنه قرار بگیرد.

پیگمان

پیگمان ها شامل صد رنگ می باشند که حالت پودری دارند.

رزین

موادی است که پیگمان ها را کنار هم نگهداشته و به هم و به بدنه خودرو می چسباند.

ترمیم رنگ خودرو چگونه انجام می شود؟

در ابتدا موادی که برای این منظور باید در اختیار داشته باشید شامل:

  • رنگ بدنه خودرو
  • الکل یا تینر برای تنظیم حلالیت رنگ
  • پولیش
  • اسفنج

برای شروع کار ابتدا محل خراش ها را با آب و صابون شسته و با یک دستمال نخی خشک کنید. پس از خشک شدن کامل اسفنج را به پولیش آغشته کرده و به محل خراش بمالید. این عمل را چندین بار تکرار کنید تا کل سطح را بپوشاند اما توجه داشته باشید که مالش زیاد امکان آسیب به بدنه را افزایش می دهد.

اما اگر این روش را به صورت اصولی انجام دهید می توانید خراش های کوچک را به راحتی ترمیم کنید. در گام بعدی محل خراش را با الکل تمیز کنید در این مرحله توجه نمایید که الکل مورد استفاده نباید به حدی باشد که دستمال را خیس کند. بعد از تمیز کردن نوبت بتونه کاری است. برای این کار نوک یک وسیله همچون کاردک یا مقوا مقداری بتونه زده و سطح کامل خراش را به دقت پر کنید. و بعد اجازه دهید کاملا خشک شود. مرحله آخر رنگ کاری می باشد.

انواع رنگ خودرو که در مراکز رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرد

رنگ هایی که برای ترمیم رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع مختلفی می باشند که به ترتیب زیر است.

رنگ ساده

این نوع رنگ در اصل یک رنگ ساده با روکشی براق است. روکش براق در این رنگ ها باعث می شود که جدا از براقی خودرو به راحتی دچار خط و خش نشود.

رنگ های کدر و مات

از این رنگ ها که قیمت آن به نسبت رنگ های براق گران تر می باشد برای رنگ کاری خودرو های خاص و گران قیمت استفاده می شود.

رنگ کدر و مات

رنگ متالیک

این نوع رنگ ها از نظر قیمت اختلاف چندانی با رنگ های ساده ندارند. با این وجود برخی شرکت های خودرو سازی خودرو هایی با رنگ متالیک را با قیمت اندکی بالاتر از رنگ خودرو های ساده به فروش می رسانند.

رنگ متالیک

رنگ صدفی

در این نوع رنگ ها از میکا برای براقی خودرو استفاده می کنند که علاوه بر براقی با شکستن نور رنگ خیره کننده ای ایجاد می کنند.

رنگ صدفی

مرکز ترمیم رنگ خودرو در تهران

مراکز مختلفی برای ترمیم رنگ خودرو در سطح شهر وجود دارد. چرا که با توجه به افزایش کاربران خودرو های شخصی افزایش مراکزی برای ارائه خدمات این افراد نیز کاملا طبیعی می باشد. در این میان یکی از معتبر ترین مراکزی که می توانید برای ترمیم رنگ خودرو به آن مراجعه نمایید تابش خودرو می باشد.

در این مرکز انواع خودرو های داخلی و خارجی با استفاده از کارشناسان و تعمیرکاران خبره تابش خودرو ترمیم می شود. در نتیجه اگر خودرو شما نیز دچار خراش شده بدون اینکه از افت قیمت آن نگران باشید می توانید آن را به دستان هنرمند همکاران ما بسپارید. کلیه عزیزان از طریق راه های ارتباطی می توانند خدمات مورد نظر را از این مرکز دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *