پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

تخصصی ترین مرکز تشخیص رنگ خودرو شرق تهران

تخصصی ترین مرکز تشخیص رنگ خودرو شرق تهران :مرکز تشخیص رنگ خودرو مرکزی است که دارای کارشناسان با تجربه و خبره، با بررسی بدنه ماشین می توانند قسمت های رنگ شده آن را تشخیص دهند.
در نگاه اول شاید نیازی به تشخیص رنگ شدگی نباشد، اما این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که می توانیم به کمک آن عیوب پنهان خودرو را تشخیص داد.
خرید خودرو های دست دوم تا حدودی از افرادی که هیچ شناختی از آن ها نداریم یک ریسک به نظر می رسد. چرا که جدا از سال تولید خودرو مشخص نیست چند بار تصادف کرده، وضعیت فنی خودرو به چه صورتی است و میزان کارکرد دقیق آن چقدر است.
اما اگر زیر نظر کارشناس معامله انجام شود کلیه این موارد و دیگر مواردی که ذهن خریدار را به خود درگیر کرد کاملا آشکار می شود.
کارشناسان مورد نظر در محل حاضر شده و خودرو را از لحاظ فنی و بدنه به کمک تجهیزات و ابزار آلات تخصصی بررسی می کنند. یکی از مهم ترین مواردی که در مرکز کارشناسی خودرو به آن توجه می شود، تشخیص رنگ خودرو است. تشخیص رنگ خودرو به خریدار در رابطه با ایرادات احتمالی داخلی خودرو هشدار می دهد. در نتیجه می توان هوشمندانه خرید کرد و قیمت منصفانه آن را پرداخت نمود.

مرکز تشخیص رنگ خودرو
در مرکز تشخیص رنگ خودرو به چه مواردی توجه می شود؟

تشخیص محل های رنگ شده خودرو می تواند به صورت بررسی های دستی و ظاهری نیز انجام شود. اما اگر می خواهید به صورت دقیق و تخصصی تر این موارد را بررسی نمایید نیازمند به ابزار دقیق و تخصص بالا دارید. در این میان مراکزی ایجاد شده اند که این کار را برای مراجعین و متقاضیان راحت تر کرده اند. از جمله راه های تشخیص رنگ خودرو موارد زیر می باشد:

• تشخیص رنگ با استفاده از آهن  ربا

برای این کار از آهن ربای ضعیف استفاده می شود. طرز کار آن به این صورت است که میزان کشش آهن ربا را در قسمت هایی که مطمئا هستید رنگ نشده بسنجید و سپس به دیگر نقاط بدنه نزدیک کنید. بخش های رنگ شده به علت دولایه بودن و ضخیم تر بودن کشش کمتری خواهند داشت.

• تشخیص رنگ به عکس گرفتن

برای این کار در فاصله 2 متری ماشین قرار گرفته و از آن با گوشی عکس بگیرید. بخش های رنگ شده به بخش فابریک کارخانه اختلاف رنگ خواهند داشت.

• تشخیص رنگ خودرو با لمس کردن

اگر قسمت های رنگ شده را لمس کنید متوجه موج دار بودن و بافت دار بودن آن خواهید شد. که با چشم نیز قابل مشاهده است و جهت رنگ مشخص است.

• تشخیص رنگ با دستگاه

برای این کار که در مراکز تشخیص رنگ انجام می شود دستگاه را به بخش های مختلف خودرو نزدیک می کنند. و در حقیقیت این دستگاه ضخامت رنگ و در نتیجه قسمت رنگ شده را مشخص می کند.

مرکز تشخیص رنگ تابش خودرو

تابش خودرو یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین مرکز تشخیص رنگ خودرو در تهران است. این مرکز با امکان تشخیص رنگ در محل مشتری و همچنین در مرکز با تجهیزات دقیق و حساس در تلاش است بتواند گامی در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود ارائه دهد.
از آنجایی که رنگ شدگی خودرو علاوه بر افت قیمت اصلی می تواند نشانگر ایراد مهمی در بخش های داخلی باشد لذا توجه به این امر در هنگام خرید خودرو دست دوم و حتی خودرو های صفر بسیار مهم است.

تشخیص رنگ خودرو های صفر

شاید برای شما نیز جای سوال باشد که آیا خودرو های صفر نیاز به تشخیص رنگ دارند؟ در جواب باید بگوییم بله. خودرو های تولید شده در طی فرایند تولید و حمل و نقل می توانند دچار خط و خش جزئی و یا مهم باشند.
در نتیجه از آنجایی که این خودرو ها صفر محسوب می شوند لذا کارفرمایان برای فروش این نمونه های آسیب دیده به قیمت صفر در صدد جبران خسارات وارده می باشند. در نتیجه قسمت های آسیب دیده را رنگ کرده و به فروش می رسانند.

مرکز تشخیص رنگ خودرو

تعیین قیمت کارشناسی خودرو در محل

کارشنان با حضور در محل و بررسی خودرو به لحاظ رنگ شدگی، موتور و گیربکس ها، وضعیت فنی خودرو و… قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر را تعیین می کنند.
اگر شما نیز ساکن تهران و حومه باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی با تابش خودرو در تماس باشید. کارشناسان ما با حضور در محل در اسرع وقت خودرو مورد نظر را بررسی نموده و قیمت منصفانه و کارشناسی شده آن را ابلاغ می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *